4

@MirusAmisz Zostaw nie warto, szkoda prądu na niego. Koleś sam pisze, że lewy 10 lat nawalał wszystkich w bundeslidze a chwilkę dalej pisze, że chujowy. Niech tak zostanie. Auba jest dużo lepszy, zajebisty! W sumie to wszyscy są lepsi.

10

@AlexDark00 Jakie fakty? Przecież Ty żadnych nie podałeś z wyjątkiem tego, że kosztował 50 mln. Przecież nikt o zdrowych zmysłach nawet nie miał oczekiwań aby lewy zdobywał ZP i to tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia z perspektywy transferu. Mam zupełnie neutralny stosunek do Lewego czasem w dobrej formie czasem w gorszej ale czytanie, że Auba ogromny i porównywanie go z Lewym a następnie deprecjonowanie dokonań takich jak mistrzostwa Hiszpani i puchary są dopiero wyciągnięte z dupy i to w miejscu publicznym. Tak to wygląda xd

0

@Terroriser chłop wszed na artykuł przeczytał i skomentował, że go to nie interesuje! No lubię to na maxa!

0

@grabor8 ale nie ma kim rotować!!!

0

@Eto'o9 R10 Nie żebym się zgadzał z tym bo mam to zwyczajnie w dupie, ale dla Twojej wiedzy istnieje coś takiego jak przemoc werbalna. Jest to forma przemocy, która polega na używaniu słów w celu zranienia, upokorzenia, drugiej osoby.

0

@Cyzix No napewno, albo Pereza siostry przyrodniej. Napewno mu tak powiedziała. Na 100% a on jak posłuszny braciszek nasłał na nich Carvajala!

0

@BISHBASHBOSH spoko, zajechał ich. Masz rację, mógł zmieniać taktykę i skład co tydzień i wtedy byśmy zdobyli potrójną koronę i do tego by rezerowi się ograli, a dzisiaj byśmy mieli mniej kontuzji! I oczywiście jedno z ważniejszych założeń, polega na tym że jak zmieniamy tą taktykę co tydzień, to tak aby piłkarze nie pressowali bo to ich bardzo męczy, wiec lepiej inną obronę zastosować np. autobus. Kurde spina się to

0

@Redakcja "Wyzwania z Premier" – The Citizens spróbują zatrzymać niepowstrzymanego Haalanda. Tutaj zaszła chyba drobna pomyłka

0

@BISHBASHBOSH ok, a możesz mi powiedzieć proszę jakich zmienników mieli Raphinia, Yamal, Pedri i Lewy, z których mógł korzystać a tego nie robił?

0

@BISHBASHBOSH to jest dokładnie wynik za krótkiej ławki. Co masz na myśli pisząc że ich zajeżdżał? Co niby Flick miał zrobić kiedy nie miał kim grać? W dzisiejszej piłce kiedy grasz co 3 dni i presją wygrywania w każdym meczu, nie ma czegoś takiego jak podstawowy skład. Każda pozycja musi być obsadzona klasowym zmiennikiem a u nas Kounde lata 3 sezon w każdym meczu na wahadle. Myślisz dlaczego tak jest? Bo nie ma pieniędzy w kasie. Nasz skład sie skurczył a nie pogłębił w stosunku do zeszłego sezonu a Ty piszesz o zajeżdżaniu zawodników. Tutaj problem jest zupełnie gdzie indziej. Jakby miał skład na tip top to by ich rotował, tak?! Źle zostali przygotowani czyli jak? I jeszcze ten argument o przed sezonowym przygotowaniu. Co niby zrobił w tym przed sezonie. Możesz rozwinąć czy tak sobie wyjąłeś to z nosa?

10

@Quahoo zdumiewające jest, że ktoś wchodzi na artykuł (prawdopodobnie go czyta) i pisze w komentarzach, że to go nie interesuje i po co to ktoś napisał?! Kurwa czad!

0

0

@BISHBASHBOSH za krótka ławka. Topowe drużyny w dzisiejszej piłce wygrywają naprawdę jakościową ławką.

0

@KibicBarcy84 No ale co Ci z planowania jak nie masz hajsu? Staram Ci się wytłumaczyć, że ta sytuacja wymaga naprawde sporych zastrzycków finansowych, aby wyjść na prostą i to nie zmienia się w przeciągu jednego lata.
To, że problemy finansowe nie tylko my mamy to raczej nic nie zmienia w naszej dyskusji.

"Jeśli nie stać nas na zarejestrowanie piłkarza to po co go sprowadzamy."
A Ty myślałeś, że nast stać na transfer i zarejestrowanie piłkarza? Tylko źle zaplanowali, tak?

1

@KibicBarcy84 To bardzo proste. Nas nie stać na nowe zakupy, nie stać nas na rejestracje zawodników, zmagamy się z tym w każdym okienku i to będzie trwało jeszcze bardzo długo. To nie chodzi o bycie geniuszem tylko Barca jest w niezwykle trudnej sytuacji finansowej i zapewniam Cię, że nie zmieni się to do końca okienka. Sytuacja wygląda tak dlatego bo zarząd stara się zachowywać jakby klub miał pieniądze i stara się być konkurencyjną drużyną. W praktyce jest tak, że nie stać nas na żadne zakupy.

0

@VeB_Maciek_12 Jasne w tej kwestii mamy zgodność, rejestracje wyglądają wprost żenująco. Prawdopodobnie transfer Inigo Martineza jest tutaj ratunkiem, jednak nie zmiania to faktu, że zarząd działa nieudolnie.

