BARCELONA_CULES
Dołączył/a: kwiecień 2016
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żenada...
0
Podtrzymuje swoje słowa że bez transferów powalczymy z Atleti o 3 miejsce. Wystarczy skupić obronę na Messim i już nas nie ma.
0
Ale jesteśmy...
3
To już się wszystko robi żałosne
2
No i bardzo dobrze. 1-3 i dobranoc. Co tu się rozpisywać. Zero wzmocnień, sami sie osłabiają sprzedażą najlepszego lewego skrzydłowego. Powinni jak najszybciej zakontraktować Lucasa Lime i może Krychowiaka do pomocy. Mam pytanie co w Barcelonie robi taki Alcacer czy Deulofeu. Strzelił dwie bramki amatorom z brazylii i zarząd stwierdził że już nie potrzeba wzmocnień ? Powinno być 0-3 i zakończenie dwumeczu. Wstyd mi za te symulki. Turlają się jak dzieci w piaskownicy.
0
Ty chyba sam nie widzisz co piszesz :)
3
Jesteście naiwni i żałośni. Ja rozumiem wiara w klub i te sprawy ale jesteście całkowicie ślepo zapatrzeni. Jak można gadać o gładkim zwycięstwie oraz o tryplecie mając taki skład i zarząd ktory nic nie potrafi dobrze zrobić. Czy chcecie.czy nie, gramy bez lewego skrzydła i ze słabym Rakiticiem. Pozdrawiam.
0
Dziękuję Ci dobry człowieku bo ja z telefonu :)
1
Jestem kibicem Barcelony od 2005 tak dla twojej wiadomości a to, że mam swoich ulubionych piłkarzy również w innych klubach nie jest niczym złym. W starciu Barcelony z PSG wiadomo, że byłbym za Barcą ale poza takim starciem chyba mogę mu kibicować.
0
Nic dodać, nic ująć. Jakbym czytał swoje zdanie na ten temat.
0
Opuść tą strone blaźnie. Robisz z siebie kretyna i nic wiecej.
1
Powodzenia Neymar, dla mnie i tak jest jednym z największych idoli. Będę starał się dalej oglądać twój każdy występ. Odejście z największego klubu tego nie zmieni. Powodzenia Ney.
0
To po jakiego ch... jest ta klauzula w kontrakcie jak za wykorzystanie jej ponosi się kare ? Trzeba pogodzić się z jego odejściem, sprowadzić Dembele i Coutinho i do tego na ŚP choćby Seriego i po temacie.
0
Co prawda to prawda :)
1
Tak, powiedział mu że już dawno nie powinno go być na boisku za tak ostrą grę.
0
Za dużo grania w gry :) Jak już to mln.
0
Ja jestem w Kassel i działa
1
Philipe Coutinho, Ousmane Dembele, Naby Keita...
3
Póki co Barcelona wykupiła Gerarda Deulofeu z Milanu za 12 mln oraz sprowadziła Nelsona Semedo z Benfiki za 30+5 mln :)
14
Brawo ! Można, można :) Wydaje mi się, że jest to o wiele lepszy wybór niż Bellerin :) Zobaczymy co pokaże nasz nowy PO. Teraz ofensywa po pomocnika z najwyższej półki a nie tej made in china !
0
To sie jeszcze okaże czy Marco odejdzie czy nie.
1
O boże, on podał tylko przykład, równie dobrze można go sprzedać a pieniądze dołożyć do transferu Marco. Tak ciężko to skumać czy udajesz takiego zagubionego głupca. W 100% zgadzam się z opinią Ben5.
1
Tutaj masz niestety mnóstwo racji :(
1
Kim ty jesteś w ogóle żeby mnie nazywać dzieciaczkiem. Nie użyłem w stosunku do Ciebie żadnego podobnego słowa więc tez sobie tego nie życzę.
9
Daruj sobie takie bezsensowne komentarze bo to już nie jest śmieszne tylko żałosne. Pozdrawiam
0
Błąd na samym dole w artykule, na 3-0 strzelił Werner :)
2
Ciekawe czy będzie Keirrison i Douglas :v
0
Nie chcę być chamski. Rozumiem że Messi jest geniuszem i być może twoim idolem ale nie sądzisz że na mistrzostwach w Rosji wypada kibicować i życzyć sukcesu naszej kadrze :)
0
Targować do 30 i do widzenia.
40
Jeszcze chwila i z Linettego zrobią alternatywe.