Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Joki_ Jeśli są to jaki problem je podać na nowo- link do kursu z taką wartością ? Więc wiem o co chodzi w tej dyskusji?
0
@Joki_ Przecież ja zadałem tylko pytanie o link do kursów. Skoro to było złe to czemu tak nie napisałeś na początku czy inni? Kolejny pokaz czytania z rozumieniem.
0
@Joki_ Dokładnie, kolejny pokaz twojego czytania z rozumieniem. Gdzie ja napisałem co to jest USDT czy kryptowaluty? Dramat. Za te kłamstwa powinien być ban.
0
@Lama20 Dramat to Wasze czytanie z rozumieniem. Gdzie tam jest napisane wysokość kursu?
0
@Rafalloxfcb @Joki_ @DaPidejpi @Lama20 @MesQueUnClub96 https://www.rp.pl/waluty/art39643341-kurs-euro-wystrzelil-powyzej-5-zlotych-to-blad-google
0
@Rafalloxfcb Czy umiesz czytać? Chcę link do tego. A swoją drogą ty napisałeś "nawet 5,2", oni, a to 5, a to 4,8 itp. Więc chce mieć jasność.
0
@Rafalloxfcb Gdzie napisałem, że to kłamstwo albo nie rozumiem? Czekam po prostu na link.
0
@Joki_ Co z tym linkiem do kursów?
0
@draxidox To kolejne kłamstwo?
0
@draxidox Wiadomo co do twoich kłamstw się nie odniesiesz.
0
@Joki_ To wyślij link do tych kursów znawco.
@Lama20 Też czekam na link z takim kursem.
1
@draxidox ty nie jesteś lepszy z swoimi kłamstwami. A konfa to chciała koalicję z PiS.
0
@Pressinho Poczytaj dokładnie z czego są przychody.
Czyli wygrałby gdyby nie mundial? Czy jednak gra w City jest na podobnym poziomie co w Realu?
Podałem też inne rzeczy co do klimatu. Bo go nie stać na wakacje. I skąd wiesz co woli?
0
@Pressinho Największe przychody za 21/22 miało City. Są też w czołówce najbardziej wartościowych klubów. https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/press-releases/articles/O-13-proc-wzrosly-przychody-20-najlepiej-zarabiajacych-klubow-pilkarskich-na-swiecie-w-sezonie-2021-22.html
Czy w tym 2023 nie był drugi z City? Nie przegrał z zawodnikiem PSG? Kolejny zawodnik nie był z PSG? A może twierdzisz, że jakby grał w Realu (z tymi sukcesami) to mundial by miał mniejszy prestiż i wygrałby z Messim?
I tak City z nim jest lepsze.
Czy Haaland to nie Norweg i ich klimat podobny do Anglii? Dodatkowo nie grał w Austrii czy Niemczech?
Dodatkowo jego ojciec nie grał tam?
0
@draxidox Zapytales where. Przynajmniej moje jest prawdziwe nie jak twoje niektóre.
0
@Firestone @AlexDark00 https://www.fcbarca.com/114988-pierwszy-gol-vitora-roque-i-pojedynek-araujo-vs-lewandowski-czyli-najciekawsze-momenty-otwartego-treningu-wideo.html
0
@draxidox Tu: https://www.fcbarca.com/115002-bramka-roku-wedlug-fcbarcacom.html
0
@Emhyr Dobrze, od razu mnie przekonałeś by nie pisać. I nie prowokuj.
0
@draxidox opinia?
0
@Emhyr Tobie by się przydało. Jak podaję filmiki o Suarezie to co piszesz? A tu masz z wczoraj, przepychał się czy nie? https://www.fcbarca.com/114988-pierwszy-gol-vitora-roque-i-pojedynek-araujo-vs-lewandowski-czyli-najciekawsze-momenty-otwartego-treningu-wideo.html
A tak w ogóle nie prowokuj.
0
@Rewolucja123 Rzadko to ile? Nie jest przepychany jak to sugerujesz, oglądaj dokładnie.
1
@Rewolucja123 Już jest, że mało tego robi, a nie w ogóle. Do końca końca wątku może dojdziesz do prawdy. I żeby było jasne:jest w beznadziejnej formie, ale bez przesady.
2
@Rewolucja123 To obejrz. Tak samo skup sie dokładnie na meczach. @takisobiektos Już nie pierwszy raz nie umie się przyznać do błędu.
0
@Rewolucja123 Przepycha się, nawet było podane ile razy go faulowali i był w czołówki ligi. Dziś na treningu z Araujo się przepychał czy nie?
0
@Rewolucja123 Wiadomo, że będziesz na siłę bronił swojej narracji.
@Emhyr Racja.
0
@Emhyr Lewandowski już się nie przepycha/nie urywa obrońcom... jak Wy te mecze oglądacie.
@Rewolucja123 Ewidentnie oglądasz nie uważnie. Strzelił nawet bramki w tym sezonie po tym jak się urwał: https://www.fcbarca.com/112864-analiza-bramek-w-meczu-barcelony-z-celta-vigo.html
Czy karny na nim:https://www.fcbarca.com/112459-analiza-bramek-w-meczu-z-osasuna.html
0
@AlexDark00 Znowu nietrafione. Był to najgorszy rok Lewandowskiego, a mimo to w tym roku był królem strzelców w nowej lidze, zagrał bardzo dobrze w SPH, jest najlepszymi strzelcem zespołu w tym sezonie(mimo takiej formy). A jak np. Anglicy cenią to za nazwisko. A hejterem jesteś ty.
0
@AlexDark00 Dobrze, że Konfa takie też nie jest, tak wiem, ale nie rządzili, więc nie można krytykować.
0
@kamilop Lewandowski w pierwszym sezonie był królem strzelców, do tego SPH, w tym sezonie nasz najlepszy strzelec mimo takiej formy i marketingowo nas podniósł.
0
@Tom0VeB Skoro tak napisałeś.