BARCELONISTAnr1
Dołączył/a: luty 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danielsiwy8 nie zgadzam się kompletnie. Uważam, że sam zakup nowego bramkarza był dobrą opcją, jednak forma pozostawia wiele do życzenia. Wyobraź sobie, że jesteś na zwolnieniu i Twój szef mówi do Ciebie, że po powrocie działamy na Maxa. Czekamy na Ciebie, wracaj do zdrowia. Następnie widzisz na firmowym fb że piszą że będą zmiany i są nowe osoby na Twoim stanowisku. Szef tłumaczy się, że wcale nie musi Cię i formować o planach zarządu. Następnie prosi Cię byś sobie poszukał gdzieś pracy bo ten nowy chyba będzie jednak na stałe za Ciebie. Nie tak się spraw nie załatwia. Zdrowa organizacja tak nie funkcjonuje i tyle. Komentarz odnoszący się do wysłania na trybuny jest totalnie bez zasadny. Nas nie stać na takie decyzje żeby pieścić ego dyrektora sportowego.
1
@Murazor co mówił?
1
Piotr Żelazny…..ok
0
@Nightraider no i co z tego? Możemy przyjąć, że wolał go mieć w razie powtórki scenariusza tym bardziej, że konkurencja zmagała sie z takimi problemami. Napisałeś, że nie rozumiesz dlaczego Flick blokował transfer więc podałem Ci potencjalny powód (który nie musi być nawet prawdą). Próbujesz mnie przekonać, że źle zrobił a ja tak nie uważam bo odniósł sukces w pierwszum sezonie. Nie musimy się tutaj zgadzać. Dla Ciebie zrobił źle, że blokował transfer a ja potrafie to zrozumieć. Udanego dnia, pozdro
0
@Nightraider Dokładnie tak, podobna epidemia, która dotkneła Real w tym sezonie.
0
@Nightraider nie przyczyniła, ale jakby ktoś złapał kontuzje to by były płacze po co sprzedawał. Nie musimy się zgadzać w tej kwestii pozdro.
0
@Nightraider Tym bardziej według mnie nie było argumentu żeby go sprzedawać jeżeli zarobek był na tym znikomy. Intencja trenera nie jest aby wszystkich ogrywać i dawać minuty, tylko zdobywać tytuły i za to jest rozliczany. Według Twojej logiki, lepiej było sprzedać Torre za drobne pieniądze i wykluczyć się z opcji w razie kontuzji, tylko żeby młody miał więcej minut w jakimś innym klubie? W razie niepowidzenia wszyscy będą zadowoleni bo przecież Torre grał w podstawie w innym klubie!
0
@Nightraider Ale potrzeba trenera była inna - mieć szeroką ławkę i to normalne. Teraz jak nie było potrzeby skorzytania z tej opcji to łatwo powiedzieć że głupia decyzja. Torre nic nie stracił zdobył 3 tytuły i wypełniał kontrakt.
0
@Nightraider zwyczajnie chciał mieć go w kadrze w razie potencjalnych problemów. Nie skorzystał z tej opcji i tyle.
0
@RanDiFCB a skąd u Ciebie ta pewność, że wiesz to lepiej niż dyrektorzy sportowi?
0
@RC28 możesz dokładnie rozwinąć ten wątek o skrajnym lewactwie? Nie hejtuje ani nic serio jestem ciekaw
0
@Classik10 no w zeszłym sezonie wygrał la lige i ligę mistrzów
0
@Elvisek o matko!
0
@Lewangoooolsky tylko z tego jak to rozumiem ideą Flicka nie jest gra na 1 do przodu tylko ciągle napierać, ciągle atakować i zdobywać kolejne bramki. Dlatego mamy wysokie wygrane przeciwko trudnym rywalom. Barcelona nie zwalnia tempa nawet na chwilę i to właśnie czyni ją wielką. Jak przypuszczam wnioskując po wywiadach Flick taką właśnie chce grać piłkę.
0
@Veysel nie może tak być? Ale tak serio myślisz, że co się stanie? Tak właśnie będzie. Technologia VAR nie rozwieje wszelkich wątpliwości. Kto tak uważa jest zwyczajnie w błędzie. Ponadto to nie jest tak, że Marciniak decyduje czy sobie podejdzie do monitora czy nie. On jest wzywany jeżeli są wątpliwości i osoby odpowiedzialne za VAR nie mają 100% pewności i wtedy proponują podejście do VARu głównemu. W innym przypadkach mówią na słuchawce, ze sprawdzają potencjalnego karnego i żeby czekał a później dają mu info o przewinieniu lub nie.
0
@xavi890 wcale nie chciałem grać Ferranem ale powiedz mi proszę kto miał grać?
2
@Veysel Czy Ty poważnie myślałeś, że takie spotkanie nie będzie miało kontrowersji? To już przeszłość, tak wygląda piłka, jutro w gazetach będą pisali o Lucho i PSG.
0
@czarny20 Wiesz to wszystko zależy od perspektywy. W mojej ocenie Flick wykonał niewyobrażalną pracę, nie sądziłem, że będę w ogóle marzył o tryplecie a to było w zasięgu. A Ty masz jakieś przemyślenia, że po co Yamal robi rajdy? Może dlatego, że ma 17 lat? Popatrz trochę obiektywniej, ta drużyna dała wiele radości, nie udało się i szkoda, ale rzucać kamieniami to zwykły brak szacunku!
0
@bartulek98 Zgadzam sie w 100%. Te jego długie podania są niesamowite!
0
@Czarny_ck aaa jasne, kumam
0
@addept dorysowując buty na spalonym :)
0
@Atlas Kolego do finału to jeszcze trzeba wywieźć zwycięstwo z Mediolanu.
2
@Chudini123 a jest ktoś kto nie ma? :D
0
@Kuchar dzięki za wyjaśnienie
0
@Kuchar skąd ta nazwa "notatnik"?
0
@Wojtek84 tak z ciekawości dlaczego "notatnik"? Nie znam grypsu :)
1
@Barcaa12 oooo nieeeee, ale niepoważny!!!!
0
@JoeSatriani Tobie chyba musi być trudno na codzień skoro nie rozumiesz prostych wypowiedzi?!
0
@rodineusz nie mogę się z Tobą zgodzić. Pamiętaj, że to bardzo młoda kadra, która nie ma doświadczenia. Przy tak wymagającej taktyce i terminarzu musimy mieć w pełni skoncentrowanych i wydajnych zawodników a do tego trzeba doświadczenia. Oczywiście najłatwiej zwinić trenera, jednak zawodnicy są zwyczajnie zmęczeni i prawdopodobnie po wygranych meczach z silnymi zespołami myśleli że będzie się tak działo z automatu. Kolejnym problemem to wąska kadra. Nie mamy zaufanych zmienników zwłaszcza w ofensywie. Zwróć uwagę na dyspozycje Kounde. To nie jest tak że gość nie wie co grać. On ma wszystkie mecze w nogach i nie ma zastępstwa na swojej pozycji (choć właściwie to nie jego nominalna pozycja). To się musi wreszcie odbić. Wyjaśnij proszę jak to możliwe, że nie wiedzą co grać i nie maja planu taktycznego lub jest nietrafiony a jednocześnie grają ciągle to samo.
0
@Filarrr11 nie ma czegoś takiego jak wygranie mistrzostwa fartem. Owszem wyniki nie były wysokie ale byli mega konsekwentni w obronie. Wygrana 1:0 to nadal wygrana. To nie jest tak, że jestem mega fanem Xaviego, ale zdobył tytuł w bardzo trudnym momencie i należy się za to pełny szacunek.