0

@qbuteq Ty tak serio?

1

@boolo123456 Gadki z kupionymi meczami czy sędziami może sobie podarujmy. Odnośnie faulu na Lucasie to sprytnie wykorzystał sytuacje i zachowanie Cubarsiego, sędzia miał podstawy aby użyć gwizdka. Nie oszukujmy się i nie szukajmy winy w sędziach, a jednak wydaje mi się że doświadczenie starszego Vázqueza wygrało i takie detale właśnie mają wpływ na wyniki spotkań. Spoko, że wprowadzamy młodych, ale trzeba się liczyć, że tracimy czasami punkty przez brak koncentracji. Wracając do wątku Xaviego to mam nadzieje, że z doświadczeniem trenerskim będzie potrafił panować nad emocjami.

0

@mokebe_bambo pomogą!

1

@AnalizaTV a co miała powiedzieć, że będzie siedział na ławce? Jakiej odpowiedzi oczekujesz od żony zawodnika?

0

@bady48 Ja się chyba nie mogę zgodzić. My od bardzo dawna nie gramy tiki-taki. Raczej kurczowo trzymamy się teorii posiadania piłki i dominacji w meczu, jednak w praktyce to już sam wiesz jak to wygląda.

0

@Sewren122 Jeżeli obie strony się zgodziły na takie warunki transakcji to dla mnie spoko.

0

@beny23 obydwaj

0

@Varezq możesz to rozwinać z tym nie szanowaniem siebie? I jeszcze prosze powiedz jak zasady moralne są niszczone?

0

@KichuBlaugrana Od dawna traci poparcie.

0

@bernardFCB to dlatego, że nie mamy pieniędzy i szukamy okazji rynkowych. Jednak na zawodników z ich prime'u nie możemy sobie pozwolić, ponieważ nas na to nie stać.

0

@Johnson Wina Tuska!

1

@patataj Dlaczego ma się nie żalić? To może zacznij od siebie i Ty nie komentuj!!!

0

@Masti_Real_Madryt Myślę, że nie można niczego jeszcze wykluczyć. Na pewno nie jest to optymistyczny wariant dla fanów Realu zwłaszcza w kontekście nadchodzącego el Classico oraz biorąc pod uwagę zeszły sezon. Jednak pamiętajmy, że sezon jest długi i po przerwie świątecznej chłop może jeszcze bardzo pomóc drużynie. Nawet jak nie będzie grał pierwszych skrzypców. U nas Coutinho został dosyć szybko skreślony przez znaczną liczbę fanów (nie mówi tylko o La Ramblii ;D na Camp Nou również go wygwizdano). Jednak na dzień dzisiejszy pokładane są w nim ogromne nadzieje i jego gra cieszy. Tak czy inaczej życzę powodzenia z kontuzją. Nie życzę jej nawet graczom największego rywala. ✌️

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@michelos Ja Pjanicowi daje 2, ale nie oglądałem meczu jak obejrzę to wtedy bede wiedział czy zasłużył.... :D

0

@Imonkey Jasne, że tak, ale jednak Guardiola potrafił podziękować Eto, Ronaldinho, Deco i wielu innym. Sytuacja była podobna. Zgadza się sytuacja Zarządu nie jest taka prosta, jednak według mnie to ich nie usprawiedliwia, nadal muszą robić to dobrze, dokładnie tak samo jak piłkarze. Jeżeli chodzi o Bartomeu to niestety, ale jeszcze 2 lata temu nikt nie wiedział kto to jest. Dzisiaj jednak przez masę durnowatych afer dużo osób postrzega Barcelone jako bardzo źle zarządzaną instytucję z marnowanym potencjałem najlepszego piłkarza na świecie. Wydaje mi się, że jeśli był by projekt sportowy z odpowiednią dyrekcją, trafnymi decyzjami to w tym momencie byśmy się nie spierali. Myślę, że można było przewidzieć takie akcje ze strony Messiego, skoro chciał odejść a trzymają go na siłę. Nie ma co się dziwić i eksperci jasno stwierdzali, że obecność Messiego w takiej formie nie musi być najlepszym rozwiązaniem. Pamiętajmy, że powiedział, że chce odejść i tak będzie lepiej dla niego i dla klubu. Prawdopodobnie miał rację
Pozdrawiam

