0

@HypeR @AlexDark00 opinia, kto wtedy?

0

@goldensun I dlatego ma tyle bramek, a gra ofensywna na nim się opiera.

4

@Bobert_Kubicki Właśnie tak oglądasz.

1

@AlexDark00 Wiadomo co hejter napisze:D

1

0

@bartas97 Mbappe chce wygrywać na boisku, a nie przy "zielonym stoliku":D

0

@AlexDark00 Tak właśnie oglądasz.

0

@AlexDark00 To była jedna okazja? :D Ty masz w zwyczaju kłamstwa;D

0

@Dari0G Nie bo to przesada 16 latek nie będzie mieć równej formy.

0

@AlexDark00 To innym podają dalejXD

0

@AlexDark00 A ty płaczesz bo Lewandowski dobrze zagrał bez bramki:D

0

@AlexDark00 Gdzie tak napisał? :D

0

@ferdas_rawa Dobrze:)

0

@ferdas_rawa Dokładnie, masz problem z rozumieniem tekstu alfo i omego:)

0

@PatrykBarca Schemat gry pewnie nie, ale tak jak napisałem, że wynik też jest ważny, a nawet istotniejszy:)

0

@PatrykBarca Jest różnica, kiedy możesz przegrać, a nie masz takiej możliwości.

0

@TR3YWAY Dopóki piłka w grze. City też może zgrać lepiej bo wróci De Bruyne i Walker.

0

@ferdas_rawa Przecież zapytałem o ps. :)

Sam wiesz jaki masz problem:)

0

@ferdas_rawa Gdzie tak napisałem o ps.? :)

0

@ferdas_rawa Podtrzymuje, naucz się czytać z rozumieniem;)

0

@ferdas_rawa Czytaj z rozumieniem:)

0

@ferdas_rawa Super:)

0

@ferdas_rawa Czytaj z rozumieniem:)

0

@ferdas_rawa Dobrze, to kolejne kłamstwo? :)

0

@ferdas_rawa Kolejne kłamstwo;)

0

@ferdas_rawa Ja się męczę z twoimi komentarzami, więc czytaj to co napisałem albo nie kłam (chociaż wiem, że dla ciebie to trudne) :)

0

@ferdas_rawa Napisałem czytaj z rozumieniem:)

0

@ferdas_rawa Czytaj z rozumieniem(kłamstwo np. o mnie, coś pisałem o MMz albo napisałem, że przyznaje ci rację? O Trzaskowskim, że powiedział, że skończą 4 linię metra za niego). Musisz mnie znać by o mnie kłamać?

0

@ferdas_rawa Czytaj z rozumieniem, ban za kłamstwa.

0

@ferdas_rawa Kolejne twoje kłamstwo na mój temat. Za to powinien być ban. A na czym ci zależy skoro piszesz te swoje komentarze do mnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?