BARCELONISTAnr1
Dołączył/a: luty 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CPuyol No właśnie chciałem trochę pociągnąć za język ale sam nie wiem po co?!
0
@JoeSatriani No No i kto przyjdzie? Smuda?
0
@rodineusz ale to zawodnicy nie wykonują planu taktycznego i to widać gołym okiem
0
@slayer ale on jest dla Ciebie niewiadomą. Flick obserwuje zawodników na treningach i to właśnie na ich podstawie dokonuje wyborów, tak jak to wielokrotnie podkreślał (co jest oczywiste i logiczne). Oglądanie meczy a zarządzanie kadrą to jednak dwie różne rzeczy.
0
Mała poprawka do redekcji. Dajcie "Ocena trenera: Hansi Flick - 8.0" boldem tak jak całą resztę nagłówków bo zakradła się nieścisłość ;)
0
@Faro Torre w grając tą końcówke tez był niezwykle chaotyczny.
1
Pytanie z innej bajki jednak bardzo nurtujące. Czy tylko u mnie w ostatnich dniach strona koszmarnie funkcjonuje (zwłaszcza wersja desktopowa).? Nie ładuje się odpowiednia jakieś białe poprzeczne pasy? Też tak macie?
3
@johny11 kurde, ciężko się to czyta.
1
@Carlosss co Ty człowieku wypisujesz?
0
@Tatazolwinia Porównanie do pedofila i mordercy zdecydowanie nie trafione i bez smaku. Jednak nie rozumiem dlaczego tak bronisz gościa, który został skazany? Dlaczego mam podważać wyrok sądu? Na jakiej podstawie? Wyrok został wydany sprawa zamknięta. A Ty chcesz gościa przekonywać, że tak nie było lub mogło nie być?
1
@RoberDzik komentarz godny pożałowania
1
@Crema Catalunya no ale tu jest oceniany jedynie debiut, który był bardzo udany. Na ocenę transferu to chyba jeszcze troszeczkę za wcześnie.
0
@creativeopinion zgadza się, ale nikt nie ocenia sezonu a jedynie debiut, a ten właśnie był szczególnie udany.
25
Panowie na spokojnie. Deco już pracuje nad tym. Po co się denerwować, ci panowie wiedzą co robią.
0
@Rupert_Haubica a może raczej, po co kupować te kapiszony?
1
@KibicBarcy84 dla jasności zgadzam się z całą resztą wypowiedzi. Jedyne do czego miałem uwagę to to, że Roque nie dostaje minut i chybie nie do końca je wykorzustuje. Jednak patologią jest oczywiście, że klub w obecnej sytuacji płaci tyle kasy za zawodnika, którego najpierw nie może zarejestrować a później w ogóle nie liczy się w planach trenera.
1
@KibicBarcy84 Ja się niestety nie zgodzę. Klub zapłacił za Roque konkretną sumę i raczej na tym poziomie transferów oczekujesz zawodnika, który będzie gotowy wtedy kiedy dajesz mu minuty. W innych klubach oczywiście jest trochę inaczej i może liczyć na więcej minut, ale w Barcelonie jest presja wyników i dobrej gry. W profesjonalnym futbolu masz szansę i jak ją wykorzystasz to dostaniesz kolejną. Masa przykładów Marc Guiu, Cubarsi i wielu innych. Uważam, że tutaj zawiodła dyrekcja sportowa zarówno kupując i teraz sprzedając. Ich plany są patykiem po piasku pisane dlatego tak to wszystko wygląda.
0
@Guess jeszcze Merino zawijamy
0
@pride1899 Dzięki za spostrzeżenie. Właśnie spojrzałem na to w dzisiaj w statystykach i też zwróciłem na to uwagę
0
Po komentarzach wnioskuje, że zdecydowana większość nie chce Olmo w Barcelonie. Możecie proszę mi podać jakieś argumenty przeciw? Nie jestem za jego sprowadzeniem tylko zwyczajnie pytam was o zdanie. Z góry dzięki za dyskusję.
0
@iuiuiuiu dlaczego?
0
@RivaldoVitorBorba np przez wysoki pressing
1
@BORO_12 aaa ok, to sorry. Myślałem, że do 2025. To faktycznie mój scenariusz nie jest aktualny.
0
@kpiarz dla beki
0
@BORO_12 no ale nikt nie musi w ogóle za niego płacić. Gość jest noedostępny do grudnia a w styczniu może już się dogadać na nową umowę z innym klubem z przejściem za darmo i premią za podpis.
Skoro do tej pory nie przedłużył umowy skąd wniosek że zrobi to w styczniu? Można też założyć, że będzie otwarty na lepsze propozycje finansowe, a takie mogą się pojawić nawet po kontuzji bo u nas zarabia dość słabo.
2
@Sekstet2009 z jednej strony masz rację ale z drugiej strony kluby muszą ściśle przestrzegać wszystkich terminów to dlaczego to ma się nie tyczyć samego Tebasa.
3
@lntrowertyk no widzisz, a Kounde się nie wstydzi.
0
Gość jest bez kontraktu i to taki news. Ani on w planach ani w budżecie się nie mieści. Bicie piany i tyle
0
@BORO_12 Nie, tego nie napisałem. Zwyczajnie uważam, że ta pozycja wcale nie jest dobrze obsadzona.
0
@Azrik No jasne. Osobiście uważam, że raczej się dogadają bo wygląda na racjonalne rozwiązanie dla obu stron. Co do Griezzmana to nie takie prostę bo jego pensja jest astronomiczna. Memphis nie dostawał minut w poprzedzającym sezonie więc był łatwiejszy do wyjęcia. Cancelo natomiast ma całkiem udany sezon pod względem indywidualnym (końcówka sezonu zdecydowanie mniej), bo rozegrał ogromną liczbe minut i raczej chętni by się na niego znaleźli. Zobaczymy jak to się potoczy.