0

Chyba zapomniałeś jeszcze o Paulinho

0

Zgadzam się w 100%, miejmy nadzieję że Valverde myśli podobnie :)

18

Pięknie wygląda ta tabela :) Wesołych świąt wszystkim życzę

4

Damy rade !

0

To dzisiaj tak skandowali ?

2

Co dwóch Busquetsów to nie jeden. Mam nadzieje, że przy korzystnym wyniku pojawi sie na boisku.

0

No naprawde, nie widzisz ?

0

Jak masz mieć takie pojecie nawet o składzie to też się nie wypowiadaj

0

Weź sie schowaj dziecko bo Paco nie ma nawet na ławce.

0

Trzymajcie mnie

0

Spokojnie :)

2

Mam nadzieję że Sociedad utrzyma swoją formę choćby jeszcze przez jedną kolejkę.

3

Najpierw piszecie, że nie robimy zmian, nie mamy ławki i przez to przegrywamy mecze w najtrudniejszym okresie a teraz piszecie, że jedziemy bez zmian. Ludzie wystarczy spojrzeć na to jak Real zdominował zeszły sezon. Mieli szeroki skład, każdy chciał grać, gryzł trawe i dostawał swoje szanse. Dlatego skład na Getafe widze tak:

MaTS-Semedo,Masche,Umtiti,Digne-Roberto,Sergio,Denis-Dembele,Alcacer,Messi



Po drugie jak możecie pisać z góry kto za kogo, przecież to zależy od wyniku i przebiegu gry, błagam Was.



Dlaczego Suarez na ławce ? Dobre pytanie. Jeśli nie możesz znaleźć optymalnej formy, usiądź raz na ławce a da Ci to do myślenia. Miejmy nadzieje że szansa które dostanie Paco wyjdzie na dobre obu graczom.

3

Powiedz mi kiedy się nie uśmiechało do nas to szczęście ? Kpisz sobie ? Wydaje mi sie że za bardzo was rozpieszcza Barcelona. Prawie w kazdym roku wygrywamy lige od dłuższego czasu, do tego dochodzi puchar króla i czasami LM a ten tu z takimi tekstami wyjeżdża.

2

Mamy bardzo fajny terminarz więc chłopaki mają szanse zrobić troche przewagi.

0

Polecam przeczytać mój komentarz wyżej. Nikt nie zwracał uwagi na Semedo a prawy obrońca był potrzebny. Założę sie że przed transferem nie widziałeś jego żadnego meczu. Czepiacie sie każdego zdania jakbyście nie mieli nic poza internetem. Nawet w trakcie meczu wypisujecie multum komentarzy po każdej akcji, czy też po każdym zagraniu. To wy w końcu oglądacie te mecze czy cały czas siedzicie nosem w telefonie i komputerze.

0

Tak bo nikt nie zwracał uwagi na Semedo przynajmniej tak mi sie wydawało a prawego obrońcy potrzebowaliśmy. Kiedy zacząłem oglądać mecze w wykonaniu Semedo za każdym razem opadała szczęka. Super transfer

2

Zawsze powtarzałem że to Semedo ma przyjść a nie Bellerin. Tak samo chciałem tutaj Dembele. Ciesze sie że moje wybory ujrzały światło dzienne. Mamy dobry terminarz ! Getafe, Eibar, Girona, Gijon, Las Palmas. Wykorzystajmy to ! VeB

1

To co sie dzieje w tym klubie przechodzi ludzkie pojęcie. Dobrze, że te okno już sie skończyło przynajmniej już nikt nie bedzie się śmiał z Barcelony.

0

No to już nikt nie przyjdzie, chociaż mogliby sie postarać o tego Lemara czy też znów o Seriego :/

0

Liverpool właśnie sprowadził Oxlade`a i jest porozumienie z Monaco ws. Lemara. Oferta w wysokości 72mln. No to mają następcę Coutinho. Czekamy...

1

Właśnie nie dają rady

1

Dawać go do nas. 40 mln to nie jest zawyżona kwota a w końcu zrobimy jakąś porządną ławkę. Tylko, że ten transfer bedzie strzałem w dziesiątkę jeśli razem z nim przyjdzie Coutinho.

10

Najdroższy transfer ale tylko do jutra :)

0

Dawać Paulinho i będzie 2-0

0

Nareszcie, witamy w zespole ! Oby było z niego dużo pociechy.

3

Kiedy przychodził Yaya Toure nie był piłkarzem z najwyższego topu o którego zabiegały wszystkie najlepsze kluby. Kupiony Seydou Keita również nie był mega gwiazdorem a odegrali bardzo ważną role w naszym zespole. Liczę ja to, że również z Serim tak będzie. Uważam że to dobry transfer i oby wymazał nam z pamięci tego Verrattiego i na plus wymienił Rakiticia w pierwszej jedenastce. VeB !

0

Ma ktoś link działający na tel ?

0

Gratulacje ! Ładnie wchodzą w sezon. VeB !

0

Barcelona nie chce osłabić Atleti bo wie, że mają ban na transfery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?