BARCELONISTAnr1
Dołączył/a: luty 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@rodineusz , mądrzejszy, a jednak sarkazmu nie łapiesz. Pamiętaj: pycha kroczy przed upadkiem.
5
Koleś na samym początku kampanii powiedział, że nie wykorzysta Messiego w wyborach.
0
@grzechu1999 nie no hit!!! Hahahaha
1
@Fog_W_1899 pseudo dyrektor?
1
@MrJanKo valverde wali w morde goscia i nawet nie ma tematu!
3
@tomaczo Tonący brzytwy się chwyta
0
@rodineusz Jest coś takiego jak sarkazm, jednak nie wszyscy są w stanie go załapać w locie i nie obwiniam Cię za to. Zabawne jest jednak, że sam napisałeś komentarz pod postem, który kompletnie nic nie wnosi (z wyjątkiem obrażania ludzi) i nie opiera się na żadnych faktach. Taki, powiedzmy, poziom komunikacji kolesia maksymalnie w szkole średniej. Następnie piszesz, żeby wyłączyć internet za pośrednictwem internetu! Pewnie zajmie Ci to jeszcze kilka lat, żeby zrozumieć, że artykułów w sieci nie należy traktować jako fakty lub żetelne informacje, a jedynie jako rozrywkę. Tymczasem niech twój szybki mózg filtruje nadal artykuły w sieci, jednocześnie karmiąc swoją fobie wyższości w komentarzach!
0
@rodineusz Mądra głowo, omnibusie, który wie wszystko, co mamy robić, by osiągnąć coś w życiu? No powiedz, co?!
0
@mint skąd masz takie informacje?
1
@Eto'o9 R10 A jakie poglądy miał Bernabéu? Możesz, proszę, rozwinąć?
2
@nike007 Powinna zawiesić Valverde!
1
To jest zabawne, wczoraj był artykuł że cancelo to rezerwowy rezerwowego i kaprys deco i mendesa. Po jednym meczu ze słabym rywalem i to na własnym boisku już jest inna retoryka. Dla mnie to trochę niepoważne. Oczywiście rozumiem, ze moje zdanie nic nie znaczy, ale trudno traktować poważne te artykuły.
0
@xavi890 nie chce się czepiać ale nie ma słowa "woogle"
0
@Rupert_Haubica Ty tak na serio?
1
@turhiay dwie dotkliwe porażki to nie jest sięgnięcie dna, ale ok
1
@OTX zgadza się słabo gramy, jednak poziom sędziowania i przez to poziom całej la ligi jest kompromitujący.
0
@luka1995 rozumiem, że dla Ciebie jest najważniejsza liga mistrzów i cała reszta się nie liczy. Są jednak osoby, które na to patrzą troszeczkę szerzej. Dzisiaj pierwszym krokiem jest napisanie skargi jednak by w dłużej perspektywie poziom sędziowania wyglądał zupełnie inaczej. Więc, nie da to dzisiaj żadnego spektakularnego efektu, jednak takie działania mają znaczenie. Zastanawia mnie jednak czego byś oczekiwał żeby taka skarga w ogóle miała sens według Ciebie.
0
@Cules69 trenerzy i kluby lubią bardziej politycznie poprawne wypowiedzi, żeby nie robić później dram i tłumaczyć się na konferencjach
0
@KamilS689 gdyby miał to by wziął…
0
@JanuszKorwinMikke Kounde zawsze grał jako środkowy obrońca (do transferu z sevilli oraz w rep Francji). Dopiero w Barcelonie zmieniono mu pozycję - nie do końca to pasowało samemu zawodnikowi.
0
@mierzeja11 przecież to kit z tą ofertą
1
@DJ6 nie zgodzę się jedynie z tym, że problem jest od tego sezonu na prawej. Już wcześniej miał karuzelę formy i rozumiem, że tak się dzieje w piłce jednak my nie mamy od dawna dobrych zmienników, a to niewątpliwie wpływa na poziom.
0
@Cules69 ty sobie nawet nie wyobrażasz co by było jakby Flick taki skład ustawił na Atletico, a ostatecznie też by nie zadziałało.
1
@luka1995 , tutaj nie chodzi o to, co ostatecznie będzie skuteczne. Chodzi o to, że klub musi reagować na tego typu poziom sędziowania. Formalna skarga służy nagłaśnianiu całej sprawy, nawet jak dostanie zjebe od komitetu albo formalną uwagę, to już coś.
0
@BarcaKings965212 Zespół zagrał słabo i praktycznie przekreślił szanse na finał. Jednak sędzia też nie był na oczekiwanym poziomie i słabo poprowadził to spotkanie. Uważam, że właśnie powinny pojawiać się skargi na takie sędziowanie i że to powinno być upubliczniane.
0
@David_Martin Ciewe dlaczego Hector Fort nie zmienia Francuza, gdy ten jest dyspozycyjny. Kogoś się poszuka....spoko plan!
0
@gaq a na rotację?
0
@seba90 dokładnie, sprzedawać wszystkich jak dają oferty.
1
@LinekMichal a co z prawą obroną?
0
@Grubson musi mieć zmiennika i odzyskać siłę w nogach. Chłop od 3 sezonów gra wszystko!