0

Było bardzo blisko potknięcia :( No nic, jedziemy dalej.

2

Nie no, przecież to tylko zwycięstwo po ciężkim meczu z Atleti. Barca nie strzeliła pięciu bramek to co to ma być, sprzedać wszystkich. Lepiej ogrywać Rayo 10-2 i przegrywać notorycznie ligę. Człowieku opanuj się. Barca jest w kryzysie ale te zwycięstwo bardzo nam pomoże. Tak apropo, dalej szczypie po przegranej z PSG ? :)

0

Według mnie warto by było sprowadzić tego Cancelo.
Wtedy Vidal i Cancelo mogliby konkurować na prawej stronie.

0

Nie wiem czy obecnie jest jakaś różnica czy broni Oblak czy Moya.
Oboje trzymają wysoki poziom.

0

Dwie kontry na początku meczu i bardzo duzo szczęścia w końcówce. Nieudolne wybicia (kto oglądał wie o czym pisze) jednak dały zwycięstwo :) Jestem bardzo pozytywnie nastawiony bo to nie jest -1 i dwa mecze tylko -1 i b.trudny mecz na Balaidos :) Może być w najgorszej sytuacji 4 punkty a jeszcze sporo kolejek, miejmy nadzieję że już w niedzielę wyjdziemy na prowadzenie i będziemy tam do końca sezonu. Póki co nie wpadajamy w hura optymizm, trzeba zrobić swoje !, zagrać swoje ! cieszyć się grą i rozbić Atleti na Calderon bo już tam nie będzie okazji, a dopiero potem patrzeć na rywala.

0

Już ci nie zaufam :D

0

No i poszło :) Widzimy się tu po meczu :P :P

0

Mam dylemat czy stawiać na wygraną Barcy minimum dwiema bramkami :)
Jak to widzicie ?

3

I jeszcze Ballack

1

Tak jak mówiłem w przerwie tak i powiem na koniec, Barca jeszcze raz się przejedzie nie ma co płakać, sprzedawać skład. Przegrali ? Przegrali, dobrze że w grupie. Jesteśmy dalej liderami i podtrzymuje swoje słowa. Teraz czas na wielki bój z Sevilla. Vamos FCB !

2

To raczej oni mają problem z serwerami bo pod żaden sie podłączyć nie da

0

Jakiś ty groźny, może od razu wyrzucimy z zespołu ? Opanuj się.

6

Co wy macie w głowach, płaczecie i płaczecie. W ten sposób pokazujecie że jesteście na poziomie dzieci z przedszkola. Chcielibyście żeby drużyna wygrywała co mecz 5-0 z hattrickiem Messiego. Przed meczem śmieszki, typowanie ile to bramek Barcelona wlepi City. Ludzie... pokora, pokora i jeszcze raz pokora. Jeszcze nie raz się Barca przejedzie, póki co 1-1, 10 pkt w tabeli a wy już połowe sprzedajecie, połowe wyrzucacie. Bez przesady, ogarnijcie swój ból tyłka, włączcie mecz i go oglądajcie ze spokojem kibicujcie najlepszej drużynie na świecie a nie siedzicie na fcbarca.com i płaczecie pod siebie.

6

Mam nadzieję że Gomes odpali, zagra dobrze, zaliczy pare odbiorów i zaasystuje :)

0

Póki co ta ławka jest solidna tylko na papierze

0

Tak, drobny błąd mi się wkradł :)

0

Dziś Paco wejdzie i strzeli :)
Jestem tego pewien :D
Możecie być spokojni

0

Może zagrają formacją 3-5-3
MaTS
Sergi-Umiti_Digne
Mascherano
Rafinha-Rakitic-Denis
MEssi- Luis- Ney

0

Haha wczoraj na FB podałem swój identyczny typ

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie wyobrażam sobie dnia, w ktorym Messi zakończy karierę. Miejmy nadzieję, że największy Bóg i legenda futbolu będzie reprezentować barwy Blaugrany jeszcze przez długi czas.

1

Zimny prysznic to możesz ty sobie wziąć, to mecz towarzyski.
Pobudka , ten mecz jest tak ważny że masakra. Zwykły test i mozliwosc grania dla pierwszej drużyny młodych.

0

Gabigol nie ma nawet na tym turnieju :)

0

Będzie nam go bardzo brakowało , zawsze zostawiał serce na boisku . Powodzenia Dani i dziekujemy za te świetne 8 lat gry dla Blaugrany

3

Wygrana najwiekszego rywala zawsze boli no ale tak bywa , nie można mieć wszystkiego , my mamy dublet , bardzo udany sezon za nami . Pamiętajcie że to my jesteśmy najlepsi , od dobrych paru lat spada na nas deszcz trofeów i niezapomnianych chwil . Gratuluję wygranej Realowi ale Barcelona wróci po te trofeum szybciej niż może sie to wydawać . ViscaElBarca !

0

Tęsknię za koszulkami bez loga sponsora

0

Marzy mi się Coutinho i Kante.

1

Podbijam :) Marzy mi się Coutinho w Barcelonie w następnym sezonie :)

0

Oby Alen nam dzisiaj nic nie ukuł :)

1

Ten sam dziennik informował o porozumieniu MaTSa z City , który później te plotkę zdementował :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?