BARCELONA_CULES
Dołączył/a: kwiecień 2016
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raczej Sergi a nie Sergio , to bardzo duża różnica
2
I po co wywołujesz mecz z Atleti może jeszcze wyciągnij dwumecz z Bayernem 0-7 czemu wtedy tak nie zagrali . To nie maszyny, wygrali, podnieśli się bądź zadowolony i szczęśliwy a czas pokaże jak skończymy ten sezon . Pora sie ogarnąć i przestać żyć tym Atletico.
0
Świetny występ , Barcelona była, jest i będzie wielka . Czas na Sporting i kolejny krok do mistrzostwa . A u białych ból dupy . 1 mistrzostwo kraju na 7 lat ale oni daej żyją historią klubu i Pucharem Mistrzów zdobywanym w erze średniowiecza :)
0
Było minęło , każdy mecz jest inny a Suarez to i tak najlepsza 9 na świecie :)
0
Dałem minimum trzema bramkami :)
0
A ja głupi postawiłem tylko wygraną Barcy min. trzema golami . :)
0
Visca el Barca , visca el Catalonya !
0
Luisito ! Kiler z prawdziwego zdarzenia .
0
Swietny mecz , w końcu przełamanie :)
0
I o to chodzi ! Jedziemy do końca !
0
0-3 dla nas będzie :)
1
Kto to Abla ? Przeoczyłem jakiś transfer :V ?
1
Byłby to bardzo dobry ruch na rynku transferowym .
1
To jest k.... nieprawdopodobne.
W 4 kolejki stracić przewagę 11 punktów w tabeli.
Przegrywasz 1-2 chcesz zrobić zmianę w ofensywie a na ławce pięciu nominalnych obrońców.
Margines błędu wyczerpany, czas pokaże.
Środowy mecz z Depor żartem już nie będzie.
VISCA EL BARCA !