Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 A on przyszedł z innej ligi i jak widać nie zawsze 9 jest najlepszym strzelcem... kolejny twój farmazon.
0
@MysticCat To robi swoje(mimo słabej gry) czy gra za nazwisko? Szkoda, że nie 10x. Kto tyle ma? Cała liga zwodzi?
0
@AlexDark00 Jest naszym najlepszym strzelcem?
0
@AlexDark00 Szkoda, że Suarez bez Leo tego nie zrobił. To robi swoje czy gra za nazwisko?
0
@AlexDark00 Skoro tak o Dembele też mieli racje.
0
@AlexDark00 Król strzelców i najlepszy strzelc drużyny gra za nazwisko? Co za farmazony.
0
@norbi77 Zobacz ile dał w SPH i lidze, marketingowo.
@AlexDark00 Farmazony bo hejter tak twierdzi?
0
@AlexDark00 A potem narzekaj, że Dembele obrażali, ale już ustaliliśmy, że masz podwójne standardy co do tego.
0
@AlexDark00 Jak zwykle argumenty. Wiemy, że dla ciebie to problem z czytaniem, ale post o Torresie.
0
@AlexDark00 I kłamiesz o Lewandowskkm, a post o Cancelo, ale tak to jest jak się nie ma argumentów. A pisałeś nie tylko to.
0
@udarpawarotam I dlatego znowu przegrali, a on marnuje swoją 100.
0
@AlexDark00 I dlatego Lewandowski schodzil było 3:2, a Torres zmarnował 100℅okazje, ale to trzeba oglądać.
0
@AlexDark00 To przypomnij sobie co pisałeś o Cancelo.
0
@don'T.R.I.P.e I jak schodzi to jest lepiej, a nie czekaj, znowu przegrana jak zszedł.
0
@AlexDark00 Jak tam Torres dziś?
1
https://www.instagram.com/reel/C2f8laHocIL/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
@hayek Opinia?
0
@AlexDark00 Jak zwykle nietrafione, ale to u ciebie nie dziwne,Polak w karierze strzelił ponad 600 goli, najlepszy strzelce reprezentacji, 3 strzelc w LM, wiadomo fakty psychofana.
1
@hayek Wprost, oznacza czytaj nie? I napisałeś o kręgosłupie, a nie faszyzmie. Determinacja to nie dowód.
1
@hayek Personalnie zaczynasz? Przecież zapytałem czy jak jest prezesem tej organizacji oznacza, że jest faszystą? Czytaj dokładnie. Czyli podsumowując: Ty możesz oskarżać bez dowodów, a sam w swoim chcesz. To się nazywa.
1
@hayek Proszę o dowód na to czy usuwasz konto?
2
@hayek Nie, proszę o dowód na to. To, że był prezesem oznacza, że jest faszystą? A może jest faszystą bo zmienia poglądy? Nazwałeś go też faszystą.
2
@hayek Oczywiście, Giertych zły, a Lepper to co powiedział jest ok. Czego się można było spodziewać. I na jakiej podstawie tak twierdzisz o Giertychu? Jak nie udowodnisz usuwasz konto?
1
@hayek Bo tak napisałeś to usuwam. Oczywiście reszta nie pasuje do narracji.
3
@hayek Jeżeli to jest prawda(pierwszy komentarz w tym wątku) bo wiemy, że lubisz manipulować/kłamać np. post o obrazie Adamowicza(co się okazało, że to z muzeum) to dobrze, Tusk może mieć mniejsze poparcie w sondażach, a potem "wygrywać" w wyborach.
Co do filmiku o Lepperze.....Giertych, który trzymał jego dokumenty, przyjaźnił się z nim czemu teraz jest za KO?
1
@NeroTFP1 @AlexDark00 z tym się zgodzi.
0
@AlexDark00 Jak zwykle kłamstwo:https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14040022#comment-14041080
I post o Torresie, a nie Lewandowskim, ale tak to jest jak się nie ma argumentów.
0
@AlexDark00 Jakich konkretnie?
0
@AlexDark00 Tak słabego jak Torres to nie.
0
@AlexDark00 Czytaj z rozumieniem, w miarę dobrze. Czy nie krytykujesz go jak nie strzela? Podałem też link do portalu, gdzie masz ocenę i statystyki a co hejterzy mają? @AlexDark00
0
@Albatros Sam zacząłeś:https://www.sofascore.com/athletic-club-barcelona/rgbsAgb#id:11987012,tab:lineups
A ty coś masz czy tylko widzimisię?