BARCELONISTAnr1
Dołączył/a: luty 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 Osobiście się nie zgadzam. Balde był kontuzjowany i nadal jest więc nie można na niego liczyć w pełni w tym momencie, ale ok. Kounde wielokrotnie się wypowiadał, że nie czuje się na tej pozycji i to nie jest scenariusz, który zadowala wszystkich. Pozostała dwójka to bardzo młodzi zawodnicy nie wiem czy w ogóle jest możliwe opierać rywalizację z najlepszymi drużynami na świecie z takimi młodymi zawodnikami na wszystkich frontach. Właśnie doświadczony zawodnik jest potrzebny, który będzie miał możliwość regeneracji (wtedy właśnie pomagają wspomniani przez Ciebie zawodnicy, ale żeby rywalizowali z Realem w lidzę to jeszcze nie ten moment.
0
@BORO_12 wiesz, że to jest niemożliwe?
0
@BORO_12 kogo mamy na jego miejsce i kogo na ewentualną ławkę?
0
@Azrik wtedy sprzedadzą go gdzieś indziej pod naciskiem opuszczenia klubu, że przesiedzi sezon na ławce.
0
@against_modern_football no niestety nie może :) tak to nie działa
0
@dzefrej234 a Barca z pewnością będzie miała szanse włączenia się do gry transferowej
1
@Ronaldinho10theking w sumie tak. Dzięki
0
@FATTOMY dokładnie. Z pewnością tak było. Jest!......i będzie
1
@Hasszz Ty serio tego nie rozumiesz?
1
@korn234 A skąd te wszystkie doniesienia powyżej?
1
@dzefrej234 Tutaj nikt nie mówi o zostawieniu Xaviego tylko formie w jakiej Laporta tego dokonał.
0
@Pawlak1992 No właśnie nie do końca. Bo na sam koniec laporta odwala taką szopkę i medialne cyrki. Pamiętajmy, że nie odnosze się do zasadności zwolnienia bądź pozostania Xaviego. Odnosze się jedynie do tego w jaki sposób Laporta to załatwił. Szkoda że nie ma stabilności w żadnym z obszarów w tym klubie.
8
Myślę, że fatalne poprowadznie sprawy. Raz ogłasza jedno raz drugie. Mówił, że będzie namawiał Xaviego żeby został. Później że jednak już nie jest taki pewien i to Xavi go przekonuje, a następnie robi coś zupełnie odwrotnego. Pamiętajmy że Xavi zerwał kontrakt w połowie sam opłacił klauzulę i przyszedł w mega złym momencie by wygrać ligę. Na szacunek zdecydowanie zasłużyl. Zarówno jako legenda i jako trener.
0
@RosjaninBut a kto jest gwarantem sukcesu? Z kim sworzą dobrą obronę? Masz jakąś propozycję?
1
@Cardinale Tak właśnie wyprzedaje się wartość klubu. Jest to najsilniejszy zawodnik lini obrony. To nim mamy opartą całą funkcjonującą linię. Na kim chcesz ją oprzeć w przyszłym sezonie jak przyjdzie Mbappe do RM? Na 17 letnim chłopaku, który weźmie odpowiedzialność na wszystkich 3 frontach w walce o wszytskie trofea? (Tak, tak oczywiście bardzo mocno wierzymi i modlimy się, że ktoś ze szkółki wskoczy do składu i mając 16 lat wejdzie w buty nejdnego z najlepszych stoperów obecnie na świecie). Prawda jest taka, że sprzedzą Araujo osłabią obronę, na pocieszenie dla Ciebie głebia składu nadal będzie bo wróci Langlet. Pieniądze ze sprzedaży tylko w 50% będą mogły być przeznaczone na transfery więc 40mln. Pamiętajmy, że kasa pójdzie na rejestrację Gaviego i innych niezarejestrowanych. Zapłatę dla Xaviego i jego sztabu i nara.
1
@masik86 i zarejestreować niezarejestrowanych graczy :)
0
@FioletoweOczy Ścisła czołówka najlepszych stoperów świata. Każdy by go chciał w swoim zespole. Popełnił błąd w ćwierćfinale i wynocha? Każdy popełnia błędy nawet na najwyższym poziomie sportowym. Finał będzie taki, że go sprzedadzą i rozpierdolą kasę na jakieś beznadziejne wzmocnienia, a reszta kasy pójdzie na rejestracje niezarejestrowanych graczy jak Gavi i inni. Może warto najpierw sprzedać Langleta????
0
@Zielony55 Ma mówić, że nikogo nie chce i zdąbedziemy ligę mistrzów tym składem? Chyba bardziej prawdopodobne jest, że zdaje sobie sprawę z wartości sportowej i niestety ale Xavi ma rację. Brakuje 5 zawodników na światowym poziomie, aby liczyć się w europie. My niestety się nie liczymy i nikt się nas nie obawia.....nawet w Hiszpanii
4
@Hadim w zarządzaniu Perez jest nieporównywalny, ale nie znaczy, że zawsze zachował się na poziomie w trakcie swojej kariery
0
@Pawlak1992 Ok, jest zerem bo nie ma doświadczenia w zarządzaniu klubem? no spoko. 2. To, że by podpisał umowę jest Twoim przypuszczeniem. Nikt nie wie co by zrobił, więc darujmy sobie ten argument. Czyli popiera kandydature Xaviego i chciał Messiego i jest zerem. No ok, spoko
0
@Michal4 Skąd ten wniosek? Możesz to poprzeć jakimś argumentem?
2
ale to są durnie
0
@RosjaninBut w bayernie jest bardzo stabilna sytuacja. Dostanie też więcej kasy oraz ma większe możliwości na puchary niż w barcelonie. Jednak zgadzam się z Tobą Garcia i Martinez to jakiś kiepski żart.
2
@Xonar zgadza się jednak miło widzieć odmianę w postaci fajnego sędziowania raz na jakiś czas :)
0
@michal1899 Zgadzam się z Tobą. Najpierw należy sprzedać niechcianych zawodników.
0
@Fantastyczny Chłopiec oby nie było śladu po kontuzji ????
0
@sopa10pl i my nie mamy kasy :)
0
@sopa10pl Jeżeli chcemy konkurować na wszystkich frontach to musimy mieć jednego zawodnika topowego na pozycji plus do tego bardzo solidnego zmiennika. Hector Fort może nie wystarczyć na cały sezon we wszytskich meczach :)
2
@Pawlak1992 to było 5 lat temu wtedy jeszcze nie stawiano na młodych wychowanków. Koeman i sytuacja finansowa do tego zmusiły.
0
@sopa10pl Bo Hector Fort nie popsuje żadnego meczu?