0

@AlexDark00 Przed sezonem podobnie pisałeś o Yamalu.

0

@AlexDark00 Iniesta król asyst w lidze czy LM, w ZP 2 i 3...do tego x razy nagradzany za swoją pozycję. Fakt słabe statystyki.

1

@AlexDark00 Nie, faktem jest, że wygrana 1LM z niby lepszym. Miał Leo, ogólnie lepszą drużynę i 1 LM przez tyle lat. To dramat. Tak go podsumowała, że został królem strzelców w 1 sezonie, wygrana liga i SPH.

1

@AlexDark00 Napisałem o LM(czytaj z rozumieniem). Niech Lewandowski będzie tyle lat co przereklamowany Suárez. Już jakość drużyny nie ma znaczenia?

1

@AlexDark00 Ehh a my wydaliśmy ponad 80 na Suáreza co zawodził w LM przez lata. A Aubameyang i Morata są grosi.

0

@Emhyr Tak już napisałem wcześniej twoja wiedza piłkarska jest uboga.
Chorwacja zajęła najlepsze miejsce na mundialu z nim. Kto był lepszy od niego? Na tym turnieju dostał MVP? W dalszej części napisałeś, że mundial jest najważniejszy. Griezmann grał bardzo dobrze, ale to Mbappe był lepszy.....zgarnął chociażby nagrodę. Chociażby z Argentyną(z którą się męczyli)się "obudził" i zdobył dwa gole.
Modric po za MVP turnieju, wicemistrzem świata dołożył LM, SPH. A w historii to gorszy był np. Owen, ale to trzeba choć trochę orientować.

1

@AlexDark00 Według hejtera Lewandowskiego i nie oglądającego. Wiem, że też jest mała twoja wiedza;np. Owen.

0

@AlexDark00 Tragicznie to jest twoje czytanie z rozumieniem.

@MarioVeB! Wiadomo.

0

@AlexDark00 Kolejny pokaz twojego czytania:przykłady. Dwie bramki to przeciętny?

0

@AlexDark00 A czy tylko to podałem? Masakra z twoim czytaniem. Do tego wyjaśniłem cię bo z końcem sezonu grał dobrze(dałem przykłady).

0

@AlexDark00 Gdzie tylko o LL? SPH to nie pasuje Ci do narracji.

0

@AlexDark00 Czyli kłamstwo lub nie oglądasz. SPH to nie są mecze?

0

@AlexDark00 A podobno od listopada jest bez formy, taki słaby król strzelców i w 11 sezonu dałeś gracza Realu.

0

@AlexDark00 Właśnie, patrzysz tylko na wynik, widać jak oglądasz. Strzelił 2 bramki w maju, gdzie wygraliśmy 4:2 lub asystował przy 0:3 dla nas (też to było w maju).

0

@Rewolucja123 albo @Emhyr czy wczoraj Lewandowski się przepychał?

0

@AlexDark00 I dlatego, że jest marnował to nie może wymagać? Np. De Jong czy Torres też nie nie mogą?

0

@AlexDark00 Chodzi ó to, że podałeś zarobki, a nie to co napisałeś w drugim. To Suárez zarabiał za dużo przez LM?

0

@AlexDark00 A SPH czy na koniec sezonu nie grał dobrze? Wiadomo, ty nie oglądasz to nie wiesz.

0

@Pawel13sz Nie. To Lewandowski więcej strzela. A po za tym napisałeś, że chcesz zobaczyć, a tak było.

0

@Pawel13sz Przecież tak było jak Lewandowski wypadł. Jak te mecze oglądacie?

0

@AlexDark00 Nie kłam imię gdybaj. A może z Xavim to ustaliłeś?

0

@Rafalloxfcb @Lama20 @Joki_ U was na pewno z tym trollingiem. Do tego u Was dochodzi brak czytania z zrozumieniem.

0

@Rafalloxfcb O wreszcie się doczekałem. Chociaż to print screen, a nie link. https://www.rp.pl/waluty/art39643341-kurs-euro-wystrzelil-powyzej-5-zlotych-to-blad-google

To jest błędne?

Co z ta moją wiedzą?

0

@Rafalloxfcb I nie doczekałem się linku do tego. A odpowiesz jak wywnioskowaleś moją wiedzę w tym temacie?

@Lama20 I dałeś link do tego co nie miało kursu. Potwierdzasz też czytanie z rozumieniem bo w twoim przypadku nie napisałem tylko tego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AlexDark00 A może dlatego, że mimo takiej formy (wcześniej) jest najlepszym strzelcem w drużynie i ma co raz lepszą formę?

0

@Rafalloxfcb Podsumowując ta cudowną dyskusję:
@Lama20 podawał różne wartością, do tego dał link do tego co nie miało wartości kursu.
@Rafalloxfcb Z moich komentarzy wywnioskował moją wiedzę w tym temacie.
@Joki_ No i "mistrz" czytania z rozumieniem. Podawał różne wartości kursów itp.

Ogólnie macie ewidetny problem, ale nie przejmujcie się, tutaj na stronie to częsty przypadek z rozumieniem czytanego tekstu.

5

@mekston za merytoryke.
@Danny Gaucho za statystyki(długo się zastanawiałem, ale pewnie Danny będzie miał więcej nominacji).
@MarioVeB! Za to, ze Lewandowski jest skończony i ogólnie za kulturę.
@AlexDark00 za komentarze o Lewandowskim.
@Emhyr za "wiedzę".
@draxidox za komentarze o Lewandowskim.

0

@Rafalloxfcb Jak to wywnioskowaleś skoro ja zadałem pytania?

0

@AlexDark00 Skoro tak napisałeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?