Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Najlepsze jest to co rzucił Neymar na odchodnym o Bartomeu. Już wtedy zawodnicy wiedzieli gdzie leży problem a do dziś w klubie nie ma nikogo kto nazwałby go po imieniu. Zawiódł mnie nawet Pique - mógł powiedzieć wprost - co mu szkodziło?
0
@Coutinho007 Wczoraj w sensie? Ciekawe co teraz wymyślą?
0
@barcelonaLM Lucho to się wszystko posypało już w pierwszej połowie pierwszego sezonu. Ten tryplet to nie był efekt pracy Lucho tylko tego, że Xavi pozbierał tą ekipę.
1
@tbas zdaje się że populacja Fanboyów Semedo zmniejsza się...
2
@BarcaInfo Jeżeli Pochettino jest naprawdę tak głupi aby w tych okolicznościach przejąć ten zespół a Bartomeu będzie ciągnął tą farsę aż do ostatniego dnia to niech bierze ten klub...
4
@IronSanHybrid Nie narzekaj. To najlepszy z naszych zawodników w tym meczu :)
1
@Joe_Pesci Ciekawe gdzie są te osoby, które pisały że gorzej niż ze EV to już być nie może :D
0
@FcBforever221 Spoko. Niech się nie zdziwi jak już na lotnisku będzie stała chorda z widłami. Na wszelki wypadek przydałby się i osinowy kołek. Niby wampirów nie ma ale co szkodzi się upewnić...
0
http://ovh.cdn.fangol.pl/content/f/c/f/fcfaf1a1906759e974a883dfab5adb94-x264.mp4
No ja... Motyla noga! Kurza stopa! Piernik jasny! Kuchnia felek! Psiakość!
6
@BarcaInfo decyzje o tym kto będzie trenerem to podejmie już nowy zarząd
4
@kaamil1910 Ban za mówienie prawdy to byłaby cenzura :P
4
Już jest po północy...
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_WMC2CFq6TlbMF4eu0WlkMEqyyRhABUGt.jpg
3
https://memytutaj.pl/uploads/2017/10/07/59d943c572f36.jpg
0
@tobiasson92 na stronę zleciało się ponad 5000 luda. Przy normie około 2000.
3
Online: 5221 Culés - idźcie ludzie spać, pić, chędożyć. Cokolwiek. Ale idźcie bo strona nie wytrzymuje. Na co czekacie? Na to że Bartomeu poda się do dymisji? Cudowne pocieszenie? Nic takiego nie nastąpi.
0
@Jaca27 Alba, S. Roberto i Busi nie odejdą. Junior jest za słaby a nie ma mowy o tym aby kogoś ściągnąć na lewą obronę. S. Roberto nie jest niczemu winien. To nigdy nie był i nie miał być kręgosłup Barcelony. A Busiego kto miałby zastąpić? Idę o zakład że Pep przyjąłby go z pocałowaniem ręki.
3
Serio jeżeli wykopią Bartomeu to nawet będę wspominał tą wtopę jako zło konieczne.
1
@BarcaInfo Przecież chodzi o zwolnienie Setiena :D
53
"Klub potrzebuje zmian i nie odnoszę się tu do trenera czy piłkarzy. Nie chcę nikogo wskazywać"
To wina Bartomeu ale nie chce nikogo wskazywać palcem.
Rozwalił system :D
1
@FCMichalo To jest niesmaczne... Jakim trzeba być grzmotem żeby wstawiać coś takiego?
1
Wreszcie... Teraz Puig może już wejść ;)
1
Vidal wyraźnie chce już iść do szatni
0
@kamilo0066 zajmuje miejsce na boisku
2
Atak kawalerii na czołgi...
Albo 3 zmiany w przerwie albo czas zacząć liczyć że Lewy też coś strzeli :'(
5
Semedo wepchnął S.Roberto dosłownie na minę a tutaj ludzie do Hiszpana mają pretensje :D
0
Do kogo MatS adresuje te piłki?
3
Semedo jak Ty mnie teraz zaimponowałeś!
0
Alaba duchem już w koszulce Barcy :D
0
@sewciu50 no nie. CR już LM nie wygra ;)
10
@FCBurza mogą jeszcze odpaść z City