2

@HighestInTheRoom Jak jesteś z tego miasta to może i tak z tymi kosztami, ale jak ktoś kibicuję drużynie i ma znaczenie większą odległość? No i drugie pytanie co zmienia, że jest na meczu drużyny 2-4 w sezonie? Podejrzewam, że tu np. ja więcej wiem o Legii Warszawa niż większość z Żylety czy wcześniej TB95. A wspierać klub można nie tylko chodząc na stadion. Z czego jest większa kasa dla klubu, z biletów czy TV?

0

@MesQueUnClub96 Więc chce wiedzieć co jest prawdą.

0

@Rust_Cohle A ty miałeś odejść.

0

@AlexDark00 Tak i dlatego inni tyle strzelają a nie czekaj to są wyjątki:D

0

@koziar Najwięcej punktów miał Bayern 91, więc Bayer w ostatnich 6 meczach musiałby wygrać 5 meczów i 6 zremisować. W tam tym sezonie mieli z BVB po 71 pkt, sezon wcześniej mieli 77 pkt, a wcześniej jeszcze więcej. A teraz mają 60 punktów. Grają w lidze słabiej i to fakt. Mniej punktów, mniej bramek, gorsze miejsce.

0

@AlexDark00 Nie tak jak ty: że Haaland strzelił 5 bramek w meczu w 3 klubach, o ZP dla Lewandowskiego z komentarzy itp. :D

0

@MesQueUnClub96 Dlatego w tym sezonie strzelał z np. BVB, Lipsk, Lazio.

0

@AlexDark00 Tak jak napisałem już nie raz, to ròwnież kłamstwo( za to powinien być ban), o dziwo nie zrozumiałeś czytanego tekstu:D A ty z Haalandem tak napisałeś:D

1

@mekston U niego to "standard":D

0

@AlexDark00 I dlatego są w wysoko w wyborach:D

0

@AlexDark00 Skoro tak napisałeś jak z 5 bramkami Hallanda w 3 klubach:D

0

@AlexDark00 I dlatego wygrywają wybory czy są w koalicji, a nie czekaj, ludzie nawet tego nie chcieli:D

3

@MesQueUnClub96 A ty lepszy?

@HighestInTheRoom ty jesteś inny i trzymasz poziom:D

3

@Albatros Dzięki za diagnozę.

2

@mekston To już swoją drogą jak to porównał.

Takie ekipy tym bardziej nie odpuściły tego meczu.

3

@Destroyer_of_Worlds Szczególnie Dania na tym turnieju była lepsza od Meksyku, tak samo Anglia i Chorwacja. Polska od kogo lepsza? Taki właśnie obiektywny jesteś. Nie, nie mieli, to tylko Twoje widzimisię.

2

@MesQueUnClub96 No nie. Zobacz sobie jak np. grali na Copa.

@HighestInTheRoom Hejter też już jest. Zejdź na ziemię.....i zobacz jak grali wcześniej. Na mundialu tak zagrali i z Arabią przegrana bo wcześniej wypadł im kluczowy pomocnik, potem zmienili grę na Leo i wygrali.

@Destroyer_of_Worlds Francja miała Danię, Tunezję, Australię, Polskę, Anglię, Maroko...który finalista miał łatwiej? To było by sprawiedliwe?

0

@Inko Dramat.

Z jakiegoś powodu poleciała.

Więc zdecyduj się co jest ważne bo jakoś w Europie z LE, LKE czy liga Narodów nie masz problemu.

Więc co pasuje? Mniejsza liczba uczestników czy wszyscy?

Sprawdź co wymyśliła UEFA kto jest w LM. Tak samo z Ligi Narodów nie dostają się na Euro?

Rozumiem, że są osoby, które mi na siłę umniejszają bo jest obojętny.

7

@Kapitan hawk Ale zaoranie:D

3

@Lionel_Messi10 @Inko proszę o "obiektywne" skomentowanie.

0

@Inko A mi możesz czy bez obrażania i na wszystko nie potrafisz? :D

2

@Kapitan hawk Jak ja im zazdroszczę tego "obiektywnego" podejścia:D

3

@mekston Dokładnie albo to umniejszanie rozgrywką, które obojętny Messi wygrał:D

3

@Lionel_Messi10 @Kapitan hawk ale pamiętajcie, Messi jest mu obojętny:)

1

@Inko Przecież sam napisałeś o historii, więc podałem LKE. LM zmienia format, więc ok?

I się zdecyduj, jak było tylko 8 uczestników to źle, jak teraz są wszyscy to źle bo nie ma eliminacji.

Twój przykład bez sensu bo z Twojego przykładu dostaną się do LM?

No i co związku z tym, że 3?

1

@Inko https://pl.wikipedia.org/wiki/Puchar_Mistrz%C3%B3w_CONCACAF
A kwalifikacja do tego pasuje do narracji?

1

@Inko Aha:D Czyli jak Real Madryt wygra nową LM to ważne? Jak kluby wygrają LKE to nie ma znaczenia bo nowy turniej? To liczmy czy nie(SPH)? https://pl.wikipedia.org/wiki/Superpuchar_Hiszpanii_w_pi%C5%82ce_no%C5%BCnej

1

@Inko A już dalszą część nie pasuje do narracji?

0

@Inko https://pl.wikipedia.org/wiki/Leagues_Cup

poczytaj jaki to marny puchar i kto go wcześniej wygrał.

1

@AFA Dokładnie. A jeszcze u Pepa i Kloppa to się poprawił. W Niemczech to miałem nadzieję, że uspokoił się z tymi kontuzjami, ale w Liverpoolu dalej tak często i długo wypada, niestety.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?