0

@Rastafarnianin Zaraz wyskoczą "obiektywni" za Realem, że on walczy z rasizmem i to jest uzasadnione.

0

@AlexDark00 W stylu Suáreza strzelił?

0

@AlexDark00 Odpowiesz mi na pytanie: gdzie napisałem, że Lewandowski źle przyjmuje/podaje przez kolegów?

0

@AlexDark00 A sam napisałeś, że Lewandowskiego mało w polu karnym, ale wiadomo u ciebie podwójne standardy. Gdzie napisałem, że Lewandowski źle przyjmuje/podaje przez kolegów?

0

@AlexDark00 Jak zwykle oderwany od rzeczywistości. Dobrze, że niby z lepszym Suárezem na 6 lat 1 LM, ale to pewnie przypadek.

1

@Joki_ Nie tak jak ty.

0

@sebo939 To było jego podsumowanie.

0

@ShawnC Polecam oglądać więcej jego meczy. Tak jak u nas, przeplata dobre mecze z słabymi. Zresztą nie bez powodu nie gra tam całych spotkań.

1

@ShawnC Nie. I tu i w PSG czy reprezentacji gra słabo.

0

@tristan87 Oby to się zmieniło bo większość spotkań ma dobrych.

0

@AlexDark00 Czytaj całość z rozumieniem, choć wiem, że dla ciebie to problem. I nie napisałem tak.

2

@tristan87 Jak Dembele powinni sprzedać, nie ma co na nim opierać składu jak tak wypada.

0

@AlexDark00 Inni tego nie zrobili. Jakbyś oglądał to byś wiedział, że czasem to było wymuszone i się starał, ale mu nie wyszło.

0

@AlexDark00 Ale co to zmienia w tym przypadku( twoich podwójnych standardów)?

0

@AlexDark00 Weź ty oglądaj mecze. Po za tym w innej dyskusji napisałeś, że Lewandowskiego mało w polu karnym... ale wiadomo u ciebie podwójne standardy.

0

@AlexDark00 I gra słabo.....a szklanką u nas był.

0

@AlexDark00 A Lewandowski pomagał?

0

@AlexDark00 No tak, wiadomo, jak dostał w tam tym to i w tym.

@Pixelo A nie?

0

@AlexDark00 Jakoś innych pudeł nie komentujesz....ciekawe czemu?

0

@Bobert_Kubicki@ Podobna głupota jak z Haalandem.

@AlexDark00 Wiadomo co hejter napisze. Inni grali cudownie i remis przez niego?

0

@AlexDark00 Dlatego ma więcej od zawodników z innych lig bo było za łatwo, tak?

0

@AlexDark00 A to już jak się zestarzał to grał gdzie indziej?

0

@MesQueUnClub96 Nie ma. Podałem przykłady tutaj w wątku.

1

@VeB 1899 I dlatego strzelił im w pierwszym meczu, a jeszcze w tym sezonie Liverpool. Poprzedni też United czy np. Bayern.

0

@Seledynowy Dlatego w tam tym sezonie strzelił właśnie United, ale też Liverpoolowi, Arsenalowi, Bayernowi, w tym sezonie: też im w pierwszym meczu, z Liverpoolem, Chelsea.

1

@bartas97 Więc nie wypomniaj mi w takim razie chyba, że lubisz hipokryzję?

1

@bartas97 A ty ile razy o tym Varze napisałeś?

0

@Benz Hipokryzję to ty uskuteczniasz. Czy były twoje komentarze jak podobnie z Valencią zrobili w czasie ataku? Czy nie pasuje do narracji?

1

@bartas97 Dobrze, że gwizdnął jak piłka wpadła do siatki, a nie to twój wymysł.

0

@AlexDark00 Mbappe pasuje do narracji? Umiesz czytać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?