Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tom0VeB Przecież cytowałem Twoją wypowiedź z tym. Inne aspekty nie ważne, ale tak zwalaj nieudolnie na moje czytanie z zrozumieniem. A swoją drogą przed Messim nie wygrało Lille?
0
@_barti Obecnie kłamiesz po raz kolejny. twój kolejny problem. A tu potwierdzenie, że chodziło o Polskę:https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13846937#comment-13846941
3
@Tom0VeB A co do ZP, Messi zagrał wybitny turniej, zdobył mistrzostwo ligi, gdzie grał bardzo dobrze, dlatego wygrał z Norwegiem
CR ile ukradł ZP? Np. Ribery.
0
@_barti Czyli jesteś szarym pracownikiem? To ile pracujesz? Jak z ta temperatura? A hitem to są twoje kłamstwa.
0
@_barti I IT działa w soboty. Temperatura też jest tam inna. Znowu kłamiesz.
0
@_barti To gdzie pracujesz?
0
@_barti Gdzie jesteś w Argentynie? Jakoś wcześniej tego nie napisałeś. I co z zakładem?
1
@Tom0VeB Przecież już nie raz napisałem, że chodzi o określenia, ile razy to jeszcze napisać byś zrozumiał?
0
@_barti A tego już nie dodałeś tam.
0
@_barti Pytanie było o Polskę teraz.
0
@_barti W Argentynie tyle też nie ma obecnie. A po za tym napisał w Polsce (kolejny dowód na twój problem z czytaniem).
0
@_barti Jak ty odczuwasz 25 stopni teraz to nie dziwne.
1
@_barti Taki znawca. Było też sporo nie powodzen u nas w Barcelonie ze strony Brazylijczyków.
0
@Tom0VeB Skoro nie rozumiesz to trudno, ile razy to powtarzać? Zwalacie na mnie (nieudolnie), a macie problem jeden z konkretną odpowiedzią, a drugi próbuje przeforsować temat, że chodzi o bramki.
0
@_barti Widzę jaki macie problem. I nie wszyscy tylko wy we dwóch w tej dyskusji. Jakoś wcześniej mi tego nie zarzucales( w tym wątku). I gdybym miał ten problem to bym nie oczekiwał odpowiedzi na to, a ty byś się migal od konkretnej odpowiedzi:https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13844217#comment-13844741
2
@Tom0VeB Czytanie z zrozumieniem, kolejny. I ja nie muszę wymyślać jak ty.
Świat fantastyczny, nierealny jak masz taki problem.
3
@_barti Dla ciebie może i to ważne, ale w życiu rzeczywistym czytanie z zrozumieniem jest istotniejsze.
2
@_barti Czytanie z zrozumieniem nie, a z tym ewidetnie masz problem.
3
@_barti I jak tam dalej będziesz kłamał o czasie?
@Tom0VeB To nie są żadne fakty, szczególnie te określenia Twoje wymyślone.
1
@Tom0VeB Nie był. Chodzi o określenia.
1
@Tom0VeB Czy to jest prawda? "tak ma rację, ambasada może mieć swoje zdanie, ale jak napiszesz, że Messi w rzutach wolnych w lidze mistrzów nawet nie dojechał do topki to jesteś najgorszy, nie znasz się na piłce i jesteś trędowatym Polakiem, a nie mega miłym, kumatym, znającym się na piłce, grzecznym Argentyńczykiem :D :D :D :D :D :D :D :D".
1
@_barti Czyli kłamstwo o czasie?
@Tom0VeB To co napisałeś w pierwszym komentarzu w tym wątku.
1
@_barti A mi o czasie tak odp. :https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13845652#comment-13846559
1
@Tom0VeB No chyba nie bardzo:https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13842133#comment-13842173
0
@_barti Czytaj z zrozumieniem.
0
@_barti Czyli dokładnie kiedy? Czytaj z zrozumieniem.
3
@_barti Dokładnie.
0
@_barti Dalej zero konkretów:kiedy dokładnie?
0
@Lionel_Messi10 @parpe
@Lionel_Messi10 A czemu masz Eto'o w ulubionych graczach jak liczy się styl?
0
@_barti Czyli dokładnie kiedy? Bo rano twierdziłes, że nie możesz przez czas.