Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mrboom Ja go oglądam więcej i mam podobne zdanie.
0
@AlexDark00 https://www.sofascore.com/barcelona-napoli/oebsrgb#id:11905292,tab:details oni pewnie meczu też nie oglądali i statystyki wzięli z powietrza.
0
@AlexDark00 Tragiczne to jest twoje "oglądanie", chyba na flashscore. Odniosłeś się do poziomu klubów. Napisz też o Barcelonie czy nie pasuje?
0
@AlexDark00 Co zrobił Martinez? Zmarnował 11. Jakbyś oglądał spotkania to byś wiedział cl zrobił Lewandowski.
1
@AlexDark00 wyśmiewałeś karne Lewandowskiego. Co zrobił Martinez, którego tu chcesz? A spotkanie zagrał również słabe, ale tylko Lewandowski ma tak łatwo i strzela w LM.
2
@macio_944 Oj tam, ale @AmigoBlancos uważa, że sędziowanie nie ma znaczenia w kontekście mistrzostwa do momentu jak Realowi nie pomyśli gwiżdżą.
0
@AlexDark00 Wiadomo.
0
@MarioVeB! Ty może sprawdź na czym polega dokładnie problem. Dlaczego jak odszedł np. Leo to był nadal problem?
0
@Zoker No tak król strzelców, najlepszy strzelec obecnego sezonu, do tego dobre spotkania np. w SPH. Wczoraj do bramki grał dobrze.
2
@Comentateiro De Jong i Aubameyang( czy żaden inny napastnik by tego nie strzelił?)strzeliliby podobnie, a byli za darmo.
0
@AlexDark00 Zapytałem, a nie "atakowałem", jak sobie znowu wymyśliłeś. Kultura też ci obca?
0
@AlexDark00 A ty naucz się czytać.... czy napisałem, że tak nie było?
0
@AlexDark00 Na flashscore tak napisali o ZP dla Lewandowskiego?
0
@AlexDark00 Na flashscore tak napisali?
0
@jacobFCB Nie. Komentarz był przesadzony tak jak i Twój.
0
@AlexDark00 Haha co może hejter napisać. I oglądaj te spotkania, a nie flashscore. A o ZP ty napisałeś pierwszy.
0
@AlexDark00 Czy tak napisał?
0
@AlexDark00 To jaka jest Konfa skoro byli gorsi od nich w wyborach?
0
@AlexDark00 Cóż nie dziwne, że hejter rąk twierdzi o Lewandowskim.
0
@Aragorn33 Dla Ciebie istotniejsze co zrobił figo, a dla mnie Alba.,. czy musimy mieć takie samo zdanie w tym temacie?
0
@MESSIah16 Ja Alby. Między innymi za symulację.
0
@AlexDark00 Lata panowania Konfy, a nie czekaj wyborcy ich nie chcą i tego nie było.
0
@AlexDark00 Gdzie tak napisałem? A według ciebie liga ma znaczenie.
0
@bartas97 Dokładnie, widać, że nie masz o tym bladego pojęcia.
0
@AlexDark00 A poziom ligi już nie ma znaczenia?
0
@Danny Gaucho @AlexDark00 poprosimy o komentarz o hegemonię i słabej lidze ( Niemcy czy Francja) czy to nie pasuje?
0
@bartas97 No jak dla ciebie to są re podobne sytuację to ja dużo rozumiem.
1
@bartas97 Mógł jak Massa D. nie dać czerwa za odepchnięcie, które zrobił Vinicius, a nie czekaj dziś za podobne też nie dali.
0
@Rust_Cohle Niedziwne, z takim crackiem jak Darwin Nunez wszystko jest łatwiejsze.
0
@Rust_Cohle Wiadomo przecież grał Darwin Nunez(przez większość połowy).