Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rastafarnianin Zaraz wyskoczą "obiektywni" za Realem, że on walczy z rasizmem i to jest uzasadnione.
0
@AlexDark00 W stylu Suáreza strzelił?
0
@AlexDark00 Odpowiesz mi na pytanie: gdzie napisałem, że Lewandowski źle przyjmuje/podaje przez kolegów?
0
@AlexDark00 A sam napisałeś, że Lewandowskiego mało w polu karnym, ale wiadomo u ciebie podwójne standardy. Gdzie napisałem, że Lewandowski źle przyjmuje/podaje przez kolegów?
0
@AlexDark00 Jak zwykle oderwany od rzeczywistości. Dobrze, że niby z lepszym Suárezem na 6 lat 1 LM, ale to pewnie przypadek.
1
@Joki_ Nie tak jak ty.
0
@sebo939 To było jego podsumowanie.
0
@ShawnC Polecam oglądać więcej jego meczy. Tak jak u nas, przeplata dobre mecze z słabymi. Zresztą nie bez powodu nie gra tam całych spotkań.
1
@ShawnC Nie. I tu i w PSG czy reprezentacji gra słabo.
0
@tristan87 Oby to się zmieniło bo większość spotkań ma dobrych.
0
@AlexDark00 Czytaj całość z rozumieniem, choć wiem, że dla ciebie to problem. I nie napisałem tak.
2
@tristan87 Jak Dembele powinni sprzedać, nie ma co na nim opierać składu jak tak wypada.
0
@AlexDark00 Inni tego nie zrobili. Jakbyś oglądał to byś wiedział, że czasem to było wymuszone i się starał, ale mu nie wyszło.
0
@AlexDark00 Ale co to zmienia w tym przypadku( twoich podwójnych standardów)?
0
@AlexDark00 Weź ty oglądaj mecze. Po za tym w innej dyskusji napisałeś, że Lewandowskiego mało w polu karnym... ale wiadomo u ciebie podwójne standardy.
0
@AlexDark00 I gra słabo.....a szklanką u nas był.
0
@AlexDark00 A Lewandowski pomagał?
0
@AlexDark00 No tak, wiadomo, jak dostał w tam tym to i w tym.
@Pixelo A nie?
0
@AlexDark00 Jakoś innych pudeł nie komentujesz....ciekawe czemu?
0
@Bobert_Kubicki@ Podobna głupota jak z Haalandem.
@AlexDark00 Wiadomo co hejter napisze. Inni grali cudownie i remis przez niego?
0
@AlexDark00 Dlatego ma więcej od zawodników z innych lig bo było za łatwo, tak?
0
@AlexDark00 A to już jak się zestarzał to grał gdzie indziej?
0
@MesQueUnClub96 Nie ma. Podałem przykłady tutaj w wątku.
1
@VeB 1899 I dlatego strzelił im w pierwszym meczu, a jeszcze w tym sezonie Liverpool. Poprzedni też United czy np. Bayern.
0
@Seledynowy Dlatego w tam tym sezonie strzelił właśnie United, ale też Liverpoolowi, Arsenalowi, Bayernowi, w tym sezonie: też im w pierwszym meczu, z Liverpoolem, Chelsea.
1
@bartas97 Więc nie wypomniaj mi w takim razie chyba, że lubisz hipokryzję?
1
@bartas97 A ty ile razy o tym Varze napisałeś?
0
@Benz Hipokryzję to ty uskuteczniasz. Czy były twoje komentarze jak podobnie z Valencią zrobili w czasie ataku? Czy nie pasuje do narracji?
1
@bartas97 Dobrze, że gwizdnął jak piłka wpadła do siatki, a nie to twój wymysł.
0
@AlexDark00 Mbappe pasuje do narracji? Umiesz czytać?