1

@mrboom Ja go oglądam więcej i mam podobne zdanie.

0

@AlexDark00 https://www.sofascore.com/barcelona-napoli/oebsrgb#id:11905292,tab:details oni pewnie meczu też nie oglądali i statystyki wzięli z powietrza.

0

@AlexDark00 Tragiczne to jest twoje "oglądanie", chyba na flashscore. Odniosłeś się do poziomu klubów. Napisz też o Barcelonie czy nie pasuje?

0

@AlexDark00 Co zrobił Martinez? Zmarnował 11. Jakbyś oglądał spotkania to byś wiedział cl zrobił Lewandowski.

1

@AlexDark00 wyśmiewałeś karne Lewandowskiego. Co zrobił Martinez, którego tu chcesz? A spotkanie zagrał również słabe, ale tylko Lewandowski ma tak łatwo i strzela w LM.

2

@macio_944 Oj tam, ale @AmigoBlancos uważa, że sędziowanie nie ma znaczenia w kontekście mistrzostwa do momentu jak Realowi nie pomyśli gwiżdżą.

0

@AlexDark00 Wiadomo.

0

@MarioVeB! Ty może sprawdź na czym polega dokładnie problem. Dlaczego jak odszedł np. Leo to był nadal problem?

0

@Zoker No tak król strzelców, najlepszy strzelec obecnego sezonu, do tego dobre spotkania np. w SPH. Wczoraj do bramki grał dobrze.

2

@Comentateiro De Jong i Aubameyang( czy żaden inny napastnik by tego nie strzelił?)strzeliliby podobnie, a byli za darmo.

0

@AlexDark00 Zapytałem, a nie "atakowałem", jak sobie znowu wymyśliłeś. Kultura też ci obca?

0

@AlexDark00 A ty naucz się czytać.... czy napisałem, że tak nie było?

0

@AlexDark00 Na flashscore tak napisali o ZP dla Lewandowskiego?

0

@AlexDark00 Na flashscore tak napisali?

0

@jacobFCB Nie. Komentarz był przesadzony tak jak i Twój.

0

@AlexDark00 Haha co może hejter napisać. I oglądaj te spotkania, a nie flashscore. A o ZP ty napisałeś pierwszy.

0

@AlexDark00 Czy tak napisał?

0

@AlexDark00 To jaka jest Konfa skoro byli gorsi od nich w wyborach?

0

@AlexDark00 Cóż nie dziwne, że hejter rąk twierdzi o Lewandowskim.

0

@Aragorn33 Dla Ciebie istotniejsze co zrobił figo, a dla mnie Alba.,. czy musimy mieć takie samo zdanie w tym temacie?

0

@MESSIah16 Ja Alby. Między innymi za symulację.

0

@AlexDark00 Lata panowania Konfy, a nie czekaj wyborcy ich nie chcą i tego nie było.

0

@AlexDark00 Gdzie tak napisałem? A według ciebie liga ma znaczenie.

0

@bartas97 Dokładnie, widać, że nie masz o tym bladego pojęcia.

0

@AlexDark00 A poziom ligi już nie ma znaczenia?

0

@Danny Gaucho @AlexDark00 poprosimy o komentarz o hegemonię i słabej lidze ( Niemcy czy Francja) czy to nie pasuje?

0

@bartas97 No jak dla ciebie to są re podobne sytuację to ja dużo rozumiem.

1

@bartas97 Mógł jak Massa D. nie dać czerwa za odepchnięcie, które zrobił Vinicius, a nie czekaj dziś za podobne też nie dali.

0

@Rust_Cohle Niedziwne, z takim crackiem jak Darwin Nunez wszystko jest łatwiejsze.

0

@Rust_Cohle Wiadomo przecież grał Darwin Nunez(przez większość połowy).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?