0

@Drizit Barcelona nie wykonała żadnego ruchy, by go zdobyć.

0

@Undertaker87 masz racje Xavi o piłce nic nie wie, jest tam zupełnie przypadkiem :) Pewnie dlatego, ze wysiadł z autobusu przystanek za wcześnie pod camp nou i tak już został, bo szkoda go było odsyłać.

2

@MaciasVEB co do Malcolma to on nie musi się odbudowywać. Po prostu nie jest uwzględniany w planach EV i nie dostawał szans. Temu trenerowi nie jest potrzebny. A szkoda.

0

@Coutinho007 sprzedaż tez raczej pochopna :) skoro klub inwestuje taka kasę i energii w sprowadzenie tego zawodnika to warto jednak przemyśleć takie ruchy.

0

@MILOSZ_F22 rozumiem, ze w takim razie taki komentarz będziesz wrzucał pod każdym artykułem?! Bardzo konstruktywne!

0

@Deraxium. Linia pomocy jest sukcesywnie wzmacniana, przez młodych perspektywicznych zawodników o profilu pasującym do FCB (Arthur, De Jong, Alenia i wkrótce Puig) którzy pojawiają się w dobrym momencie gdzie mogą podpatrywać weteranów i uczyć się od nich. Linia ataku natomiast nie ma żadnych zmienników. Ławka zaczyna się i kończy na Malcolmie. Jeżeli liczysz na Suareza, ktory ma rozegrać w tym wieku sezon bez zmian na wszystkich płaszczyznach rozgrywek do tego po operacji kolana to gratuluje podejścia! Dembele od przejścia na camp nou również zmagał się z urazami, ale lepiej kupic 7 pomocnika, bo przecież Busi jest fajtłapa i w dodatku nie ma do kogo podać bo koledzy z lini pomocy unikają gry :)

To ze Messi się cofał nie jest regułą.
Proponuje zobaczyć kto najwiecej podań wymienił w minionej kampanii zarówno ligi mistrzów jak i La Ligi.

0

@drNo Niestety, ale nie potrafię się zgodzić z podejściem, ze Busi notował straty z powodu kolegów z lini oraz unikania gry przez nich. Niejednokrotnie prezentował się najsłabiej w środku pola. Nie twierdze ze należy się go pozbyć albo posadzić na ławce, ale fakt jest taki, ze sezon miał dość nieregularny jak na niego. Jeżeli chodzi o transfery to linia pomocy została zasilona w zeszłym sezonie przez vidala i arthura Do tego de jong w obecnem okienku. Natomiast w ataku niewiele się zmieniło, jedynie Malcolm, z którego usług EV nie korzysta. O Boatengu nie wspomnę.

0

@Deraxium mam wrażenie, ze chcesz się spierać dla zasady. Napisałem, ze miał spadek formy i był nieregularny w tym sezonie i tutaj się z Tobą zgadzam. Jednak nazywanie kogoś tak zasłużonego w ten sposób jest według mnie brakiem szacunku zarówno do zawodnika jak i dla klubu i koniec kropka. Nie musisz dorabiać historii, ze 10 lat temu był dobry, bo nadal jest, miał jedynie gorszy sezon. W zeszłym sezonie nie było tematu i Busi prezentował się znakomicie. Teraz po jednym sezonie w przeciągu dekady już wszyscy chcą sprzedawać. Troszkę więcej wiary w zawodników tym bardziej tak zasłużonych, a nie skreślenie kogoś i nazwanie go w ten sposób. Twoje porównanie ze słaba dyspozycja męża jest bardzo ciekawe i trudno się z tym nie zgodzić, ale może warto spojrzeć na to z tej strony, ze mąż jest świetnym kochankiem, jednak w zeszłej nocy nie stanął na wysokości zadania i nie należy z tego powodu pisać pozwu rozwodowego tylko dać szanse związkowi.

1

@Deraxium stary nazywasz go „fajtłapą”, a po chwili mówisz ze nie odbierasz mu zasług. Busi w tym sezonie nie był regularny, ale decyzja żeby go wymienić jak dla mnie jest zbyt pochopna. Tym bardziej, propozycja zastąpieniem go Vidalem. Vidal na pivota to trochę ryzykowne, ale każdy może mieć swoje zdanie.

1

@MILOSZ_F22 ile można? Trener zostaje temat zamknięty, a dyskusja dotyczy pozostania cou w drużynie.

0

@Maker0 Pierwszy sezon rozegrał przyzwoicie, błyskawicznie adaptując się w drużynie. A taktyka oraz trener były identyczne.

4

@Deraxium Troszeczkę więcej szacunku! Fakt, ze nie prezentował w zeszłym sezonie wysokiej formy jest wynikiem blokady psychicznej, a nie braku dopasowania pozycji. Obaj zawodnicy dysponują niesamowitymi umiejętnościami technicznymi i wiele topowych drużyn pragnie mieć ich w zespole. Nie rozumiem jak można mówić na mistrza świata i Europy „fajtłapa”. Rozumiem, ze rozegrali kiepski sezon, ale pamiętaj ile Busi tak temu klubowi. Jakie są Twoje osiągnięcia skoro tak oceniasz tak utytułowanych sportowców?!

0

@piotr szelest a jednak decyzji nie podjął

0

@mika_barca stary przestań obrażać innych. Nie każdy musi się zgadzać z Twoja opinią, ze De Ligt jest średni i będzie stanowił dziurawą obronę. Nawet jeżeli miał słabszy mecz to nie znaczy, ze gość jest niepewny i nic z niego nie będzie.

0

@SzahMatt Neymar odniósł więcej kontuzji, od Dembele, a raczej dłużej się kurował. Zakup Neymara za potężne kwoty również nie daje żadnej pewności na trofea. Oczywiście nie kwestionuje jego umiejętności jedynie to, że często jest kontuzjowany

1

Po jednej porażce maja wywalone na wszelkie puchary? Ciekawe co by było jakby Real zbierał PK z takim stosunkiem jak my w ostatniej dekadzie. Nikt już nie pamięta jak się cieszył kiedy w półfinałach pokonaliśmy Real na Bernabeu? Dzisiaj już można wyrzucił do kosza, bo nie mamy Ligi Mistrzów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jesus jest nie do wyjęcia.

0

A skąd wiesz czego będzie chciał Arsenal?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?