1

@Harnas2 Prawdziwa wiara i wsparcie kibica!

2

@etobzyk Piłkarze nie mogą nic powiedzieć na temat swojej pracy, ale kibice to już mogą sobie pierdolić farmazony zaczerpnięte z plotek i wszystko jest ok.

0

@etobzyk a jest projekt?

1

@cat_r37 "strzelił z dystansu, głównie niepotrzebnie" To było dobre!

0

@hazo428 ehhhh ta cierpliwość kibiców :)

2

@bernardFCB Potrzebujemy dziewiątki. Dembele nie jest dziewiątką.

2

@difranco Zgadzam się w 100%

0

@Fluxor Messi ma kontrakt przedłużany co roku i sprzedaż go nie jest już taka prosta. Myślisz, ze teraz jakikolwiek klub stać na zakup Messiego i opłacenie jego pensji?! Jeżeli tak to i tak Barcelona nie dostanie za niego grosza, bo jedyna opcja jest porozumienie w styczniu z Messim aby przeszedł gdzie indziej i dostał gruuuuby hajs za złożenie podpisu już w styczniu.

0

@Lucas92 ile można tłuc ten temat?

0

@ninja81 piłkarze również dzisiaj są a jutro ich nie będzie. Prasa zrobiła gówno-burze a kibice pojazd po piłkarzach. Trochę to słabe.
Nieważne.
Pozdro

0

@X37 gratuluje takiej postawy. Visca el Barca!

0

@ninja81 myśle, ze nie ma sensu się dalej spierać. Ja nie popieram działań zarządu ogólnie (nie mam na myśli kryzysu). Ty natomiast działań piłkarzy. Real nie ma takich problemów, bo Perez potrafi zarządzać doskonale finansami, transferami, klauzulami i wszystkim innym. Bartomeu niestety nie.
Pozdrawiam

0

@ninja81 szczerze współczuje i zapewne bym chciał, ale jeżeli jakiś pracownik powiedziałby, ze źle zarządzałem finansami, robiłem ciagle zakupy, które nie przynosiły żadnego sensu nie mówiąc już o tym, ze kazałem mu robić nadgodziny w wakacje po 14h jak nikt w branży (Mam na myśli turne po stanach i Japonii) Do tego ja jako właściciel chwale się ciagle wynikami finansowymi publicznie a jak chce żeby mi dał podwyżkę to ma mnie w dupie. To jednak wziąłbym pod uwagę napięcie i zastanowił się nad sensownością moich wcześniejszych działań. A nie mówił, ze koleś niech wypada z restauracji bo nie ka ducha w nim współpracy. Nie wszystko jest czarne lub białe. Jeżeli ktoś chciał powiedzieć, ze mu się nie podoba jak prowadzony jest klub, to może i moment faktycznie jest dosyć wątpliwy, ale ma prawo to powiedzieć!

0

@ninja81 Dobrze ok nie będę wypisywał więcej takich rzeczy. A Ty obniż pensję na rzecz pracodawcy w tych ciężkich czasach i nie marudź.

0

@ninja81 zwyczajnie nie uznaje zarządzania czyimś pieniędzmi i mówieniu, na co ktoś ma łożyć na co ma wpłacać i opiniach czy mu wystarczy. To zwyczajnie nie jest Twoja sprawa. Daruj sobie gadkę co byś zrobił jakbyś zarabiał tyle. Idąc Twoim trybem rozumowania, możesz na te 3 miesiące wesprzeć swojego pracodawcę i nie na wartość 70% Twojej pensji tylko 30% lub 20%. Przecież są ludzie co zarabiają dużo mniej od Ciebie i mówią, że jakby mieli tyle co Ty to by spokojnie je oddali. Do tego dochodzi jeden z drugim ( @masik86), że Ty i tak za dużo zarabiasz na to jak wykonujesz swoją pracę wiec daj chociaż 200 zł bo oni by dali. Mówienie tez, ze mają przy tym wszystkim nie marudzić to już jest hit. Jak tak lubisz mówić co inni maja robić na co wpłacać i nie marudzić to możesz zająć się polityką!

Domyślam się że chciałeś mnie nazwać filozofem?! „Filozofię” można studiować, ale nie można się nią stać.

Na koniec zupełnie poważnie, życzę wam, żeby w podobny sposób nikt waszymi finansami nie zarządzał. I przede wszystkim dużo zdrowia w tym trudnym czasie dla wszystkich.

Pozdrawiam

0

@ninja81 Ty tez możesz dobrowolnie obniżyć swoją pensję na czas pandemii.

0

@Pstryk kibice również

1

@Undertaker87 to nie podziwiaj

4

Zabawne jest to, ze kibicom nie podoba się nawet świętowanie przez piłkarzy. Maja szlochać i ciagle przepraszać, ze źle grają. Bo kanapowcy co wszystko wiedzą maja na wszystko odpowiedź.

1

@Jaca27 Ty wiesz lepiej. Fascynujące

0

@YoungMan Bóg z dużej

2

@caminero czy możesz konkretniej powiedzieć co Ci się nie podoba w tekście Pani Magdy? Bełkot i to, ze 30 lat kibicujesz klubowi i nie możesz nie jest jednoznaczną uwagą w mojej ocenie.

15

@Krzysztof1987 bardzo przykro się czyta ten Twój komentarz!

0

@contowsky wiadomo, ze łatwiej komentować z pozycji kibica, ale sytuacja jest bardziej skomplikowana niż się może wydawać na pierwszy rzut oka.

5

@natanvip Skoro broni go tryplet to po co dalej hejtujesz? Chyba nie doceniasz znaczenia trypletu?!

2

@ShawnC tez się z tego uśmiałem

0

@Elvisek Niestety, ale nie ma czego gratulować zarządowi bo obecna sytuacja wcale nie napawa optymizmem. Kierowanie się jedynie niechęcią do trenera i zawodników nie jest niczym pozytywnym i takie rozwiązania wcale nie muszą zakończyć się sukcesem. Moim celem jako kibica jest jedynie sukces drużyny. Nie ma stanów pośrednich. Boli mnie, ze kibice źle życzą drużynie, bo kogoś nie lubią, dlatego właśnie pokusiłem się o komentarz. Mnie jeszcze boli porażka z Athletico, bo dzisiaj mielibyśmy szanse na tytuł a tym bardziej kolejne el classico. Pozdrawiam

1

@BarcaSupporter hahahaha

0

@Elvisek Po raz kolejny gratuluje!

0

@Lares racja. Zwracam honor

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?