0

@rodineusz , mądrzejszy, a jednak sarkazmu nie łapiesz. Pamiętaj: pycha kroczy przed upadkiem.

5

Koleś na samym początku kampanii powiedział, że nie wykorzysta Messiego w wyborach.

0

@grzechu1999 nie no hit!!! Hahahaha

1

@Fog_W_1899 pseudo dyrektor?

1

@MrJanKo valverde wali w morde goscia i nawet nie ma tematu!

3

@tomaczo Tonący brzytwy się chwyta

0

@rodineusz Jest coś takiego jak sarkazm, jednak nie wszyscy są w stanie go załapać w locie i nie obwiniam Cię za to. Zabawne jest jednak, że sam napisałeś komentarz pod postem, który kompletnie nic nie wnosi (z wyjątkiem obrażania ludzi) i nie opiera się na żadnych faktach. Taki, powiedzmy, poziom komunikacji kolesia maksymalnie w szkole średniej. Następnie piszesz, żeby wyłączyć internet za pośrednictwem internetu! Pewnie zajmie Ci to jeszcze kilka lat, żeby zrozumieć, że artykułów w sieci nie należy traktować jako fakty lub żetelne informacje, a jedynie jako rozrywkę. Tymczasem niech twój szybki mózg filtruje nadal artykuły w sieci, jednocześnie karmiąc swoją fobie wyższości w komentarzach!

0

@rodineusz Mądra głowo, omnibusie, który wie wszystko, co mamy robić, by osiągnąć coś w życiu? No powiedz, co?!

0

@mint skąd masz takie informacje?

1

@Eto'o9 R10 A jakie poglądy miał Bernabéu? Możesz, proszę, rozwinąć?

2

@nike007 Powinna zawiesić Valverde!

1

To jest zabawne, wczoraj był artykuł że cancelo to rezerwowy rezerwowego i kaprys deco i mendesa. Po jednym meczu ze słabym rywalem i to na własnym boisku już jest inna retoryka. Dla mnie to trochę niepoważne. Oczywiście rozumiem, ze moje zdanie nic nie znaczy, ale trudno traktować poważne te artykuły.

0

@xavi890 nie chce się czepiać ale nie ma słowa "woogle"

0

@Rupert_Haubica Ty tak na serio?

1

@turhiay dwie dotkliwe porażki to nie jest sięgnięcie dna, ale ok

1

@OTX zgadza się słabo gramy, jednak poziom sędziowania i przez to poziom całej la ligi jest kompromitujący.

0

@luka1995 rozumiem, że dla Ciebie jest najważniejsza liga mistrzów i cała reszta się nie liczy. Są jednak osoby, które na to patrzą troszeczkę szerzej. Dzisiaj pierwszym krokiem jest napisanie skargi jednak by w dłużej perspektywie poziom sędziowania wyglądał zupełnie inaczej. Więc, nie da to dzisiaj żadnego spektakularnego efektu, jednak takie działania mają znaczenie. Zastanawia mnie jednak czego byś oczekiwał żeby taka skarga w ogóle miała sens według Ciebie.

0

@Cules69 trenerzy i kluby lubią bardziej politycznie poprawne wypowiedzi, żeby nie robić później dram i tłumaczyć się na konferencjach

0

@KamilS689 gdyby miał to by wziął…

0

@JanuszKorwinMikke Kounde zawsze grał jako środkowy obrońca (do transferu z sevilli oraz w rep Francji). Dopiero w Barcelonie zmieniono mu pozycję - nie do końca to pasowało samemu zawodnikowi.

0

@mierzeja11 przecież to kit z tą ofertą

1

@DJ6 nie zgodzę się jedynie z tym, że problem jest od tego sezonu na prawej. Już wcześniej miał karuzelę formy i rozumiem, że tak się dzieje w piłce jednak my nie mamy od dawna dobrych zmienników, a to niewątpliwie wpływa na poziom.

0

@Cules69 ty sobie nawet nie wyobrażasz co by było jakby Flick taki skład ustawił na Atletico, a ostatecznie też by nie zadziałało.

1

@luka1995 , tutaj nie chodzi o to, co ostatecznie będzie skuteczne. Chodzi o to, że klub musi reagować na tego typu poziom sędziowania. Formalna skarga służy nagłaśnianiu całej sprawy, nawet jak dostanie zjebe od komitetu albo formalną uwagę, to już coś.

0

@BarcaKings965212 Zespół zagrał słabo i praktycznie przekreślił szanse na finał. Jednak sędzia też nie był na oczekiwanym poziomie i słabo poprowadził to spotkanie. Uważam, że właśnie powinny pojawiać się skargi na takie sędziowanie i że to powinno być upubliczniane.

0

@David_Martin Ciewe dlaczego Hector Fort nie zmienia Francuza, gdy ten jest dyspozycyjny. Kogoś się poszuka....spoko plan!

0

@gaq a na rotację?

0

@seba90 dokładnie, sprzedawać wszystkich jak dają oferty.

1

@LinekMichal a co z prawą obroną?

0

@Grubson musi mieć zmiennika i odzyskać siłę w nogach. Chłop od 3 sezonów gra wszystko!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?