0

@Antimadridista~ No przecież np. Koeman nas tak nisko zostawił.

1

@DonCarletto Poczytaj skąd Pérez miał na np. Figo i kiedy mu to obiecali, tak samo inne wielkie transfery obiecali.

0

@Antimadridista~ A czy ja chce teraz zmiany lub to sugeruje?

1

@HighestInTheRoom Ja przedstawiam fakty, a ty swoje widzimisię. Czego się więcej spodziewać.

1

@HighestInTheRoom Już koniec dyskusji o Realu, dziwne. Bo nie pasuje do narracji?

1

@MesQueUnClub96 I taki Real robił to wcześniej podobnie.

3

@HighestInTheRoom Porównujesz 60 mln w 2000 roku do 222 mln w 2017? Był np Zidane, Beckham i kilku innych.

2

@HighestInTheRoom Nie, pomyślmy, Real jak kupował Figo itd. to gdzie było City i PSG?

1

@Antimadridista~ Tak, przypominam, że przejmował zespół na 7 miejscu.

0

@AlexDark00 W sumie nie będzie nadzieji jak znowu nie uznają nam
bramki przez Torresa.

0

@AlexDark00 Jak się niby spłakałem? Znowu kłamiesz. Jak z meczami.

0

@AlexDark00 Oksymoron to ty i wiedza piłkarska.

0

@AlexDark00 Kolejne kłamstwo bo SPH to przykład. I sam napisałeś kilka meczy na początku, a teraz jeden.

0

@AlexDark00 Kolejne kłamstwo bo w końcu gra wszystko czy nie? A parodią to jest twój brak wiedzy.

0

@AlexDark00 Nie zmienia to faktu, że znowu kłamałeś z tym "Lewandowski kopie się po czole od listopada rok temu. "

0

@AlexDark00 To w końcu gra za nazwisko czy robi "swoje"? I wiem, że ty nie oglądasz i nie interesujesz się Barceloną, ale Lewandowski nie gra "od dechy do dechy" w tym sezonie.

0

@AlexDark00 Napisałem np. i nie top.

0

@Roobo Przecież Torres grał na początku jako 9 jak Lewandowskiego nie było i był gorszy.

@AlexDark00 Ogólnie większe dochody klubu nie pasują do narracji? Czy król strzelców i najlepszy nasz strzelec, ale gra za nazwisko.

0

@AlexDark00 Hejter nie przyjmuje do wiadomości, że np. grał dobrze w SPH?

0

@AlexDark00 Oczywiście hejterze.

0

@AlexDark00 Przecież grał na 9 i grał tam słabo. Też nie przyjmował, marnował okazję, nie uznana przez niego bramka... ale tp trzeba oglądać.

0

@AlexDark00 Tp tym bardziej Oriola nie powinno być, ale tu nie będziesz tak podchodził.

0

@AlexDark00 Dowody czy kolejne kłamstwo?

0

@Klejnot_Nilu Ten Xavi co w był (w tam tym sezonie)głównie rezerwowym?

0

@P33ck I nie doniesienia dziennikarzy.

0

@P33ck I nie doniesienia dziennikarzy.

0

@P33ck No i(doniesoenia dziennikarza)? Mi również nie odpowiada jego gra(obecnie, napisałem, że grał słabo w niektórych komentarzach), ale broni się niektórymi rzeczami.

0

0

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?