0

Pjanić w top 10. Musiałeś mocno pochlać :P Bierz Pan tego Miralema i do widzenia. Żadna z niego alternatywa. Tak swoją drogą to musi być niezła nuda na waszej stronie skoro pojawiasz się tu regularnie :)

0

Jeżeli sugerujesz że wymienione nazwiska nie są lepsze od Pjanica to chyba twoje rozeznanie w futbolu zaczyna i kończy się na Juventusie.

1

Veratti, Thiago, Kroos, Isco, Modrić, Iniesta, Pogba, Ozil, Ramsey, Vidal, Kante, Hamsik, Busquets na spokojnie to wyższy poziom od obecnego Pjanicia więc nie rozumiem wywołanej przez Ciebie gównoburzy :)

0

Co się nie uda jak się uda, przyjdzie cała trójka Hector, Marco i Ousmane i na końcu wszyscy będziemy szczęśliwi. Najwyżej dorzucą się jak Cesc i po kłopocie :)

6

Rafa powinien zostać, to tylko moje zdanie.

0

Jednocześnie tracąc na tym utalentowanych graczy i odkupować ich później za +50 mln. Zabłysnąłeś.

0

Co za różnica czy klauzula wynosi 3mln czy ~5-10mln dla takich klubów jak Monaco.

1

To jest oczywiście nieśmieszny żart mam rozumieć ?

1

ŚO już mamy w komplecie. Z niecierpliwością czekam na ŚP i PO. Mam nadzieje że Verratti, Bellerin/Semedo i można otwierać sezon. Bardzo chciałbym żeby dołączył jeszcze Dembele ale wiem, że na jego transfer już nie starczy więc to tak na marginesie.

0

Spokojnie już raz wyciągaliśmy naszego wychowanka z Manchesteru, co prawda z czerwonego ale co za różnica :)

0

No fajnie, mamy telewizory i wiemy. Strona o Barcelonie. Mamy pewnie wiele innych tematów które są teraz ważniejsze. Gratulacje a jak ktoś chce czytać o białych to na rm.

0

Nie chcą dać Bellerina to postawić cene zaporową za Arde 60 mln minimum i do widzenia

1

No i co ty tutaj wklejasz za wypociny z wikipedi, którą każdy może sobie przeredagować. Alcacer to typowy środkowy napastnik a Dembele skrzydłowy.

2

Fajnie słyszeć takie wypowiedzi. Nie kasa i wielkość klubu się liczy a przywiązanie do barw. Mało takich graczy już zostało bo w grę wchodzą coraz to większe pensje.

6

Z jednej strony ciesze się, że chce zostać w Barcelonie.
Widać, że Denis ma bardzo duży potencjał. Uwielbiam jego klepki i poruszanie się po boisku ale niestety nie dostaje zbyt wielu szans. Myślę, że gdyby grał u nas tyle co Andre to wyglądał by o wiele lepiej. Najbardziej obawiam się tego że odejdzie za rok lub dwa lata do np. klubu pokroju BVB i tam urośnie na naprawde dobrego piłkarza i zarazem będzie to samo co z Thiago. Czyli każdy by chciał powrotu.

0

Gomesa*
Tak poza tym to nikt go po tym sezonie z Barcy nie wyrzuci :)

0

Tak już może zagrać ;)

0

Faul na Denisie, Rakitic przywołał go do karnego

0

Co za piękny i cudowny wieczór :) Cieszy gol Szefa, dublecik Andre i Paco i dobra postawa Rakiety. Czekamy co tam dziś Depor zrobi.

0

Otóż to. W meczu z Malaga coś mu nie poszło :D :D

0

To już dziś matchday :) Strasznie nie mogę się doczekać, kibicuję Barcelonie już ok. dekady i każdym meczem jaram się jak dziecko :)
VISCA EL BARCA ! Zdobyć trzy pewne punkciki i wygodnie usiąść w fotelach i patrzeć jak Depor uciera nosa białym :) Marzenie... jak najbardziej realne.

1

Neymar dostał 3 mecze, jeden za czerwień plus 2 za ironiczne oklaski. Nie zagra jeszcze z Osasuna a na Espanyol wraca.

2

Słuchajcie nie ma co teraz się użalać nad tym, że straciliśmy głupio punkty z Alaves, Malagą, Deportivo czy też z Betisem bo równie dobrze swoich punktów nie musiał stracił Real albo nasze bramki w końcówkach meczów z Valencią, Leganes czy też wczoraj z Realem wcale nie musiały wpaść. Trzeba wymazać wszystko co było dotychczas i liga zaczyna się na nowo, trzeba wygrać wszystko i liczyć, że nadmiar meczów Realu nie wyjdzie im na dobre. Zostało nam 6 FINAŁÓW !! VEB !

1

Czy przypadkiem w tym zdaniu nie chodziło tylko o lige ?
Tyle tych bramek że można się pogubić :)

0

Macie może link do filmu z treningu ? :)

14

Z tego co czytam to wy jesteście rozkapryszoną bandą dzieciaków.
Jak można pisać, że sędzia popełniał błędy w meczu na niekorzyść Barcy i że wszystkiemu winny jest Real, że liga jest ustawiona pod nich ?
Tej nieuznanej bramki Malagi też nie było ? To Perez nakazał wystawiać w pierwszym składzie m.in Mathieu, Gomesa czy też Denisa ( choć gość jest nieograny przez portugalskiego drewniaka więc do niego nic nie mam )
Teraz to każdy mądry najeżdżać na Neya po jednym fatalnym meczu w jego wykonaniu. Zachowujecie się jak dzieci w przedszkolu, które chciałyby w każdym meczu najlepiej po hat-tricku od Neya i Leo. Przyjdzie mecz z Juve, Neymar zagra tak jak na niego przystało, będzie najlepszy na boisku i tym razem będą komentarze "zawsze w niego wierzyłem", "to jest nasz crack, zmienił się nie do poznania". Nie pamiętacie już jak uratował nas z PSG ? Pora się otrząsnąć, dobrze że już niedługo Lany poniedziałek bo to wam przyda się kubeł zimnej wody na łeb. VeB!

0

Cudowna wiadomość, teraz nie musimy patrzeć na Real. Konsekwentnie do celu i po 3 pkt na La Rosaleda.

0

W sumie racja :) Już tak długo nie grali w klubie że chciało by się żeby to już jutro było spotkanie z Granadą :)

6

Marzy mi się jutro hat-trick od Neya :) :)

0

Kolejny mocny mecz Keity, walczak, świetny piłkarz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?