BARCELONA_CULES
Dołączył/a: kwiecień 2016
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba zapomniałeś jeszcze o Paulinho
0
Zgadzam się w 100%, miejmy nadzieję że Valverde myśli podobnie :)
18
Pięknie wygląda ta tabela :) Wesołych świąt wszystkim życzę
4
Damy rade !
0
To dzisiaj tak skandowali ?
2
Co dwóch Busquetsów to nie jeden. Mam nadzieje, że przy korzystnym wyniku pojawi sie na boisku.
0
No naprawde, nie widzisz ?
0
Jak masz mieć takie pojecie nawet o składzie to też się nie wypowiadaj
0
Weź sie schowaj dziecko bo Paco nie ma nawet na ławce.
0
Trzymajcie mnie
0
Spokojnie :)
2
Mam nadzieję że Sociedad utrzyma swoją formę choćby jeszcze przez jedną kolejkę.
3
Najpierw piszecie, że nie robimy zmian, nie mamy ławki i przez to przegrywamy mecze w najtrudniejszym okresie a teraz piszecie, że jedziemy bez zmian. Ludzie wystarczy spojrzeć na to jak Real zdominował zeszły sezon. Mieli szeroki skład, każdy chciał grać, gryzł trawe i dostawał swoje szanse. Dlatego skład na Getafe widze tak:
MaTS-Semedo,Masche,Umtiti,Digne-Roberto,Sergio,Denis-Dembele,Alcacer,Messi
Po drugie jak możecie pisać z góry kto za kogo, przecież to zależy od wyniku i przebiegu gry, błagam Was.
Dlaczego Suarez na ławce ? Dobre pytanie. Jeśli nie możesz znaleźć optymalnej formy, usiądź raz na ławce a da Ci to do myślenia. Miejmy nadzieje że szansa które dostanie Paco wyjdzie na dobre obu graczom.
3
Powiedz mi kiedy się nie uśmiechało do nas to szczęście ? Kpisz sobie ? Wydaje mi sie że za bardzo was rozpieszcza Barcelona. Prawie w kazdym roku wygrywamy lige od dłuższego czasu, do tego dochodzi puchar króla i czasami LM a ten tu z takimi tekstami wyjeżdża.
2
Mamy bardzo fajny terminarz więc chłopaki mają szanse zrobić troche przewagi.
0
Polecam przeczytać mój komentarz wyżej. Nikt nie zwracał uwagi na Semedo a prawy obrońca był potrzebny. Założę sie że przed transferem nie widziałeś jego żadnego meczu. Czepiacie sie każdego zdania jakbyście nie mieli nic poza internetem. Nawet w trakcie meczu wypisujecie multum komentarzy po każdej akcji, czy też po każdym zagraniu. To wy w końcu oglądacie te mecze czy cały czas siedzicie nosem w telefonie i komputerze.
0
Tak bo nikt nie zwracał uwagi na Semedo przynajmniej tak mi sie wydawało a prawego obrońcy potrzebowaliśmy. Kiedy zacząłem oglądać mecze w wykonaniu Semedo za każdym razem opadała szczęka. Super transfer
2
Zawsze powtarzałem że to Semedo ma przyjść a nie Bellerin. Tak samo chciałem tutaj Dembele. Ciesze sie że moje wybory ujrzały światło dzienne. Mamy dobry terminarz ! Getafe, Eibar, Girona, Gijon, Las Palmas. Wykorzystajmy to ! VeB
1
To co sie dzieje w tym klubie przechodzi ludzkie pojęcie. Dobrze, że te okno już sie skończyło przynajmniej już nikt nie bedzie się śmiał z Barcelony.
0
No to już nikt nie przyjdzie, chociaż mogliby sie postarać o tego Lemara czy też znów o Seriego :/
0
Liverpool właśnie sprowadził Oxlade`a i jest porozumienie z Monaco ws. Lemara. Oferta w wysokości 72mln. No to mają następcę Coutinho. Czekamy...
1
Właśnie nie dają rady
1
Dawać go do nas. 40 mln to nie jest zawyżona kwota a w końcu zrobimy jakąś porządną ławkę. Tylko, że ten transfer bedzie strzałem w dziesiątkę jeśli razem z nim przyjdzie Coutinho.
10
Najdroższy transfer ale tylko do jutra :)
0
Dawać Paulinho i będzie 2-0
0
Nareszcie, witamy w zespole ! Oby było z niego dużo pociechy.
3
Kiedy przychodził Yaya Toure nie był piłkarzem z najwyższego topu o którego zabiegały wszystkie najlepsze kluby. Kupiony Seydou Keita również nie był mega gwiazdorem a odegrali bardzo ważną role w naszym zespole. Liczę ja to, że również z Serim tak będzie. Uważam że to dobry transfer i oby wymazał nam z pamięci tego Verrattiego i na plus wymienił Rakiticia w pierwszej jedenastce. VeB !
0
Ma ktoś link działający na tel ?
0
Gratulacje ! Ładnie wchodzą w sezon. VeB !
0
Barcelona nie chce osłabić Atleti bo wie, że mają ban na transfery.