Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 Tak właśnie oglądasz.
0
@AlexDark00 I co miało potwierdzenie na portalu sportowym, ale wiadomo jak nie oglądasz to nie dziwne, że tak twierdzisz.
0
@AlexDark00 Kiedy tak przyjął? Ja wiem, że nie oglądasz, ale nie wypisuj bzdur.
0
@AlexDark00 A co tam piszesz jak podaje, że jest najlepszym strzelcem drużyny?
0
@AlexDark00 A hejter Lewandowskiego co napiszę?
0
@AlexDark00 Ah te twoje argumenty.
0
@Stinger_ @P33ck
2
@AlexDark00 Czytaj z zrozumieniem, choć wiem, że dla ciebie to trudne.
0
@P33ck opinia?
0
@AlexDark00 Czytaj z zrozumieniem choć wiem, że dla ciebie to trudne.
0
@AlexDark00 Podobno lepszy Suárez bez Leo w Hiszpanii nie pobił.
0
@AlexDark00 Czy napisał, że jedyny?
0
@AlexDark00 Gdzie tak napisał?
0
@AlexDark00 Hejtera siła argumentów.
0
@VegetaPolska Z tym City to nie bardzo: sezon temu w 1/4 Bayern, dwa do tyłu w 1/4 Atletico, 3 sezony do tyłu w 1/4 BVB https://www.transfermarkt.pl/manchester-city/pokalhistorie/verein/281
0
@AdrianJaniak De Jong. Lewandowski też się broni. Ter Stegena nie wiem jak oceniasz.
@AlexDark00 W pierwszym sezonie u nas król strzelców( więcej niż Suárez bez Leo w Hiszpanii)przyczynił się do SPH i marketingowo top.
0
@AlexDark00 Jak byś oglądał to byś wiedział, że Torres nie miał raz takiej sytuacji. A z Lewandowskim też kłamiesz.
0
@AlexDark00 Przez Torresa nie uznają nam bramki, a gra wchodząc z ławki. Chcesz dla niego 1 składu.
0
@AlexDark00 Jakbyś oglądał to byś wiedział o jego przyjęciu.
0
@AlexDark00 Z hejterem tak jest. I jak byś oglądał to wiedział o Torresie.
0
@AlexDark00 Naucz się czytać (w Hiszpanii bez Leo). Co ma hejter o SPH napisać?
0
@AlexDark00 Nie zgodzę się z hejterem. Był królem strzelców, w SPH grał dobrze, marketingowo też dobrze. A to najsłabsze Pichichi to podobno lepszy Suárez w Hiszpanii bez Leo nie pobił.
0
@AlexDark00 Ok hejterze.
0
@AlexDark00 A ciebie boli, że są drudzy?
0
@AlexDark00 Wiadomo co hejter napiszę.
2
@AlexDark00 https://www.sofascore.com/valencia-barcelona/rgbsDgb#id:11369432,tab:lineups
Nie tylko ja tak uważam hejterze.
0
@AlexDark00 A ty nie podważysz, że Lewandowski wygrał z BVB tą ligę, był tam królem strzelców, był w finale LM z BVB. Tottenham czy BVB lepsze?
1
@AlexDark00 Co piszę po słabych meczach Lewandowskiego? Czy kolejne kłamstwo?
0
@AlexDark00 Przykład czy kolejne kłamstwo?
0
@AlexDark00 Znowu coś wmawiasz, ale ok. W Hiszpanii w pierwszym sezonie zdobył króla strzelców. Jakbyś nie zauważył robi swoje (choć jak pisałem nie raz, że gra słabo w niektórych spotkaniach) bo jest najlepszym strzelcem w drużynie. A Bayern ma lepszego podobno napastnika i jest drugi. Jak tak się trzymasz?