0

Raczej Sergi a nie Sergio , to bardzo duża różnica

2

I po co wywołujesz mecz z Atleti może jeszcze wyciągnij dwumecz z Bayernem 0-7 czemu wtedy tak nie zagrali . To nie maszyny, wygrali, podnieśli się bądź zadowolony i szczęśliwy a czas pokaże jak skończymy ten sezon . Pora sie ogarnąć i przestać żyć tym Atletico.

0

Świetny występ , Barcelona była, jest i będzie wielka . Czas na Sporting i kolejny krok do mistrzostwa . A u białych ból dupy . 1 mistrzostwo kraju na 7 lat ale oni daej żyją historią klubu i Pucharem Mistrzów zdobywanym w erze średniowiecza :)

0

Było minęło , każdy mecz jest inny a Suarez to i tak najlepsza 9 na świecie :)

0

Dałem minimum trzema bramkami :)

0

A ja głupi postawiłem tylko wygraną Barcy min. trzema golami . :)

0

Visca el Barca , visca el Catalonya !

0

Luisito ! Kiler z prawdziwego zdarzenia .

0

Swietny mecz , w końcu przełamanie :)

0

I o to chodzi ! Jedziemy do końca !

0

0-3 dla nas będzie :)

1

Kto to Abla ? Przeoczyłem jakiś transfer :V ?

1

Byłby to bardzo dobry ruch na rynku transferowym .

1

To jest k.... nieprawdopodobne.
W 4 kolejki stracić przewagę 11 punktów w tabeli.
Przegrywasz 1-2 chcesz zrobić zmianę w ofensywie a na ławce pięciu nominalnych obrońców.
Margines błędu wyczerpany, czas pokaże.
Środowy mecz z Depor żartem już nie będzie.
VISCA EL BARCA !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?