Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 Powtarza się jedno: brak twojego czytania z rozumieniem.
0
@AlexDark00 Czyli jak Konfederacji za to nie rozliczamy. Chyba, że stosujemy podwójne standardy.
0
@AlexDark00 Odklejony, a kto tu zmienia zdanie? Czy PO zrobiło to? Czy jak Konfy za to nie rozliczamy?
0
@AlexDark00 Czyli jak Konfy nie można ich za to rozliczać. Czy stosujemy podwójne standardy?
0
@AlexDark00 A tak zrobili?
0
@AlexDark00 Skąd to niby wiesz jak nie oglądałeś? W jednym przypadku teraźniejszość, a w drugim historia.
0
@AlexDark00 A Lewandowski nie prowadził Bayernu do LM i nie tylko? I nie napisałeś o ruchach.
0
@AlexDark00 Chodzi o to, że 34 latka nazywasz dziadkiem, 32/33 lata nie mają znaczenia.
0
@AlexDark00 Jak to dwa lata(rok, zależy jak policzysz)zmienia.
0
@AlexDark00 Do Barcy B najlepszy strzelc drużyny, a podobno kopię się po czole od listopada.
0
@Pawel13sz Każdy może być bez formy. Co do Mbappe, fakt, mega zawodnik.
0
@AlexDark00 I był taki super, że wygrał 1 LM z Messim przez 6 lat. I napisałem bez Leo, ale wiadomo jakie jest twoje czytanie.
0
@AlexDark00 Mniej asyst niż Lewandowski bez Leo w Hiszpanii. Jakość drużyny ma znaczenie? A to nie nazywasz Lewandowskiego dziadkiem?
0
@AlexDark00 To jak taki słaby król strzelców to czemu niby lepszy Suárez bez Leo w Hiszpanii miał gorszy wynik?
0
@Pawel13sz Ja wiem, że teraz fanem Lewandowskiego nie zostaniesz, ale czasem spójrz na jego grę obiektywnie. Torres w niby lepszej formie, a na 9 też mu się zdarza źle przyjąć(a przecież jest świetny techniczne), marnuje okazję czy wcześniej nie uznana przez niego bramka. Nawet ulubieniec Suárez miał problemy z przyjęciem, wykorzystaniem okazji czy strzelaniem goli w LM, a przypominam, że grał w lepszej drużynie z Messim. Najlepszy w historii Messi po zmianie klubu strzelił znacznie mniej (tam i pozycja dołożyła), a Lewandowski został królem strzelców w pierwszym sezonie, w drugim nas ratuje i jest najlepszym strzelcem w drużynie. Chodzi mi o to, że gra na 9 u nas nie jest łatwa. Zobacz też kto głównie z formacji asystuje Lewandowskiemu, dlatego też Gundo został ściągnięty.
0
@Pawel13sz I jak Torres zagrał?
0
@Rewolucja123 lub @Emhyr Lewandowski dziś się przepychał na boisku z rywalami?
0
@AlexDark00 Tak oglądasz.
0
@AlexDark00 A co piszesz o królu strzelców?
0
@AlexDark00 Jakbyś oglądał to byś wiedział kto jest gorszy niż Lewandowski.
0
@AlexDark00 Na szczęście to on jest trenerem.
0
@AlexDark00 Gdzie tak napisał?
0
@AlexDark00 Tak i dlatego został w pierwszym sezonie królem strzelców, a w drugim jest najlepszym strzelcem w drużynie.
1
@Pawel13sz masz Ferrana na 9.
0
@AlexDark00 Weź oglądaj, już nie jest w takiej formie, ale to nie dziwne trzeba oglądać by wiedzieć.
0
@AlexDark00 Lepiej grać królem strzelców i najlepszym strzelcem drużyny.
0
@AlexDark00 Szkoda, że Suárez bez Leo w Hiszpanii miał mniej.
0
@AlexDark00 To chyba logiczne, że nie każdy będzie Iniesta, a twoja wiedza jest marna.
0
@AlexDark00 Oczywiście, wszystko przeciw tobie.
0
@AlexDark00 Napisałeś o Iniescie i statystykach, nie wieku.