Azi

2

@MesQueUnClub96 bo to bracia. Podobni jak Joe i Ashley Cole.

Azi

0

@VenoM Iker Bravo

Azi

0

@Joe_Pesci wyniki matur... :P

Azi

0

@DanielOOL Co to był dokładnie za mecz? Przejrzałem chyba wszystkie ligowe spotkania Romario z ekipami z Madrytu i nie znalazłem takiego, który by pasował.

Azi

19

" Leo Messi ustrzelił wtedy Leo Messi"
Leo Messi to synonim Hattricka? :D

Azi

10

Kilka lat temu zdarzało mi się emocjonować jeszcze przed meczem. Aż do czasu, kiedy Leo mnie z tego wyleczył. To był jakiś rewanż - nie pamiętam już z kim. Pierwszy mecz nam nie poszedł i musieliśmy się spiąć. Pamiętam ten stres. Czy dadzą radę? Czy awansujemy?

I wtedy zaczęła się transmisja. Zawodnicy wychodzą na boisko. Wszyscy skupieni... Tylko Leo akurat kończy sobie jeść jakąś kanapkę czy coś tam innego. Pełen luz. Zero stresu. Jakby wychodził pograć w piłkę z kumplami.

Mecz oczywiście wygraliśmy a Leo był zapewne najlepszy na boisku. Jeżeli on będąc głównym aktorem miał wywalone na przeżywanie przed spotkaniem, to czemu ja miałbym się stresować? Od tego czasu zmieniło się moje podejście.

W piątek gramy z Bayernem w mega formie? Może być ciężko? Mogą nam dokopać? Mogą. Ale my mamy Hulk... Messiego! Więc niech to oni się martwią.

Azi

0

@Pawlak1992 Nie ale jest szansa że jak będziesz czuł się kobietą to będziesz mógł wbijać się pod prysznice w damskiej szatni :D

Azi

6

@marcin000019 Ło Panie!! Wszyscy umrzemy!!!

Azi

0

@dominik127pl a może by ich tak kiedyś spiknąć... ;)

Azi

0

5 zł że to Oriol

Azi

0

5 zł na Oriola :)

Azi

0

@Janas11224 No chyba że tak. Co to był za mecz, bo nie mogę takiego znaleźć :/

Azi

84

Super. Lewy w mega formie jest tak dobry jak Messi w słabszej formie. To w sumie komplement. Dla Leo :)

Azi

0

@szymonekk Nie.

Azi

1

@pride1899 Na Twoim miejscu wstrzymałbym się teraz z kupnem mieszkania. Mamy kryzys gospodarczy + pandemię. Bardzo prawdopodobne jest, że bezrobocie pójdzie mocno w górę co będzie się wiązało z trudnościami w spłacie kredytów (szczególnie jak podniosą stopy procentowe). A to z kolei oznacza, że dużo osób będzie na już sprzedawało mieszkania tak aby im ich komornik nie zajął. Ceny będą więc okazyjne.

I zdaje sobie sprawę że dużo osób ma inne wyobrażenia na temat rynku nieruchomości.

Azi

0

@Sheepfan Nie kupowałem ale szukam konkretnego auta z konkretnym silnikiem, więc co parę dni tam zaglądam.

Jakie opłaty masz konkretnie na myśli? Bo to różnie może być - koszta mogą być mniejsze lub większe - np. jak szukasz auta z silnikiem o pojemności powyżej 2000.

Dla osób, które nie mają pojęcia o sprowadzaniu aut - warto skorzystać z pomocy specjalisty. Nie kosztuje to majątku a pomagają nie tylko znaleźć auto, wynegocjować dobre warunki ale też sprowadzić auto i załatwić papierki.

Azi

1

@darek60 ja tam wolę auta w dobrym stanie technicznym nawet jak miał kilku właścicieli ;)

Ostatnio byłem wymienić olej i gadam sobie przy okazji z mechanikiem u którego robię już naście lat każde swoje auto. I opowiada mi o aucie sprowadzonym z Włoch. Gdzie pierwszy właściciel nie zmieniał oleju. Przez ponad 50 tys. km. Za bardzo się to auto już nie nadawało do użytkowania :D

Azi

0

@eckov Ciekawa historia.

Jedynym meczem z ekipą z Madrytu w którym Romario strzelił 2 bramki do 24 minuty było spotkanie z Atletico: (swoją drogą przegraliśmy ten mecz do czego mocno przyczynił się Roman Kosecki)
https://www.transfermarkt.pl/spielbericht/index/spielbericht/2348801

Niby wszystko się zgadza gdyby nie data. Mecz odbył się w końcówce października a karnawał w Brazylii jest w okolicach popielca...

Ktoś tutaj chyba konfabuluje. Skąd masz tą historię?

Azi

0

@Sheepfan otomoto, mobile.de

Azi

10

@pride1899 Powiem tak w uproszczeniu: jeżeli większość uczelni zrobiłaby taki numer, to bardzo ciekawie będzie wyglądał rynek wynajmu mieszkań - np. w Lublinie (ale też Warszawie czy Krakowie). Jeżeli student nie musi być na miejscu i nie pracuje to po co miałby płacić za wynajem mieszkania? A to w konsekwencji znacznie zmniejszyłoby popyt na mieszkania (to już się dzieje) co oznacza niższe ceny.

Niższe ceny wynajmu to mniej chętnych do kupowania mieszkania pod inwestycję a to z kolei przekłada się na niższe ceny mieszkań. Więc jestem jak najbardziej za :)

Azi

3

@Roobo U nas jest bardzo dużo ludzi, którzy uważają że Związek Radziecki wyzwolił Polskę, więc o czym my rozmawiamy :D

Azi

0

Sevilla - Szachtar to byłby całkiem fajny finał :)

Azi

3

@DonMatteo901 najlepszy dowód na to że tam nie ma demokracji :D

Azi

0

@Mesi12 Autentycznie już widzę całą masę zboków wbijających się do damskich przebieralni z tekstem że identyfikują się jako kobieta...

Azi

0

@Pilka_jest_okragla Bla bla bla bla bla...
Pisać takim, że to nie trener stanowi tutaj problem a Ci za każdym razem "każdy będzie lepszy niż X"...

Azi

2

@IronSanHybrid nie tylko w obronie...

Azi

0

@Pilka_jest_okragla normalnie jak turbo w polonezie...

Azi

0

@Kengo to tylko film więc jeszcze ich nie popełnili :)

Azi

0

Azi

1

@dominik127pl ja z policji. Stary idziemy na piwo! Wyślij adres w wiadomości prywatnej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?