BARCELONISTAnr1
Dołączył/a: luty 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2014/15
Dom
To w tych koszulkach Barcelona zdobyła swój drugi tryplet czego nie dokonał żaden inny klub w na świecie. Ponadto mogliśmy oglądać po raz ostatni właśnie w tym trykocie trio pomocników Xavi, Iniesta Busquets.
Pozdrawiam
0
@seba444 zgadzam się, ale problem jest dużo głębszy. Podejście do sprawy, nie lubię Valverde niech uwalą sezon nie jest dla mnie żadnym rozwiązaniem.
0
@Faun my trochę o dwóch różnych rzeczach. Wiem jaka jest sytuacja pod wodza naszego trenera, jednak zwolnienie go po przegraniu kolejnych 3 meczów wcale nie musi ustawić wszystkiego. Po pierwsze nie ma nikogo pod ręka w kim jest realna nadzieja. Mówię o całym projekcie sportowym, długoterminowym planie w tym również politykę transferową. W chwili obecnej to dwa oddzielne byty. Zarząd swoje, trener, swoje a dyrekcja sportowa swoje. Zmiana trenera i pozostanie w obecnym systemie wcale nie gwarantuje nam trofeów. Jednak mój komentarz odnosił się do do podejścia, które zwyczajnie źle życzy klubowi ze względu na osobiste uprzedzenia. Nie na tym polega wspieranie klubu. Jak jest tryplet to ich kochamy, ale jak przegrali 2 mecze na początku sezonu to już niech tracą sezon, bo Valdek to najgorsze zło.
0
@donleo12 spokojnie, cały sezon przed nami Po co się nakręcać po 5 meczach?
1
@Faun Nie wiem jak można życzyć przegranej swojej drużyny?! Nie wspomnę o utracie sezonu?
0
@yoli zgadzam się z Tobą, ale tego kiedy i kto będzie miał kontuzje nikt nie jest w stanie przewidzieć. Ogólnie Dembele przed Barcelona tez nie miał problemów ze zdrowiem a u nas ciagle coś.
2
@yoli okazuje się, ze wcale nie taki duży tłok, bo już na początku sezonu są problemy zdrowotne. I razem z Perezem znaleźli się w kadrze. Biorąc pod uwagę częstą absencje Dembele to fajnie mieć go w kadrze. Na zmienika to świetne rozwiązanie.
7
6 dla Busiego za pierwsza bramkę i 6 dla Vidala za strzelonego gola z ławki. Trochę dziwna ta punktacja
0
@th@les Zgadzam się. Ocena 8 za 2 praniu i asystę to zdecydowanie za mało. Może wpływ na ocenę miało 11 strat, ale należy pamiętać, ze przez cały mecz był widoczny i bardzo aktywny.
0
@neolodz rozumiem Twoje podejście i jak najbardziej szanuje Twoje zdanie. Jednak we wcześniejszych komentarzach nie wyraziłeś się w ten sposób, ale powiedziałeś, ze „nic z niego nie będzie”, ponadto umniejszając jego osiągnięciom twierdząc w skrócie, ze mistrzostwo świata to nie jego zasługa. A to już bezpodstawna krytyka. Griezmann dał nam 3 bardzo ważne punkty. I bez względu na wszystko jest mistrzem świata. VeB
0
@neolodz Zgadza się. Hejtujmy dalej.
0
@neolodz no i tej Twój gracz nie najlepszej jakości jakoś w swoim debiucie na Camp Nou ustrzelił dziś 2 bramki i zdobył asystę.
0
@neolodz zgadza się. Życzę mu jak najlepiej!
0
@neolodz czy sam zdobył to mistrzostwo?! Co on takiego osiągnął?! Jeżeli niewiele osiągnął to go przebij!
1
Nie jestem fanem Valverde, ale czasem mam wrażenie, ze większość osób tutaj ośmieliła by się sama wziąć za trenowanie FC Barcelony.
4
@neolodz nie był piłkarzem ogromnej jakości? Skoro mistrz świata nim nie jest to kto nim jest?
2
@ForcaMilosz nawet bym stwierdził, ze jest uznany :)
1
@Barca_Big_Moment może właśnie dlatego chce tam grać. Przejściem do PSG również był zainteresowany.
0
@Yoshi94 jeżeli chodzi o rozgrywki na najwyższym poziomie z wymagającym rywalem to Alenia i Puig są odrobinkę za słabi. Musza grać zgadza się ale na początek w PK i mecze z mniej wymagającym rywalem. Dadzą tez komuś odpocząć, ale pamiętaj ze w grze o wszystkie trofea musimy mieć dobrych zmienników, to jest kluczowe inaczej nie odciągnięty do końca sezonu jak było w poprzedniej kampanii. Należy tez doliczyć, kontuzje, kartki itp.
2
@martool nie on pierwszy ;)
0
@xavi890 to wcale nie jest powiedziane, ze kluby się po niego będą zgłaszać, bo mało kogo na to stać. Sprawdź proszę ile dni w przeciągu ostatnich 2 lat w Paryżu się leczył.
1
@Yoshi94 po co ich sprzedawać? Niech pracują walczą o skład i robią konkurencje w środku pola. Wreszcie mamy zasilone pozycje i to o zawodników o różnych profilach, w zależności od potrzeb.
3
@xavi890 nie narzekają, ale zastanawiają się nad sensownością takich zakupów. „Neymar za wszelka cenę” za takie pieniądze to bardzo ryzykowna inwestycja. Biorę pod uwagę zarówno kaprysy jak i jego kontuzje.
5
Jakoś nie martwi mnie transfer Neymara do Realu. Myśle, ze to by mogło podnieść poziom sportowy La Ligi i bezpośrednie starcia byłyby bardzo ciekawe.
1
@Suzu nie muszą, ale zawodnicy, którzy kosztują ponad 100 baniek po pierwsze nie zgodzą się grać jako zmiennicy w dłuższej perspektywie. Po drugie ich wartość po sezonie spadnie i będzie problem ze sprzedażą.
0
@Pustelnik pomyśl jak muszą się czuć kibice tego klubu jak czytają takie doniesienia :)
0
@etobzyk zgadzam się aby wprowadzać Puiga i Alenie, ale to nie są w pełni ukształtowani zawodnicy, którzy będą robili różnice na boisku w najważniejszych starciach. Oczywiscie uważam, ze muszą więcej grać ale na początek w PK oraz ligowe z przeciętnymi rywalami.
0
@culesjasiules po co sprzedawać? Lepiej zostawić i podnieść konkurencje w zespole w środku pola.
0
@Kozinho. Właśnie wspomniany Dembele był zakupiony w miejsce Neymara, a nie jako zmiennik Messiego. Pamietajmy tez o tym, że w obecnym okienku transferowym nie było w planach wzmacniania tej pozycji tylko jakiegoś w miarę taniego LO i zmienika dla Suareza. To były priorytety dyrekcji. Przez cały czas Barca nie wykonywała ruchów w stronę Neymara, ale dziwnym trafem rozmowy przyspieszyły jak Real włączył się do gry o Brazylijczyka. Powtórzę swoje pytanie jeszcze raz: „czy Neymar jest dla nas niezbędny ?” Jeżeli twierdzisz, ze tak to jak według Ciebie powinna wyglądać wyjściowa 11? I kto za kogo na zmiennika?
0
@Fanfaro nauczyła, ale nie nasz zarząd.