Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 Nie, ale ty nie oglądasz to nie wiesz.
0
@AlexDark00 @Piotr,1985 Drewniany piłkarz tak strzela jak wczoraj lub podaje z piętki do np. Balde albo strzela tak jak po podaniu Felixa.
0
@Cygan BRC A jak siedział u nas to jaki był wielki inwestor ?
0
@AlexDark00 A, gdzie tak napisałem (o kapitanie)?
0
@AlexDark00 Tak jak ciebie Suárez. I rozmowa jest o zachowaniu (osobowości) , a nie formie. Tak, wiem, o twoim problemie z czytaniem (potwierdza się).
0
@AlexDark00 A o tym jest rozmowa? Z tym rokiem też cię wyjaśniłem nie raz.
0
@AlexDark00 Z żartu miał się nie śmiać? A może Ci co się śmiali go nie cenią? Jakbyś oglądał spotkania to byś wiedział co zrobił.
0
@Barti_Blaugrana @AlexDark00 I tego "złego" tak cenią nastolatkowie(co Gavi zrobił).
0
@AlexDark00 A ja zapytałem czy stwierdziłem?
0
@AlexDark00 Ale jak grał czy postępował u nas można oceniać czy nie?
0
@AlexDark00 A o Dembele co piszesz?I to nie jest czat.
0
@AlexDark00 Czytaj z zrozumieniem.
Tego gościa ciężko nazwać facetem. Takiego szona przyjąć z powrotem to trzeba nie mieć wgl męskiej godności." - ty możesz wydawać opinie.
0
@AlexDark00 Potwierdza się twój problem z czytaniem.
0
@VegetaPolska A ja zapytałem, nie stwierdziłem.
0
@VegetaPolska A Gavi komuś zrobił krzywdę?
0
@VegetaPolska Dokładnie, Rudiger zachowuje się znacznie gorzej.
0
@VegetaPolska Pamiętaj to przy Gavim.
0
@Barti_Blaugrana @AlexDark00 opinia?
0
@MeMyselfAndI Cudownie, że w szatn( w wywiadach) go bronią czy nie są przeciwko niemu, pamiętaj to przy Gavim.
2
@Firestone @MeMyselfAndI opinia?
0
@MeMyselfAndI Ty komuś zarzucasz, że nie przyjmuję czegoś do wiadomości po x razach, a "robisz" dokładnie to samo.
4
@Rewolucja123 lub @Emhyr czy dziś Lewandowski przepychał się na boisku z rywalami?
0
@AlexDark00 Bo Brazylijczyk był w gorszej pozycji, to jest właśnie twoje oglądanie.
0
@AlexDark00 Wiadomo hejterze.
0
@AlexDark00 Nawet za hipotetyczne sytuację gospodarczą krytykujesz, co za hejter.
0
@AlexDark00 Tak właśnie oglądasz.
0
@draxidox @AlexDark00 Jak tam Konfa? Z kim przegrywa?
0
@AlexDark00 Guzik prawda, nawet tego nie wiesz. A wygrał z BVB ta ligę, był w finale LM, ale to nie pasuje do narracji.
2
@Rl9k1nG @AlexDark00 będzie wiedział
0
@AlexDark00 Ktoś ci pomógł czy sam dałeś radę to zrozumieć?