Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dominik127pl wtedy będę się oczywiście zalecał aby zaznać sławy. Wiadomo że sukces ma wielu ojców ;P
0
@Pulolek bierzemy. Razem z Ramosem!
1
@dominik127pl weź juz się skup na tej wódce i nie komponuj więcej :p
3
@osa91 Moim zdaniem ta frugonetka co to ją dewastowali to dokładnie taka sama żenująca prowokacja jak wieszanie tęczowych flag na pomnikach albo atakowanie kościoła. Ale jakie ma znaczenie moje zdanie?
0
@Bykunn Jakie zdjęcia?
1
@osa91 jakie ma znaczenie gdzie jest ta pedofilia? Co to ma za znaczenie czy pedofil jest księdzem czy gejem? Trzeba włączyć że zjawiskiem a nie interpretacją
2
@Bykunn no i gdzie są te furgonetki?
1
@Bykunn chłopie co Ci w głowie nie styka. Wmówiłes sobie że akcje typu "stop aborcji" to tak naprawdę "geje to pedofile" i dziwisz się że ktoś się nie zgadza z Twoim wyobrażeniem świata?
1
@Hosh Ciekawe. Bo ja zapytałem gdzie jeżdżą te ciężarówki na co nie umiesz odpowiedzieć :D
5
@Bykunn Kolejny geniusz, który zaczyna atakować rozmówcę bo mu brakuje argumentów :D
Brawo chłopie. Imponujące jak wynik Biedronia w wyborach :D
4
@Bykunn Myślisz żę jak nazwiesz szambo perfumerią to przestanie śmierdzieć? Bo właśnie to próbujesz zrobić.
1
@Hosh Typowa gówniana argumentacja. Wymyśliłeś sobie coś głupiego, nie umiesz tego obronić argumentami więc atakujesz rozmówce :)
2
@Bykunn Jakie kłamstwo? Wiesz ile aborcji jest przeprowadzanych codziennie na świecie? O.o
1
@Bykunn Do czego pijesz konkretnie? Co jest moją ideologią? O.o
1
@osa91 No popatrz - dla mnie przekaz nie jest jasny. I nie widziałem do tej pory takie utożsamiania, więc to raczej nie działa tak jak napisałeś.
A jeżeli chodzi o akcje typu "stop pedofilii" - zakładając że takie właśnie są intencje organizatora - to każdą należy poprzeć. To tak na logikę.
1
@Hosh Ta jasne. Tak samo jak nieustanne bicie gejów i "marsz faszystów". Jak widzisz czegoś czego nie ma to pora udać się do psychiatry.
2
@osa91 Tylko że ja tam nigdy nie słyszałem czegoś w stylu "geje to pedofile". Za to słyszałem jakieś teksty w stylu "codziennie są zabijane nienarodzone dzieci". Gdzie tutaj jakieś nawoływanie do nienawiści do LGBT? O.o
3
@osa91 Pracuje w samym centrum i zawsze tam wsiadam do metra. Nie zwróciłem uwagi na żadne plakaty ani nawoływania. Owszem są czasem jakieś akcje ale ludzie to zwyczajnie olewają - tak jak ja. Jeżeli to ma być pretekst/usprawiedliwienie do agresji albo skakania po radiowozie to ja podziękuję za taką pseudo demokrację.
@Hosh ja znam inną anegdotę:
przychodzi @Hosh i rzuca idiotyczne anegdoty a @Azi się z niego śmieje.
4
@Hosh "Po Warszawie legalnie jeżdżą ciezarowki mówiące, że Ty i tobie podobni to gwałciciele dzieci"
Cooo? Gdzie jeżdżą te ciężarówki? Mieszkam w Warszawie grubo ponad 30 lat i takiej nie widziałem.
1
@LuisSalvano Chłopie za robotę się weź! ;)
1
@Barca25 To ciekawe. Bo od połowy lutego rozegrał może 200 minut a EV jeszcze w klubie nie było. Nie spina się ta jego historia...
4
@BarcaInfo i jeszcze pewnie te same osoby śmieją się z kibiców Realu.
0
@Pawlak1992 On "Czuję jutro, że Barca awansuje". Czego nie rozumiesz? ;D
0
@masq dokładniej to ten 3 rodzaj prawdy ;)
2
@okiemtypera_lucaxx95 czuję jutro?
1
@Patry10 jeżeli czegoś mu brakuje to umiejętności ustawiania się. I to go dyskwalifikuje jako stałego prawego obrońcę.
5
@Mesi12 Jak sobie kupi w sklepie to niech nosi. Na zdrowie.
2
@BarcaInfo No i prawidłowo. Nie mogę się doczekać powrotu do normalności
0
@Bobo25 Taniej wyjdzie wymienić rząd. Trudno o bardziej niekompetentny ;)
0
Ciekawe ile agent Semedo zabulił za ten artykuł? :D