0

@Imonkey Masz bardzo dużo racji w tym co piszesz. Zgadzam się z Tobą w większości, jednak nadal podtrzymam swoje zdanie. Taki klub jak Barcelona musi wykazywać się pełnym profesjonalizmem na każdej płaszczyźnie. Globalne marki nie mogą pozwalać sobie na tego typu afery, mniejsze czy większe, bo to jest niezdrowe dla klubu. Jeżeli to się nie zmieni w przeciągu 5 lat nikt nie będzie chciał tu przyjść grać, ponieważ klub będzie miał bardzo zły wizerunek. Jeżeli mówimy o tzn "świętych krowach" to oczywiście również się zgadzam, ale ja nie winie piłkarzy tylko zarząd. To on do tego dopuścił, dając wysokie podwyżki niemal wszystkim zawodnikom, po blamażach w LM przez tragiczną politykę transferową oraz obsadzanie dyrektorskimi stanowiskami nieodpowiednie osoby. Ciągle słyszymy, że Messi zdradza klub bo chce odejść, ale mam wrażenie, że on jedyny ma ambicje by wygrywać i to też pokazuje swoimi wynikami i grą. On to ciągnie klub na plecach. Chłop ma pełne prawo powiedzieć, że nie podoba mu się forma zwolnienia jego koleżki. Jest kapitanem i ma dość utożsamiania się z Barceloną, która jest od 4 lat pośmiewiskiem w europie. Teraz będziemy słyszeli coraz więcej takich akcji, bo klub jest zwyczajnie źle zarządzany. To, że Messi jest nieszczęśliwy każdy wie i Bartomeu z tym nic nie zrobił. Nawet ze sobą nie rozmawiają. Jeśli to wszystko by się działo w klubie za zamkniętymi drzwiami to połowa problemu, ale to jest bardzo oficjalne i cierpi na tym cały klub.

0

@Imonkey Nikogo nie bronie. Zarząd nie miał i nie ma klasy i nie będę temu przyklaskiwał, uważam że to żenujące. Można odmładzać zespół, ale niech zrobią to jak dźentelmeni. Piszesz o helikopterach i ciągle o pieniądzach a tutaj chodzi tylko i wyłącznie zachowanie z klasą nic więcej.
Jest tutaj artykuł o tym:
https://www.fcbarca.com/96611-leo-messi-zegna-sie-z-luisem-suarezem-i-atakuje-wladze-fc-barcelony-w-mediach-spolecznosciowych,dyskusja-9042599.html#comment-9044332

1

@Vito9 Rozumiem, mnie jednak razi działanie zarządu. Po 6 latach gry z pełnym zaangażowaniem, krótki telefon, że na niego nie liczą jest jednak mało profesjonalny i pozostawia wiele do życzenia. Nie zgadzam się, że Messi sieje ferment, ale Bartomeu to zrobił. W takich sytuacjach należy spotkać się z zawodnikiem w 4 oczy podziękować mu za pracę i zakomunikować, że klub potrzebuje zmian i powinien szukać sobie nowej pracy, (pamiętajmy, że kontrakt obowiązywał) a nawet mu w tym pomóc. Natomiast kiedy Luis znalazł odpowiedni klub to się na to Bartomeu się na to nie zgodził. Nie dziwi mnie to, że Messi publicznie krytykuje zarząd, bo zapewne cała szatnia czuje się zażenowana tym jak dziękuje się legendzie tym samym utożsamiając się z Suarezem.

0

@Imonkey Już pisałeś o de Ligt'cie wcześniej. Jego decyzja nie do końca była spowodowana brakiem minut, a bardzo dużą prowizją Nino Raioli, na którą zarząd nie chciał się zgodzić. Ponadto rozmawialiśmy o napastniku więc sądziłem, że będziesz odpowiadał w temacie. Wydaje mi się, że nie rozumiesz o czym w ogóle do Ciebie piszę. Ta dyskusja nadal nie ma sensu. Tak powinni wysłać helikopter i zapełnić klub kibicami. Właśnie to miałem na myśli!!!

