Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 bo to bracia. Podobni jak Joe i Ashley Cole.
0
@VenoM Iker Bravo
0
@Joe_Pesci wyniki matur... :P
0
@DanielOOL Co to był dokładnie za mecz? Przejrzałem chyba wszystkie ligowe spotkania Romario z ekipami z Madrytu i nie znalazłem takiego, który by pasował.
19
" Leo Messi ustrzelił wtedy Leo Messi"
Leo Messi to synonim Hattricka? :D
10
Kilka lat temu zdarzało mi się emocjonować jeszcze przed meczem. Aż do czasu, kiedy Leo mnie z tego wyleczył. To był jakiś rewanż - nie pamiętam już z kim. Pierwszy mecz nam nie poszedł i musieliśmy się spiąć. Pamiętam ten stres. Czy dadzą radę? Czy awansujemy?
I wtedy zaczęła się transmisja. Zawodnicy wychodzą na boisko. Wszyscy skupieni... Tylko Leo akurat kończy sobie jeść jakąś kanapkę czy coś tam innego. Pełen luz. Zero stresu. Jakby wychodził pograć w piłkę z kumplami.
Mecz oczywiście wygraliśmy a Leo był zapewne najlepszy na boisku. Jeżeli on będąc głównym aktorem miał wywalone na przeżywanie przed spotkaniem, to czemu ja miałbym się stresować? Od tego czasu zmieniło się moje podejście.
W piątek gramy z Bayernem w mega formie? Może być ciężko? Mogą nam dokopać? Mogą. Ale my mamy Hulk... Messiego! Więc niech to oni się martwią.
0
@Pawlak1992 Nie ale jest szansa że jak będziesz czuł się kobietą to będziesz mógł wbijać się pod prysznice w damskiej szatni :D
6
@marcin000019 Ło Panie!! Wszyscy umrzemy!!!
0
@dominik127pl a może by ich tak kiedyś spiknąć... ;)
0
5 zł że to Oriol
0
5 zł na Oriola :)
0
@Janas11224 No chyba że tak. Co to był za mecz, bo nie mogę takiego znaleźć :/
84
Super. Lewy w mega formie jest tak dobry jak Messi w słabszej formie. To w sumie komplement. Dla Leo :)
0
@szymonekk Nie.
1
@pride1899 Na Twoim miejscu wstrzymałbym się teraz z kupnem mieszkania. Mamy kryzys gospodarczy + pandemię. Bardzo prawdopodobne jest, że bezrobocie pójdzie mocno w górę co będzie się wiązało z trudnościami w spłacie kredytów (szczególnie jak podniosą stopy procentowe). A to z kolei oznacza, że dużo osób będzie na już sprzedawało mieszkania tak aby im ich komornik nie zajął. Ceny będą więc okazyjne.
I zdaje sobie sprawę że dużo osób ma inne wyobrażenia na temat rynku nieruchomości.
0
@Sheepfan Nie kupowałem ale szukam konkretnego auta z konkretnym silnikiem, więc co parę dni tam zaglądam.
Jakie opłaty masz konkretnie na myśli? Bo to różnie może być - koszta mogą być mniejsze lub większe - np. jak szukasz auta z silnikiem o pojemności powyżej 2000.
Dla osób, które nie mają pojęcia o sprowadzaniu aut - warto skorzystać z pomocy specjalisty. Nie kosztuje to majątku a pomagają nie tylko znaleźć auto, wynegocjować dobre warunki ale też sprowadzić auto i załatwić papierki.
1
@darek60 ja tam wolę auta w dobrym stanie technicznym nawet jak miał kilku właścicieli ;)
Ostatnio byłem wymienić olej i gadam sobie przy okazji z mechanikiem u którego robię już naście lat każde swoje auto. I opowiada mi o aucie sprowadzonym z Włoch. Gdzie pierwszy właściciel nie zmieniał oleju. Przez ponad 50 tys. km. Za bardzo się to auto już nie nadawało do użytkowania :D
0
@eckov Ciekawa historia.
Jedynym meczem z ekipą z Madrytu w którym Romario strzelił 2 bramki do 24 minuty było spotkanie z Atletico: (swoją drogą przegraliśmy ten mecz do czego mocno przyczynił się Roman Kosecki)
https://www.transfermarkt.pl/spielbericht/index/spielbericht/2348801
Niby wszystko się zgadza gdyby nie data. Mecz odbył się w końcówce października a karnawał w Brazylii jest w okolicach popielca...
Ktoś tutaj chyba konfabuluje. Skąd masz tą historię?
0
@Sheepfan otomoto, mobile.de
10
@pride1899 Powiem tak w uproszczeniu: jeżeli większość uczelni zrobiłaby taki numer, to bardzo ciekawie będzie wyglądał rynek wynajmu mieszkań - np. w Lublinie (ale też Warszawie czy Krakowie). Jeżeli student nie musi być na miejscu i nie pracuje to po co miałby płacić za wynajem mieszkania? A to w konsekwencji znacznie zmniejszyłoby popyt na mieszkania (to już się dzieje) co oznacza niższe ceny.
Niższe ceny wynajmu to mniej chętnych do kupowania mieszkania pod inwestycję a to z kolei przekłada się na niższe ceny mieszkań. Więc jestem jak najbardziej za :)
3
@Roobo U nas jest bardzo dużo ludzi, którzy uważają że Związek Radziecki wyzwolił Polskę, więc o czym my rozmawiamy :D
0
Sevilla - Szachtar to byłby całkiem fajny finał :)
3
@DonMatteo901 najlepszy dowód na to że tam nie ma demokracji :D
0
@Mesi12 Autentycznie już widzę całą masę zboków wbijających się do damskich przebieralni z tekstem że identyfikują się jako kobieta...
0
@Pilka_jest_okragla Bla bla bla bla bla...
Pisać takim, że to nie trener stanowi tutaj problem a Ci za każdym razem "każdy będzie lepszy niż X"...
2
@IronSanHybrid nie tylko w obronie...
0
@Pilka_jest_okragla normalnie jak turbo w polonezie...
0
@Kengo to tylko film więc jeszcze ich nie popełnili :)
0
@BarcaInfo https://thumbs.gfycat.com/ContentSillyAmericanriverotter-size_restricted.gif
Wzruszyłem się jego historią.
1
@dominik127pl ja z policji. Stary idziemy na piwo! Wyślij adres w wiadomości prywatnej :)