Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 @AlexDark00 Oj tam, nie ważne co "gadają" tylko jak głosują:D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AlexDark00 Przy Lewandowskim nie było z twojej strony takich argumentów, ale wiemy lubisz podwójne standardy;D
0
@AlexDark00 Już ich poziom lig nie ważny:D
0
@AlexDark00 Z czystym sumieniem na Konfę, a nie czekaj, oni nie i mają takie wyniki.
0
@Kidd Z tym "niestety" o to mi chodzi.
Dokładnie, nie mam pojęcia z czego to się bierze. Są nowi zawodnicy, niektórzy doświadczeni, a i tak jest problem. Inne kluby nie mają aż takich.
0
@AlexDark00 Czytaj z rozumieniem.
0
@AlexDark00 Skoro tak napisałeś.
0
@AlexDark00 MLS to poziom króla strzelców w LL. Wysoki poziom.
0
@AlexDark00 Ciekawe czemu tego nie zrozumiałeś?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AlexDark00 U ciebie z tym czytaniem jeszcze większy problem. I nie kłam bo cały czas piszesz, ze jest drewniany. Podobnie masz z Lewandowskim z sprzedażą.
1
@mekston @Kidd Niestety mieliście rację. Oczywiście czerwo i sędzia nie pomógł, ale fakt faktem, że zagrali słabo. Skuteczność znowu zawiodła:Gundo, Lewandowski, Raphinha. Niech Gundo mówi znowu o tym jak zespół jak zareagował, sam mając nerwowe podejście wczoraj.
0
@AlexDark00 Filmiki, oceny, asysty, kluczowe znaczenie podania czy statystyki pokazują co innego niż twoje widzimisię.
0
@AlexDark00 Co tu jest nieprawdą?
0
@AlexDark00 Ciekawe ile konkretów wprowadzi Konfa, a nie czekaj, ludzie ich nie chcą jako rządzących.
0
@AlexDark00 Widać, że flashscore oglądasz te mecze.
0
@AlexDark00 Tak oglądasz, że twierdzisz, że Lewandowski nic nie zrobi bez drużyny i strzela same "patelnię"? Albo twierdzisz, że nie chciał oddać karnego Pique, że nie biega, że nie ma dryblingu, a statystyki pokazują co innego. Kto tu ogląda na flashscore?
0
@AlexDark00 Masz na to jakieś dowody czy znowu widzimisię?
0
@AlexDark00 Co ty wypisujesz? Nawet w ostatnim meczu z PSG(2:3 było wtedy) miał największy dystans z drużyny pokonany. Co wymyśliłeś z ta okazją? Bo jestem ciekawy.
0
@AlexDark00 CR wsadził gola z jeszcze dalej. I co to zmienia? Lewandowski krył swojego w polu karnym, a tu był kolejny i nie zdążył.
0
@AlexDark00 Ooo a karny? A sytuacja Gundo? Sytuacja Raphinhi? Ta druga okazja to nawet dobra nie była hejterze.
0
@AlexDark00 A co hejter ma napisać? Gdzie tak napisałem (o tym kto winny)? Czerwona kartka czy brak karnego nie miało kluczowego wpływu?
2
@AlexDark00 Lewandowski swoje zwalił, ale to nie przez niego odpadamy kibicu Barcelony.
1
@Kidd @mekston ale to różnica grać u "siebie" niż wyjazd. No i co istotne zmienieni są piłkarze.
1
@AlexDark00 Jak zwykle:D
0
@MOLESTA Musiałbym napisać jak ty, że Pep wypchnął ich z klubu (to jest kłamstwo).
0
@MOLESTA To jest kłamstwo.
1
@MOLESTA Ciągle to powtarzasz, a to kłamstwo. Pep popełnił ogromny błąd z Eto'o, ale Niemiec miał złe stosunki z Bayernem, a Palmer odszedł bo chciał grać (sam nawet o tym mówił).
1
@MOLESTA Krossa i Eto'o nie wypchnął z klubu. Tak samo Palmera.