0

@Rust_Cohle Dobrze, że jest Darwin Núñez.

0

@Emhyr I po co prowokujesz?

0

@draxidox Wiadomo.

0

@draxidox Proszę o opinię.

0

@Emhyr I po co prowokujesz?

0

@AlexDark00 Przecież wtedy nie rządzili to nie można tego krytykować.

0

@AlexDark00 Gdzie tak napisane zostało?

0

@AlexDark00 A przecież nie rządzili(oni konkretnie) to jak ich rozliczać z tego?

0


@MarioVeB!
MarioVeB!
23 godziny temu
@Encore
Tutaj dramatyzowanie przy każdej kontuzji jest chore.
Niektórzy zapominają ,że to sport fizyczny .
Kontuzje były i będą i jest to zwykły pech

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13924662#comment-13924735

0

@Emhyr I po co prowokujesz?

0

@draxidoxW samej lidze mamy więcej, ale czego ja się spodziewam.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

@Emhyr A na jakiej podstawie jest lepszy?

0

@Rust_Cohle Jak zawsze obiektywnie.

0

@AlexDark00 Gdzie tak napisałem o Lewandowskim? Był taki słaby, do tego według ciebie kopał się po czole od listopada i wygrał króla strzelców np. z Benzemą. Ferran grał na 9 i był słabszy, widać, że nie oglądasz.

0

@AlexDark00 A nie był królem strzelców, a teraz jest naszym najlepszym? Do tego sama gra się nie poprawiła?

0

@AlexDark00 A swoją drogą znowu tak jest. Jak strzela liczy się gra, jak nie strzela to liczą się bramki.

0

@AlexDark00 Oglądaj.

0

@AlexDark00 Tak właśnie oglądasz. Obecnie nie osłabia.

2

@HighestInTheRoom @VegetaPolska Płacz o Messiego na stronie Barcelony, a zdziwienie, że CR hejtowany na stronie Barcelony.

2

@MeMyselfAndI Oj dalej boli ZP dla Messiego... dobrze, ze tylu zagrało więcej i lepiej.

0

@HighestInTheRoom Dokładnie, dlatego Lewandowski wygrywał w BVB, ale wiadomo lepsi od Tottenhamu.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Emhyr A, gdzie napisałem, że tak nie było? Prowokację- ciekawe czy mi usuną. W 20/21 zdobyli 67 bramek, w 21/22 65 bramek. Stracili 25 do 43.

0

@Emhyr Drużyna, dokładnie defensywa, a konkretniej na czele Oblak i Savić. I nie kłam o prowokowaniu.

0

@Emhyr I jeszcze kłamiesz... napisałem o Amigos, napisałem o LM, podałem filmik jego zagraniami, podałem artykuł z jego seria.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?