0

@skubi99 Kolejne kłamstwo?

0

@skubi99 A może kłamiesz?

0

@skubi99 Gdybyś nauczył się czytać byłbyś pożądny.

0

@skubi99 Niby jakie? Co dalej wymyślisz?

0

@skubi99 Dobrze, kłam dalej, a potem się dziw, a każdy kto będzie chciał ocenić kto ma faktycznie problem to zobaczy: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14072817#comment-14073406

0

@skubi99 To nie kłam następnym razem.

0

@skubi99 Ale po co jak tego nie zrozumiesz.

0

@skubi99 Dokładnie u ciebie taki problem.

0

@skubi99 Gdzie napisałeś, że słoiki są zameldowane czy nie(i to drugie pytanie i kolejne, żebyś nie wmawiał)? Tak samo zapytałem o tych ludzi(gorszych, lepszych), a nie stwierdziłem, więc widać kto ma problem z czytaniem.

0

@skubi99 Czytaj z rozumieniem, czy za trudne?

1

@AlexDark00 Czytaj z rozumieniem, choć wiem, że dla ciebie to trudne.

0

@skubi99 Czekam aż mi odpowiesz czy nie umiesz?

0

@skubi99 Ja tylko zadałem pytanie. Tak samo pytam o tych słoików.

0

@skubi99 Stwierdziłeś, że PO wygrywa, dzięki słoikom i młodym. To nie sugeruje, że są gorsi? Jak z tymi słoikami są zameldowani czy nie w Warszawie?

0

@skubi99 Nie rozumiesz tego co czytasz...zobacz co oznacza słoik. I wytłumacz proszę w czym jest lepszy Warszawiak zameldowany od 50 lat od Warszawiaka zameldowanego od lat 2000??

1

@skubi99 To nie rozumiesz tego pojęcia.

1

@skubi99 " Słoiki " szczególnie mogą tu głosować.

0

@skubi99 Od 2002 jak się zmieniła ta demografia?

0

@skubi99 Kaczyński jakoś tam wygrał.

0

@AlexDark00 Najlepszy strzelc drużyny na ławce, co za farmazony.

0

@AlexDark00 Zagrał jeden mecz dobrze i już nie musi się uczyć, ale tym tak masz, Dembele na 6 lat, miał dobre pół roku, tak przeplatał słabe mecze z gorszymi, czasem wyjątek, że dobrze zagrał, ale według ciebie to dobry. Torres strzelił hat-tricka to jak gra słabo w kolejnych spotkaniach jest akceptowane, tak samo bylo wcześniej. Suárez ten to przeplatał dobre akcje z słabymi. Jak Messi na początku się łapał za głowę od jego prób przyjęć, marnowanie świetnych sytuacji np. z Liverpoolem, widać jak Messi zmienił do niego podejście. Dembele jak zmarnował okazję z Liverpoolem to jak Leo zareagował, a jak zareagował jak Luis z nimi podobną zmarnował. I potem nie dziwne, że Barca tak gra.

0

@AlexDark00 Ah ta twoja kultura.

0

@AlexDark00 Jak był w Bayernie to jakoś komentowałeś.

0

@AlexDark00 Ciekawe czy będzie jakaś sytuacja z Lewandowskim, gdzie nie zhejtujesz lub wyśmiejesz.

1

@mekston I jeszcze z ligi Niemieckiej.

0

@AlexDark00 Na pewno tak myślą jak hejter.

0

@bartas97 Dobrze.

0

@AlexDark00 opinia?

0

0

@AlexDark00 Czytaj z rozumieniem to się dowiesz jakie farmazony wypisujesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?