Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AFA Ja go bardzo lubiłem jak był w Barcelonie. Szkoda, że ta klauzula została aktywowana, u nas może było by inaczej bo np. Messiego potrafili "ogarnąć".
0
@AlexDark00 I tak właśnie oglądasz.
0
@AlexDark00 Obiektywne spojrzenie kibica, jakoś Messi czy Benzema mieli karne by ten wynik wyższy. Pieniądze nie w błoto jak na Suáreza.
0
@AlexDark00 Podsumowując jako debiutant mało kto to zorbił, więc wydane pieniądze spożytkowane. Do tego marketing na plus. W SPH też dobrze.
0
@AlexDark00 Czyli podsumowując kolejna ci upadła bo Messi i Benzema mieli karne i wyższy wynik, a bronisz ich asystami (nie wyśmiałes tego przy Lewandowskim?) i pozycją (Francuz to nie napastnik? Co do Leo można się spierać, sam nawet pisałeś, że Villa grał z boku bo Leo na 9). Oczywiście tego nie przyznasz.
0
@AlexDark00 Jak ktoś, kto zdobył Pichichi jako nieliczny w pierwszym sezonie:D
0
@AlexDark00 Benzema to Messi?:D A może nie napastnik?:D Zapisał się w historii jako jeden z nielicznych w pierwszym sezonie został królem strzelców:D
0
@AlexDark00 A pasuje do narracji Benzema? :D
0
@david89 A, gdzie tak napisałem? :D Przecież nie o to chodzi:D
@AlexDark00 Bo teoria upadła? :D
0
@AlexDark00 A jeśli chcesz tak to ok. Benzema w 21/22 27 goli w klasyfikacji, a 7 z karnych czyli 20 by miał. Messi w 19/20 w klasyfikacji 25, a z karnych 5 czyli by miał 20.
0
@AlexDark00 No i co związku z tym? :D
0
@AlexDark00 Np. Messi strzelał karne i miał lelszy wynik:D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AlexDark00 Kłamstwo jak o ZP? :D
0
@AlexDark00 A ilu było w pierwszym sezonie królem strzelców? I jak się prezentuje bez karnych? Czy to już nie pasuje? :D
0
@draxidox I nauczyli Cię obrażać?
0
@AlexDark00 Umiesz czytać?
1
@AlexDark00 A ty nie będziesz hejtował/umniejszal Lewandowskiemu:D
0
@Emhyr Ja wiem ze dla ciebie to kilka dobrych miesięcy i starczy (przykład Suáreza to udowadnia), ale np. De Jong prawie dwa lata dobrej gry u nas.
0
@draxidox Tak w domu nauczyli?
0
@draxidox Czyli u ciebie to standard, że lubisz obrażać?
1
@draxidox Zapoznaj się z słowem hipokryzja.
1
@draxidox Każdy ma zdanie na ten temat, ale nie musisz dzieci nazywać*kaszojadem".
Ty nie byłeś "kaszojadem"?
0
@Encore Dobrze. Tylko osoba, która nie zna się na piłce może tak pisać o Lewandowskim.
0
@AlexDark00 No jakoś woleli ich niż Konfę...domyślasz się czemu?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Encore Przecież napisałem.
@AlexDark00 To z czym będziesz dziś(tu) kłamał?
0
@AlexDark00 Parę mln ludzi to ma:D