Azi

4

Najlepsze jest to co rzucił Neymar na odchodnym o Bartomeu. Już wtedy zawodnicy wiedzieli gdzie leży problem a do dziś w klubie nie ma nikogo kto nazwałby go po imieniu. Zawiódł mnie nawet Pique - mógł powiedzieć wprost - co mu szkodziło?

Azi

0

@Coutinho007 Wczoraj w sensie? Ciekawe co teraz wymyślą?

Azi

0

@barcelonaLM Lucho to się wszystko posypało już w pierwszej połowie pierwszego sezonu. Ten tryplet to nie był efekt pracy Lucho tylko tego, że Xavi pozbierał tą ekipę.

Azi

1

@tbas zdaje się że populacja Fanboyów Semedo zmniejsza się...

Azi

2

@BarcaInfo Jeżeli Pochettino jest naprawdę tak głupi aby w tych okolicznościach przejąć ten zespół a Bartomeu będzie ciągnął tą farsę aż do ostatniego dnia to niech bierze ten klub...

Azi

4

@IronSanHybrid Nie narzekaj. To najlepszy z naszych zawodników w tym meczu :)

Azi

1

@Joe_Pesci Ciekawe gdzie są te osoby, które pisały że gorzej niż ze EV to już być nie może :D

Azi

0

@FcBforever221 Spoko. Niech się nie zdziwi jak już na lotnisku będzie stała chorda z widłami. Na wszelki wypadek przydałby się i osinowy kołek. Niby wampirów nie ma ale co szkodzi się upewnić...

Azi

0

http://ovh.cdn.fangol.pl/content/f/c/f/fcfaf1a1906759e974a883dfab5adb94-x264.mp4

No ja... Motyla noga! Kurza stopa! Piernik jasny! Kuchnia felek! Psiakość!

Azi

6

@BarcaInfo decyzje o tym kto będzie trenerem to podejmie już nowy zarząd

Azi

4

@kaamil1910 Ban za mówienie prawdy to byłaby cenzura :P

Azi

4

Azi

0

@tobiasson92 na stronę zleciało się ponad 5000 luda. Przy normie około 2000.

Azi

3

Online: 5221 Culés - idźcie ludzie spać, pić, chędożyć. Cokolwiek. Ale idźcie bo strona nie wytrzymuje. Na co czekacie? Na to że Bartomeu poda się do dymisji? Cudowne pocieszenie? Nic takiego nie nastąpi.

Azi

0

@Jaca27 Alba, S. Roberto i Busi nie odejdą. Junior jest za słaby a nie ma mowy o tym aby kogoś ściągnąć na lewą obronę. S. Roberto nie jest niczemu winien. To nigdy nie był i nie miał być kręgosłup Barcelony. A Busiego kto miałby zastąpić? Idę o zakład że Pep przyjąłby go z pocałowaniem ręki.

Azi

3

Serio jeżeli wykopią Bartomeu to nawet będę wspominał tą wtopę jako zło konieczne.

Azi

1

@BarcaInfo Przecież chodzi o zwolnienie Setiena :D

Azi

53

"Klub potrzebuje zmian i nie odnoszę się tu do trenera czy piłkarzy. Nie chcę nikogo wskazywać"

To wina Bartomeu ale nie chce nikogo wskazywać palcem.

Rozwalił system :D

Azi

1

@FCMichalo To jest niesmaczne... Jakim trzeba być grzmotem żeby wstawiać coś takiego?

Azi

1

Wreszcie... Teraz Puig może już wejść ;)

Azi

1

Vidal wyraźnie chce już iść do szatni

Azi

0

@kamilo0066 zajmuje miejsce na boisku

Azi

2

Atak kawalerii na czołgi...

Albo 3 zmiany w przerwie albo czas zacząć liczyć że Lewy też coś strzeli :'(

Azi

5

Semedo wepchnął S.Roberto dosłownie na minę a tutaj ludzie do Hiszpana mają pretensje :D

Azi

0

Do kogo MatS adresuje te piłki?

Azi

3

Semedo jak Ty mnie teraz zaimponowałeś!

Azi

0

Alaba duchem już w koszulce Barcy :D

Azi

0

@sewciu50 no nie. CR już LM nie wygra ;)

Azi

10

@FCBurza mogą jeszcze odpaść z City

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?