0

@ini_barca tak, zgadzam się z Tobą to żenujące.

0

@rodineusz już spieszę z odpowiedzią. Ciekawi mnie skąd wynika tak niski poziom dialogu w śród osób, które mają wspólne zainteresowania, coś ich łączy i mają przestrzeń na wymianę poglądów. W tej konkretnej sytuacji gdy ktoś ma inne zdanie na temat bramkarza, Ty prowadzisz dyskusje na temat orientacji seksualnej. I ciekawi mnie to czy zwyczajnie masz problemy komunikacyjne i nie potrafisz panować nad emocjami gdy ktoś ma inne poglądy. Czy może zwyczajnie szukasz tutaj partnera i wszystkich o to pytasz. Teraz skłaniam się do drugiego scenariusza bo mnie też o to zapytałeś. Odpowadajac na Twoje drugie pytanie, nie, nie jestem i nie jestem zainteresowany

5

@rodineusz ciekawi mnie co Cię to obchodzi?

1

@VeB_Maciek_12 Jasne, trzymaj się swojego nie zamierzam tego zmieniać. Oczywiście, że umowa oboawiązuje i na tym jest koniec. Klub wywiera presje jednak należy pamiętać, że to nie jest taki przypadek jak z Raphinią w zeszłym sezonie gdy był wypychany. Ter Stegen zupełnie nie pomagał zarówno swoimi wypowiedziami jak i postawą a jednak trochę innego zachowania oczekuje się od kapitana. Ponadto jego wypowiedzi w kluczowej fazie sezonu na temat tego, ze wraca do bramki i jest w formie według mnie też nie były wsparciem dla zespołu tylko kręcenie gównoburzy kto będzie pełnił rolę 1go bramkarza. Wieje też hipokryzją, że klub kupił młodego bramkarza, jednak należy pamiętać jak wyglądała sytuacja gdy szantażował zarząd odnośnie Claudio Bravo. Nie zrozum mnie źle nie popieram do końca działań zarządu i zgoda, że to nie jest fajne. Jednak nie uważam, że Marc jest zupełnie bez winy i można było również z jego strony wymagać więcej dyplomacji.

1

@ini_barca Jest napisane, że ma prawo bronić się przed wypychaniem ze względów zarówno prywatnych jak i finansowych.

2

@VeB_Maciek_12 Mam wrażenie, że Twoje argumenty są nieobiektywne. Nagelsman jasno powiedział, że Marc musi spełniać warunki a dokładnie musi być zdrowy i być jedynką w swoim klubie, tak więc Twój argument jest jak to powiedziałeś "z dupy". Tutaj nie chodzi o bycie chamskim, zadaniem dyrektora sportowego jest utrzymywać konkurencyjną drużynę. Klub zakupił Garcie w bardzo dobrych pieniądzach (młody, utalentowany, perspektywiczny) można powiedzieć że to była okazja rynkowa. Za to rozliczana jest dyrekcja. Marc ma problemy zdrowotne bardzo wysoki kontrakt i jednak odstaje z formą. Rozumiem, że miał mało szans na grę ale taka jest piłka. Dostajesz szanse jak wykorzystasz to grasz, a jak nie to nie.

To, że Ter Stegen jest zasłużony kompletnie nic nie zmienia. Nie mieści się w hierarchi i tyle. Nie może być utrzymywany przez klub tylko dlatego.

Mam wrażenie, ze rozumiem co chcesz powiedzieć, jednak te argumenty według mnie nie do końca są trafione.

1

@krzakov NIe ma potrzby wyzywać sie od sezonowców ;) Można się domyśleć, że gość pisał na telefonie 'bo już" a wyszło "bonusu". Jak będziesz miał jakieś problemy z rozczytaniem to pisz śmiało

0

@xenox Bez sensu. Nie stać nas na takie rozwiązania.

0

@Sekstet2009 Oszukiwanie zawodnika, mówiąc mu że daje mu szanse na rywalizacje w praktyce wcale nie dając mu tej szansy jest dla Ciebie uczciwe i nazwyasz to kurtuazją?!

0

@Mavcin1980 kontrakt został wydłużony w trakcie Covid bo klub nie miał środków na pensje.

0

@MartinRNB9 Chce Ci powiedzieć, że dopóki nie ma podpisu to wszystko się może wydarzyć i to jest właśnie idealny na to przykład. Bez względu na to ile osób robi sobie nadzieje, negocjacje mogą być zerwane, a o przebiegu tych negocjacji tak naprawdę nie mamy pojęcia. FR wrzucił informacje, że deal będzie zawarty na 150% obie strony są dogadane. Kilka dni później doszło do kolejnych rozmów i pojawiły się wątpliwość i sytuacja się zmieniła i tyle.

0

@MartinRNB9 A niby na jakiej podstawie? Nigdy nic nie jest pewne dopóki kontrakt nie jest podpisany. To, że jakiś "rzetelny" dziennikarz daje info na jakiś temat nie znaczy, że tak się stanie. To są negocjacje nie bądźmy dziećmi. Mnie to zupełnie nie dziwi. Raczej dziwi mnie to, że każdy brał za pewnik ten transfer a teraz jest płacz.

0

@MartinRNB9 a Ty w świecie piłki od wczoraj?

0

@Raffaell właśnie z tego tytułu uważam, że zarząd powinien podchodzić to tych kwestii bardzo transparentnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?