Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 Z Messim na u nas 6 lat. W Atletico jeszcze dwa. Super, że 3 razy więcej na 8.
0
@AlexDark00 I jest lepszym strzelcem niż np. Torres w Atletico. Lewandowski nie pauzował i nie piszesz, że od roku kopie się po czole.
0
@AlexDark00 Potwierdza się twój problem z czytaniem. Nie porównuje tego tylko napisałem, że sama obrona by nic nie dała.....a ty jedyne co potrafisz, ale ok. Był np. Benzema czy Griezmann. Ile razy więcej Suarez miał w LL?
0
@AlexDark00 Nie, a czy to coś zmienia w kontekście mistrzostwa?
0
@AlexDark00 Kto był królem strzelców?
0
@AlexDark00 I to Ter Stegen strzelał i został królem strzelców, taki kluczowy.
1
@AlexDark00 A czy poziom lig ma znaczenie czy już nie?
1
@AlexDark00 Jak zwykle zostałeś wyjaśniony.
0
@AlexDark00 A to tylko MVP przyczynia się kluczowo?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AlexDark00 Trzeba być ślepym, tępym albo naćpanym, żeby nie widzieć aby król strzelców nie był kluczowy dla mistrzostwa.
0
@AlexDark00 Tym jak opisujesz jego bramki udowadniasz, że nie oglądasz nawet Barcelony.
0
@AlexDark00 I tak właśnie oglądasz. Męczyliśmy się i takie łatwe, że głównie 1:0. A on nas więcej ratował i został królem strzelców.
0
@AlexDark00 Juz jakość drużyny nie ma znaczenia?
0
@AlexDark00 I dzięki tej obronie były 3 punkty w meczach?
0
@Pedri16Future I to nas uratowało.
0
@AlexDark00 Czyli kłamstwo bo nie pisano o ZP.
0
@AlexDark00 Tak właśnie ogląda
sz. Dlatego sezon wcześniej było tak samo, a nie czekaj gorzej.
0
@AlexDark00 Wiadomo, szkoda, że twoje słabe jak zwykle.
0
@AlexDark00 Przykład czy kłamstwo?
@Bobert_Kubicki No chyba nie. Ta bramka była inna. Kolejny nie oglądający.
0
@AlexDark00 Taa i nie ma znaczenia, że wtedy wygrywaliśmy i był królem strzelców i w lepszej formie?
0
@AlexDark00 Hejter coś musiał napisać.
0
@AlexDark00 Tylko karne strzelił.
0
@AlexDark00 Czytaj z rozumieniem.
0
@AlexDark00 Sprzedać?
0
@skubi99 Masz rację jak zwykle.
0
@domin682 Skąd taka informacja?
@skubi99 Dzięki.
0
@skubi99 Dobrze znawco.
0
@skubi99 Skoro tak napisałeś.
1
@shahman Szkoda, że go już u nas nie zobaczymy co nie @Bykunn ?