Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Visca_barca Brak ingerencji władz w transfer Di Stefano albo brak transferu Neymara do PSG.
0
@AlexDark00 Ahh to obiektywne podejście.
0
@AlexDark00 No i dlatego chcieli koalicję z PiS-em, jeszcze nie dotarło czemu mieli taki słaby wynik? Bo chyba nie przez to co wymieniłeś?
1
@VegetaPolska Zobaczymy jak to będzie.
0
@AlexDark00 Tylko Ci za Konfa nie są.
0
@AlexDark00 A Konfa z nimi przegrała, a nie czekaj bo i np. Trzecią Drogą czy Lewicą.
0
@AlexDark00 całkiem dobrze jak na drewniaka i dobijaka: 3 asysty i 1 bramka.
0
@AlexDark00 Przy Griezmanie co piszesz? Mbappe to bardziej z boku, ale to trzeba oglądać. Kolo Muani po co tam przyszedł?
1
@AlexDark00 Kolejny co się nabrał na dobijaka Lewandowskiego, weź mu wytłumacz.
0
@AlexDark00 Dobrze, że inni nas uratowali.
0
@Zoker Tylko Lewandowski z nimi gra, nikt inny.
0
@AlexDark00 @Rust_Cohle Aby było jasne: o Nunezie @Rust_Cohle wypisuje dosyć często. O trenerze napisałem, że nie dla byłego gracza Realu(Xavi chyba nie grał tam?) i na stronie Barcelony dałem dygresję o trenerze Barcelony (o dziwo), więc chyba jasne kto ma problemy z rozumieniem.
0
@AlexDark00 Ahh te twoje "argumenty ". Jaki ten Lewandowski jest skoro za wszystko odpowiada.
0
@AlexDark00 Następny, który nie rozumie, ale w twoim przypadku jak @Rust_Cohle to również nie dziwne.
0
@Rust_Cohle Dobrze, a ty do szkoły by popracować nad zrozumieniem.
0
@Rust_Cohle Nie zrozumiałeś, ale to mnie nie dziwi.
0
@Rust_Cohle Tak jak dla Ciebie Nunez tutaj Xavi? I nie dla byłego gracza Realu.
0
@wojopancer Fajnie się czyta twoje argumenty, takie oderwane od rzeczywistości..
@AlexDark00 Problem to był z Suarezem i osłabienie rywala, królem strzelców czy najlepszym strzelcem.
0
@NeroTFP1 @AlexDark00 Opinia?
0
@wojopancer A to hejterze tylko MVP ma stała formę? Czy chcesz czy nie hejterze jest naszym najlepszym strzelcem, do tę top pod względem asyst, hejterze w tam ttn sezonie król strzelców, udział w 4 na 5 bramek zespołu w SPH. Hejterze podniesiona liczba bramek do sezonu bez niego czy to juz pomijamy?
0
@wojopancer Za te przybylski dostał MVP w lutym. Już się popisałeś co do swojej wiedzy.
0
@wojopancer No, a my nie straciliśmy na Leo, a nie czekaj, odpadnięcie w grupie LM z iloma bramkami?
0
@AlexDark00 Czytaj z rozumieniem. Nie chodzi o Messiego i Lewandowskiego tylko o bramki zespołu, rozumiesz?
0
@AlexDark00 Podobne komentarze czytałem o Messim, a jak odszedł to 2 razy z grupy LM nie wyszliśmy, do tego ile bramek było bez niego w grupie. I daruj sobie, że Messi to najlepszy w historii bo nie o to tu chodzi.
1
@AlexDark00 Przecież tu to robisz, w większej skali ja czy np. @mekston przykłady takich sytuacji. Ty jeszcze gorzej bo kłamiesz.
0
@Gaz To trzeba na spokojnie @AlexDark00 zapytać co sądzi? Czy to też potraktujesz jako stwierdzenie?
1
@mekston Przy innych nie ma takiego podejścia to też coś pokazuje.
0
@AlexDark00 Cudownie, a ty zacznij czytać z rozumieniem komentarze. Kolejne twoje kłamstwo o mnie.
1
@AlexDark00 Jak np. wczoraj, że zagrał dobrze, a taki mecz od dwóch lat?
1
@mekston A no tak, zapomniałem o tym.