0

@Borneo Tak jak wspomniałem wyżej z wiekszością się z Tobą zgadzam. Nie mówię też, że Suarez ma grać bo to legenda. Jak wspomniałem zdaje sobie sprawę że największym "kłopotem" był jego kontrakt. Odnoszę się jedynie do formy z jaką to zrobili. Pozdrawiam

1

@Imonkey Jeżdżę na mecze, kupuje transmisje i się dokładam i co z tego? Jaki to ma związek z tematem. Na jakiej podstawie oceniasz, że nikt by nie przyszedł? Skąd masz te informacje? Przytocz choć jeden przykład transferu, do którego nie doszło do skutku ze względu na obawę przyszłego zawodnika przed brakiem minut? Wracając do sedna, nikt nie ma pretensji do ceremonii pożegnania. Jednak forma w jakiej pożegnał się klub ze Suarezem pozostawia wiele do życzenia. To też masz w dupie bo dużo zarabia?

2

@Imonkey Rozumiem, że masz w dupie krytykę Leo, ale może warto jednak posłuchać gościa, który od 20 lat jest w tym klubie a nie z całym szacunkiem tylko kibicuje. Suarez w poprzednich oknach tranferowych osobiście się wypowiadał, że należy wesprzeć jego pozycję i konkurencja jest niezwykle potrzebna (w podobnym tonie wypowiadał się Arturo Vidal). Prawdopodobnie zdawał sobie sprawę ze swoich problemów z kolanami i również potrzebował odpoczynku. Piłkarze tego zwyczajnie potrzebowali i głośno o tym mówili. Jednak wsparcie w postaci Boatenga czy Martina Braithwaite'a, to nie to czego potrzebował klub i sam Suarez. Natomiast po porażce z Bayernem (Bez względu na to, że Ty w to nie wierzysz) zapowiedział, że zgodzi się z rolą zmienika i w klubie są potrzebne zmiany. Fajnie, że kibicujesz 20 lat klubowi masz wszystkich w dupie, zarówno jak żegna się legendy klubu, którzy dali Ci tyle radości zdobywając gole jak również frustracje kapitana na obecną sytuacje. Mogę Cię tylko pocieszyć, że wszyscy zawodnicy Barcy podobnie mają w dupie Twoje komentarze jak i podklepywanie Bartomeu.

0

@Borneo Z większością rzeczy się zgadzam, ale tutaj chyba raczej chodziło o formę rozstania a nie samo rozstanie. Suarez jest nadal topowym zawodnikiem i należy pamiętać, że posiadanie takiego na ławce mogło by się nam opłacić. Wiem, że jego pensja jest kluczowym aspektem, ale to jest wynik właśnie złego zarządzania. Już w poprzednim okienku transferowym osobiście wypowiadał się, że bardzo przyda się konkurencja w ataku i nie ma nic przeciwko nowym transferom a nawet im kibicuje, bo to zwiększy konkurencję, która jest potrzebna (w przeciwieństwie do Busiego, który stwierdził, że jeżeli zmniejszy się jego rola w zespole to odejdzie). Łatanie dziury Boatengiem i Braithwaite'm były.... wiadomo jakie. Teraz nie mamy na celowniku żadnego snajpera, który realnie może nam pomóc w walce o trofea. Nawet jakbyśmy takiego znaleźli to nie mamy na niego kasy. Wracając do wątku odejścia Suareza. Jeżeli zdecydowali się go pozbyć, to warto by było zrobić to jak dżentelmeni.

9

@Imonkey Muszę powiedzieć, że Twój wpis jest żenujący i nie usprawiedliwia Ciebie nawet to, że 12 lat kibicujesz Barcelonie. Bić brawo Bartomeu to już jest ostre oderwanie od rzeczywistości!!! Żaden nowy piłkarz by nie zagrał? A czy wszystko transfery od 2014 roku to byli rezerowowi? Nawet Suarez mówił, że potrzebuje konkurencji, godził się również z rolą zmiennika. Co Ty człowieku pleciesz?

1

@VenoM A może szatnia i kapitanowie w pełni się zgadzają z pozycją Leo? Wręcz oczekują od niego ostrej krytyki w stronę zarządu? Tego nie wiemy, wiec wstrzymajmy się jeszcze z oceną. Ma prawo do własnej opinii. Dokładnie tak samo jak Ty tutaj

0

@Ghotti A nie sądzisz, że trochę się czepiasz? Tak troszeczkę?

6

@catalanian09 Ma siedzieć cicho bo Ty tak chcesz? Bartomeu rozpierdala ten klub i to on sieje kwas już od lat. Teraz wszystkim się ulewa. Gość nie ma wstydu i tyle

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MysticCat Skoro wszystko masz ogarnięte to podziel się, a nie nakazujesz siedzieć wszystkim cicho bo Ty wszystko wiesz a inni nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?