BARCELONISTAnr1
Dołączył/a: luty 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kozinho. Nie twierdze, ze rozwali szatnie, jednak należy wziąć pod uwagę jak zachował się 2 lata temu (zaczynajac od szopki transferowej po bójkę na treningu z Semedo) i jak zachowuje się w obecnym okienku transferowym (obrażając obecny Klub). Najwidoczniej tego typu zachowanie staje się dla niego normą. Przy takiej inwestycji nie wziąć czegoś takiego pod uwagę jest dla mnie ignorancją. Uważam, ze takie kwoty można lepiej spożytkować. Tym bardziej, ze nie mamy parcia na wzmocnienie jego pozycji wręcz przeciwnie.
3
Retoryka, ze lepiej go mieć u siebie niż żeby grał w Realu wcale nie musi przynieść owoców. Pamietajmy o tym, że większość czasu w PSG był leczony, to nie jest tytan pracy, wielokrotnie wybierał pozaboiskowe atrakcje zamiast ciężko pracować i wzmocnić się przed dalszymi urazami. Wcale nie pomógł Paryżanom odnosić sukcesów, bo klub zdobył by ligę i bez jego pomocy. Jeżeli Real sobie na niego pozwoli nie jest powiedziane, ze również da im sukces i rozegra pełny sezon. Zasadnicze pytanie brzmi: „Czy my go koniecznie potrzebujemy ?” Moje osobiste zdanie jest takie, ze nie. Skład powinien być budowany na podstawie naszych potrzeb a nie, wykradania zawodników byle przeciwnicy ich nie mieli.
0
@Messiah10 hahaha dobre
1
@Kibic1998 mam nadzieje, ze Twój scenariusz się sprawdzi
0
@stone80 Należy wziąć pod uwagę, ze w momencie zakupu Cou wszyscy wiedzieli, ze Barca ma środki ze sprzedaży Neymara. Cena była zawyżona za każdego zawodnika, którym się interesowała Barcelona tym bardziej, ze Liverpool wcale nie chciał się go pozbywać. To FCB zależało na pilnych wzmocnieniach.
0
@Iwczak wybacz, nie wyraziłem się jasno. Mam na myśli Neymara
0
@Iwczak ale czy my faktycznie go potrzebujemy?
0
@peetwithbarca nie warto brać do siebie wszystkich doniesień. Weźmy poprawkę na to wszystko. To jedynie plotki.
0
@Unkas nie, nie napisałeś, ale chyba tez nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi.
0
Zastanawia mnie co wszyscy hejterszy powiedzą jak zdobędzie tryplet?!
1
@Naturopata ja to chyba bym traktował jako zapowiedź ze w lini pomocy jest dosyć ciasno i jest to sygnał, ze każdy musi walczyć o wyjściową jedenastkę. Z mojego punktu widzenia nietaktowne by było powiedzieć, ze Frankie ma pewne miejsce w składzie, którego nikt mu nie odbierze. Zawodnicy musza mieć świadomość, ze nic nie jest za darmo i tylko ciężka praca i odpowiednią formą zasłużą na występy w pierwszym składzie.
0
@Hushovt a co jak zdobędzie tryplet?
0
@Salchent zgadzam się, ale u nas również nie widzę miejsca dla Neymara. Nie mówię tutaj o uprzedzeniach, ale trudno wyobrazić sobie jak EV poukłada pierwszy skład i kto by się zgodził na pełnienie roli rezerwowego.
0
@fifek gdzie stwierdziłem, ze mi się nie podoba? Zapytałem po co czytasz skoro Cię nie obchodzi? Może wydźwięk uszczypliwy, ale nie było złych intencji.
P.S. do awantury daleka droga.
0
@fifek skoro Ciebie nie obchodzi to po co klikasz w artykuł?
1
@Bernard777 można, ale nie zarobią takiej kasy
0
@Unkas każdy ma prawo pisać co chce (jeżeli nikogo nie obraza) i w jakim języku chce. Jeżeli się Tobie nie podoba to nie czytaj komentarzy.
0
@ryba84 chcieli go kupić i nadal gra w Barcelonie. W zeszłym sezonie zarząd chciał go sprzedać jednak EV interweniował stwierdzając, ze mocno liczy na Chorwata. I faktycznie eksploatował go najbardziej z całego składu.
0
@BulaKG on nie jest trzymany z sentymentu tylko jest solidnym zawodnikiem. Jeszcze rok temu każdy go chciał mieć bo zdobył v-ce mistrzostwo z Chorwacją. W poprzednim sezonie również trzymał stały poziom przez większość sezonu. To nie jest kreatywny środkowy, ale nigdy nim nie był jednak wiele dawał od siebie. Ja uważam, ze póki gra solidnie i chce walczyć o miejsce w składzie to uczciwa opcja.
1
@Coutinho007 zgadzam się z Tobą 100%, oznaczyłem Ciebie przez przypadek :) odnosiłem się do sprzedaży. Wypożyczenie ...brak słów
0
@geass fajnie, ze to wszystko rozwikłałeś. Dzięki!
0
@Mathew86 De Jong nie zagrał jeszcze żadnego meczu z drużyna wiec Twoja opinia kto jest w lepszej formie i kto kogo wygryzie jest delikatnie mówiąc „naciągana”. Poczekajmy chociaż na pre-sezon
0
@Naker nadal jest jednym z najlepszych na swojej pozycji. Ostatni sezon był nieregularny formą, ale zobaczymy co pokaże kolejny. Może się okazać, ze potrzebuje więcej odpoczynku w postaci zmiennika i będzie płynnie grywał.
1
@DonAndrzejos aaaa ok. Myślałem, ze poprzesz to ciekawą argumentacją
1
@monsterrize co wy się czepiacie chłopaka? Napisał, ze go nie chce i co wam do tego? Wy go chcecie i wszyscy mają klaskać?
Informacyjnie napisze, ze czekam na zakończenie okienka i będzie co ma być, bez względu na moje zdanie.
Nie kumam po co jedziesz komuś po zarobkach, skoro nawet nie wiesz co ktoś robi i jakim jest człowiekiem?!
0
@bady48 zgadzam się z Tobą niemal w 100% Czy potrzebujemy Neymara bez względu na wszystko? To się niestety okaże dopiero za kilka miesięcy.
0
@parufka może dla Ciebie nic nie znaczy, ale uwierz mi, ze są kibicie, którzy wspierają klub i utożsamiają się z nim bez względu na politykę transferową i inne aspekty, o których piszesz.
0
@Salchent Rozwiń proszę myśl z Roberto? Rozumiem, ze nie podoba Ci się jego gra, ale możesz to poprzeć konkretnymi argumentami i przykładami.
Nie zrozum mnie źle, nie staram się czepiać Twojej opinii, ani bronić Roberto, ale z czystej ciekawości zapytałem.
2
@DonAndrzejos kto? Skąd w ogóle ten pomysł?
0
@Dani81 po co obrażasz?