Azi

0

@dominik127pl wtedy będę się oczywiście zalecał aby zaznać sławy. Wiadomo że sukces ma wielu ojców ;P

Azi

0

@Pulolek bierzemy. Razem z Ramosem!

Azi

1

@dominik127pl weź juz się skup na tej wódce i nie komponuj więcej :p

Azi

3

@osa91 Moim zdaniem ta frugonetka co to ją dewastowali to dokładnie taka sama żenująca prowokacja jak wieszanie tęczowych flag na pomnikach albo atakowanie kościoła. Ale jakie ma znaczenie moje zdanie?

Azi

0

@Bykunn Jakie zdjęcia?

Azi

1

@osa91 jakie ma znaczenie gdzie jest ta pedofilia? Co to ma za znaczenie czy pedofil jest księdzem czy gejem? Trzeba włączyć że zjawiskiem a nie interpretacją

Azi

2

@Bykunn no i gdzie są te furgonetki?

Azi

1

@Bykunn chłopie co Ci w głowie nie styka. Wmówiłes sobie że akcje typu "stop aborcji" to tak naprawdę "geje to pedofile" i dziwisz się że ktoś się nie zgadza z Twoim wyobrażeniem świata?

Azi

1

@Hosh Ciekawe. Bo ja zapytałem gdzie jeżdżą te ciężarówki na co nie umiesz odpowiedzieć :D

Azi

5

@Bykunn Kolejny geniusz, który zaczyna atakować rozmówcę bo mu brakuje argumentów :D
Brawo chłopie. Imponujące jak wynik Biedronia w wyborach :D

Azi

4

@Bykunn Myślisz żę jak nazwiesz szambo perfumerią to przestanie śmierdzieć? Bo właśnie to próbujesz zrobić.

Azi

1

@Hosh Typowa gówniana argumentacja. Wymyśliłeś sobie coś głupiego, nie umiesz tego obronić argumentami więc atakujesz rozmówce :)

Azi

2

@Bykunn Jakie kłamstwo? Wiesz ile aborcji jest przeprowadzanych codziennie na świecie? O.o

Azi

1

@Bykunn Do czego pijesz konkretnie? Co jest moją ideologią? O.o

Azi

1

@osa91 No popatrz - dla mnie przekaz nie jest jasny. I nie widziałem do tej pory takie utożsamiania, więc to raczej nie działa tak jak napisałeś.

A jeżeli chodzi o akcje typu "stop pedofilii" - zakładając że takie właśnie są intencje organizatora - to każdą należy poprzeć. To tak na logikę.

Azi

1

@Hosh Ta jasne. Tak samo jak nieustanne bicie gejów i "marsz faszystów". Jak widzisz czegoś czego nie ma to pora udać się do psychiatry.

Azi

2

@osa91 Tylko że ja tam nigdy nie słyszałem czegoś w stylu "geje to pedofile". Za to słyszałem jakieś teksty w stylu "codziennie są zabijane nienarodzone dzieci". Gdzie tutaj jakieś nawoływanie do nienawiści do LGBT? O.o

Azi

3

@osa91 Pracuje w samym centrum i zawsze tam wsiadam do metra. Nie zwróciłem uwagi na żadne plakaty ani nawoływania. Owszem są czasem jakieś akcje ale ludzie to zwyczajnie olewają - tak jak ja. Jeżeli to ma być pretekst/usprawiedliwienie do agresji albo skakania po radiowozie to ja podziękuję za taką pseudo demokrację.

@Hosh ja znam inną anegdotę:
przychodzi @Hosh i rzuca idiotyczne anegdoty a @Azi się z niego śmieje.

Azi

4

@Hosh "Po Warszawie legalnie jeżdżą ciezarowki mówiące, że Ty i tobie podobni to gwałciciele dzieci"

Cooo? Gdzie jeżdżą te ciężarówki? Mieszkam w Warszawie grubo ponad 30 lat i takiej nie widziałem.

Azi

1

@LuisSalvano Chłopie za robotę się weź! ;)

Azi

1

@Barca25 To ciekawe. Bo od połowy lutego rozegrał może 200 minut a EV jeszcze w klubie nie było. Nie spina się ta jego historia...

Azi

4

@BarcaInfo i jeszcze pewnie te same osoby śmieją się z kibiców Realu.

Azi

0

@Pawlak1992 On "Czuję jutro, że Barca awansuje". Czego nie rozumiesz? ;D

Azi

0

@masq dokładniej to ten 3 rodzaj prawdy ;)

Azi

2

@okiemtypera_lucaxx95 czuję jutro?

Azi

1

@Patry10 jeżeli czegoś mu brakuje to umiejętności ustawiania się. I to go dyskwalifikuje jako stałego prawego obrońcę.

Azi

5

@Mesi12 Jak sobie kupi w sklepie to niech nosi. Na zdrowie.

Azi

2

@BarcaInfo No i prawidłowo. Nie mogę się doczekać powrotu do normalności

Azi

0

@Bobo25 Taniej wyjdzie wymienić rząd. Trudno o bardziej niekompetentny ;)

Azi

0

Ciekawe ile agent Semedo zabulił za ten artykuł? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?