1

@AFA Ja go bardzo lubiłem jak był w Barcelonie. Szkoda, że ta klauzula została aktywowana, u nas może było by inaczej bo np. Messiego potrafili "ogarnąć".

0

@AlexDark00 I tak właśnie oglądasz.

0

@AlexDark00 Obiektywne spojrzenie kibica, jakoś Messi czy Benzema mieli karne by ten wynik wyższy. Pieniądze nie w błoto jak na Suáreza.

0

@AlexDark00 Podsumowując jako debiutant mało kto to zorbił, więc wydane pieniądze spożytkowane. Do tego marketing na plus. W SPH też dobrze.

0

@AlexDark00 Czyli podsumowując kolejna ci upadła bo Messi i Benzema mieli karne i wyższy wynik, a bronisz ich asystami (nie wyśmiałes tego przy Lewandowskim?) i pozycją (Francuz to nie napastnik? Co do Leo można się spierać, sam nawet pisałeś, że Villa grał z boku bo Leo na 9). Oczywiście tego nie przyznasz.

0

@AlexDark00 Jak ktoś, kto zdobył Pichichi jako nieliczny w pierwszym sezonie:D

0

@AlexDark00 Benzema to Messi?:D A może nie napastnik?:D Zapisał się w historii jako jeden z nielicznych w pierwszym sezonie został królem strzelców:D

0

@AlexDark00 A pasuje do narracji Benzema? :D

0

@david89 A, gdzie tak napisałem? :D Przecież nie o to chodzi:D
@AlexDark00 Bo teoria upadła? :D

0

@AlexDark00 A jeśli chcesz tak to ok. Benzema w 21/22 27 goli w klasyfikacji, a 7 z karnych czyli 20 by miał. Messi w 19/20 w klasyfikacji 25, a z karnych 5 czyli by miał 20.

0

@AlexDark00 No i co związku z tym? :D

0

@AlexDark00 Np. Messi strzelał karne i miał lelszy wynik:D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AlexDark00 Kłamstwo jak o ZP? :D

0

@AlexDark00 A ilu było w pierwszym sezonie królem strzelców? I jak się prezentuje bez karnych? Czy to już nie pasuje? :D

0

@draxidox I nauczyli Cię obrażać?

0

@AlexDark00 Umiesz czytać?

1

@AlexDark00 A ty nie będziesz hejtował/umniejszal Lewandowskiemu:D

0

@Emhyr Ja wiem ze dla ciebie to kilka dobrych miesięcy i starczy (przykład Suáreza to udowadnia), ale np. De Jong prawie dwa lata dobrej gry u nas.

0

@draxidox Tak w domu nauczyli?

0

@draxidox Czyli u ciebie to standard, że lubisz obrażać?

1

@draxidox Zapoznaj się z słowem hipokryzja.

1

@draxidox Każdy ma zdanie na ten temat, ale nie musisz dzieci nazywać*kaszojadem".
Ty nie byłeś "kaszojadem"?

0

@Encore Dobrze. Tylko osoba, która nie zna się na piłce może tak pisać o Lewandowskim.

0

@AlexDark00 No jakoś woleli ich niż Konfę...domyślasz się czemu?

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Encore Przecież napisałem.

@AlexDark00 To z czym będziesz dziś(tu) kłamał?

0

@AlexDark00 Parę mln ludzi to ma:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?