Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Albatros Jego gra i bramka.
0
@Albatros W miarę dobrze i strzelił gola.
@tristan87 Dokładnie.
2
@AlexDark00 Jak tam wczoraj Barcelona po zejściu Lewandowskiego?
0
@sebo939 Jego komentarze bawią, więc tak.
9
@AlexDark00 Jak tam Torres wczoraj? Tak się "unosileś" po tym jednym meczu z Betisem.
0
@Gall Mbappe w 2016/2017 miał 18/19 lat. Razem z Glikiem wygrał ligę, był rewelacją LM, gdzie doszli do półfinału. Zdobył w 46 meczach 28 bramek, dołożył 14 asyst, był 5 strzelcem ligi. Rok później był mistrzem świata.....taki to talent.
1
@barcanawieki To prawda, Mbappe jest lepszy, ale tak jak Ci już napisano Glik nie lubi Lewandowskiego i wzajemnie, więc pewnie opinie odnośnie o Lewandowskim/Gliku od nich mają wywalone.
1
@Tom0VeB Dzięki.
0
@MarioVeB! Nie dałeś filmiku z LM?
https://sport.radiozet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/Luis-Suarez-z-najgorsza-passa-w-historii-Ligi-Mistrzow
Ale ignoranci będą zakłamywać rzeczywistość.
1
@MarioVeB! Fajnie, że wygrał raz LM na 6 lat z Messim w składzie, taki napastnik.
0
@bartas97 opinia?
0
@Tom0VeB Dobrze, że ty masz na poziomie czy user barti.
1
@MarioVeB! Dziwne, ale dzięki.
Zobacz to:https://www.fcbarca.com/115482-quotswietnie-uderzyl-barkiem-i-gol-jest-prawidlowy-quot-czyli-nagrania-var-z-meczu-realu-z-almeria-wideo,dyskusja-14026363.html#comment-14026379
A drugi tu wypisuje.
1
@MarioVeB! Przecież Madryciakow oznaczyłem bo chciałem poznać ich opinię.
4
@bartas97 Oczywiście, biedny Vini.
1
@bartas97 Ok.
3
@bartas97 i @MeMyselfAndI Wasza opinia?
0
@AlexDark00 To dlaczego trener o Norwegu tak przekazał?
1
@MeMyselfAndI A Twoja opinia?
1
@MeMyselfAndI opinia?
2
@AlexDark00 No jakoś Pep tak o nim powiedział, nie o Lewandowskim, a to dla mnie większy autorytet niż ty czyli hejter z podwójnymi standardami.
2
@AlexDark00 Tak właśnie oglądasz, a raczej nie oglądasz. I cenisz większego tapiniarza, ale wiadomo lubisz podwójne standardy.
0
@AlexDark00 A Haaland to kto jak nie większy tapiniarz? Osimhen też nie ustepuje w tym, a Mbappe to jak Messi (chodzi o pozycję, nie talent czy umiejętności).
0
@AlexDark00 A kto jest najlepszy z 9 obecnie?
0
@AlexDark00 W pierwszym sezonie król strzelców, udział w 4 na 5 bramek w SPH, dwa trofea w pierwszym sezonie w tym ważna liga, marketingowo też dobrze. Drugi sezon trwa.
3
@AlexDark00 Zaś o czasach, gdzie grał w BVB nic, nie pasuje do narracji.
0
@AlexDark00 Czytaj z rozumieniem.
0
@AlexDark00 Nie no dramat, czytaj z rozumieniem.
0
@bartas97 U nas zdecydowanie nie.
3
@AlexDark00 I jakoś najlepszy piłkarz w historii go ceni, gdzie mówi o ZP dla niego, najlepszy terner w historii go nie zmienia, ale hejter wie lepiej.