BARCELONISTAnr1
Dołączył/a: luty 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czyhrynski czyli nie klikasz w artykuł, nie czytasz go, a później nie komentujesz, że to clickbait i dałeś się zajebać w ciula, a cały portal to pudelek? Czy klikasz, bo już się pogubiłem?
0
@Czyhrynski ale Ty tak serio? Klikasz w artykuł, czytasz a później piszesz do redakcji, po co to napisała?
1
@Ronad10 Niesamowite, że nie dostrzegasz kompletnie innego stylu życia przez sportowców na najwyższym światowym poziomie.
2
@krzak82 Czyli Gavi będący zawodnikiem Barcy, nie ma prawa do swojej opinii i nie powinien jej wyrażać, jak coś mu się nie podoba, bo miał kontuzje i w jej wyniku spadek formy. Ale Ty komentujący w sieci, że ktoś nie ma prawa głosu to jest już spoko.
5
@MateuszDoniec Bardzo ciekawy tytuł
0
@MroQ a mi to się właśnie fajnie spina :)
2
W trakcie czytania tego artykułu pomyślałem sobie, że to co robi real jest niezwykle żałosne. Teraz uważam, że jest zajebiście. Niech wrzucają jeszcze więcej takich rzeczy!
0
@Faro a co robi Rashford, tak z ciekowasci?
16
@Kgorecki2500 przecież to są podstawy. Według przepisów to poważne wykroczenie i za takie zachowanie = czerwona kartka nie dlatego że się nie podoba sędziemu tylko tak musi postąpić regulaminowo. Obrażanie lub podważanie autorytetu sędziego nie pozwala odpowiednio zarządzać spotkaniem i sędzie nie zbuduje odpowiedniego autorytetu. Słowa nie muszą być wulgarne, wystarczy, że uderzają w godność lub autorytet sędziego.
0
@derus nie rozumiem do czego się odnosisz w mojej wypowiedzi. Nic nie pisałem o kwotach transferu
1
@martool2 Nie, nie liczę na serię wykłądów historycznych. Liczę na konretną odpowiedź na pytanie, które zadałem. Co autor ma na myśli?! Bedąc bardziej precyzyjnym, moje pytanie nawet nie było skierowane do Ciebie. Skoro jednak odpowiadasz za innych to zapytałem Ciebie co masz na myśli pisząc fakty.
0
No to jazda z Olmo w komentarzach czas start!
0
@jondecaTo o czym piszesz nie do końca brzmi jak ułatwienie odejścia, bardziej utrudnienie, ale to i tak bez znaczenia bo ten artykuł jest niewiele warty
1
Podobno Deco go sam namawiał, żeby wprowadzić tę klauzulę do kontraktu. Rapha był sceptyczny, ale ostatecznie podpisał!!!
2
@pep71to mi się potwierdza też z informacją od mojego brata kolegi, co pracuje w redakcji i też o tym słyszał "na korytarzach"
1
@martool2 liczyłem na troszeczkę bardziej rozwiniętą merytoryczną odpowiedź. Nie coś na zasadzie: "Polacy to złodzieje", "dlaczego tak mówisz", "bo takie są fakty". Jak sam zauważyłeś. Niewiele wynika z takiej odpowiedzi. Więc może raz jeszcze. Jakie są fakty? Możesz poprzeć to jakimś konkretnym przykładem co masz na myśli?
1
@Azazel_Pazuzu co?
1
@Lordzi No wiesz..... bądźmy realistami, Barcelona jest chyba liderem jeżeli chodzi o wtopy wizerunkowe.
0
@Zieliniak Dokładnie, to nie ma żadnego znaczenia czy strzela gole. Ważne jest tylko czy choruje.
1
@Zoker No i na przestrzeni sezonu Olmo nie daje wartości? Nie ma sensu pisać, że za tą kasę mogli by kupić innych zawodników na LS bo nie mogli by. Pamiętaj o tym, że Olmo zgodził się na transfer nie mająć gwarancji rejestracji i do końca obawiał się o swoją sytuacje. Nico Williams się na takie coś nie zgodził, wiec pisanie, że moglibyśmy mieć kogoś innego nie do końca jest prawdą. Barca nie miała tych 50 milionów realnie w kasie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Zoker Jak wczoraj strzelił gola na wagę zwycięstwa to też pewnie psioczyłeś, że niepotrzebny, co?
0
@FATTOMY Dawno nie czytałem takich bzdur.
3
@rodineusz a co Cię to obchodzi jak się ubiera albo jaką ma fryzurę? Wysrywać się w sieci, że się nie podoba fryzura dzieciaka.....naprawdę niezłe.
0
@Terroriser nawet w tym artykule o tym piszą https://www.fcbarca.com/131138-archivo-var-ocenilo-prace-sedziego-sancheza-martineza.html
0
@Terroriser zgadzam się z Tobą, jednak to było na niekorzyść arbitra. Tuż przy samym zagraniu a dał żółtą kartkę. Dopiero zmiana decyzji odbyła się po wsparciu VAR (i chyba trochę presji zawodników i kibiców). Według tych zasad to obniży ocenę za występ arbitra. Jednak zgadzam się z Tobą też nie mam pretensji i ostatecznie wszystko zadziałało na tip top.
0
@AlexDark00 Spoko, luzik. Mnie osobiście to nie kręci ale to Twoje hobby a nie moje.
0
@AlexDark00 Jeżeli okazały się prawdziwe to nie jest wtedy teoria spiskowa ale fakt.
4
@MirusAmisz gość ma w hobby wpisane, teorie spiskowe. Wszystko się zgadza!
4
@MirusAmisz Zostaw nie warto, szkoda prądu na niego. Koleś sam pisze, że lewy 10 lat nawalał wszystkich w bundeslidze a chwilkę dalej pisze, że chujowy. Niech tak zostanie. Auba jest dużo lepszy, zajebisty! W sumie to wszyscy są lepsi.