0

0

@Kamiloza91 @Zoker Opinia:D

8

@Lionel_Messi10 Powtarzam się, ale tak żałuję, że nie gra już u nas.

2

@mekston Pewnie tak:)

0

@Lucyfffer Nie wiem z czego to wynika, ale na rozgrzewce strzela bardzo dobrze, a w czasie meczu nie podchodzi.

2

@mekston Pewnie będzie umniejszal jak to ma w zwyczaju.

0

@AlexDark00 Żart to twoje komentarze:D

0

@AlexDark00 Król strzelców i najlepszy strzelec drużyny tak dobija:D

0

@AlexDark00 Czytaj z rozumieniem:D

@Pawel13sz Jak 24 latek Torres
na 9 to jak narzekałeś? Strzelił ten emeryt w 1/8, a w 1/4 zagrał bardzo dobrze (nawet są głosy, że to był najlepszy mecz u nas), w tam tym sezonie ile w grupie sam miał, do tego jak kłub podniósł ilość bramek.

0

@FCB_dimiC Kolejne wmawiasz sobie by pasowało do narracji:D Ja chce by wszystkich równo traktowano, napisałem to też do @Danny Gaucho . A ludzie nie pracują więcej tylko z kodeksem pracy.

0

@FCB_dimiC Jak tak robisz to może też tu wszystko zsumujemy.

O czym Ty piszesz? Przecież wymieniłem wiele zawodów nie tylko kawiarnia. Przykład KFC nie pasuje do narracji?

0

@FCB_dimiC A Ty jesteś w stanie przybliżyć takie liczby? I więcej pracowników sklepu czy kawiarni?

0

@AlexDark00 Coś podobnego jak o ZP dla niego w tych latach lub gwarant 30 goli w lidze:D

0

@AlexDark00 Napisałeś co innego nie raz:D Zresztą widać jakie masz do niego podejście:D

0

@MesQueUnClub_87 A wiesz, że pracownik sklepu czy kina sam sobie to wybrał? I to co opisałeś nie jest standardem.

0

@Prorokk To jest jego wybór.

@FCB_dimiC Czemu podobne zawody tak nie mają?

@Dari0G A jak do tego ma się pracownik kawiarni, np. KFC?

0

@mleczkoo Pracownik kina... oh, wait..,

0

@AlexDark00 Napisałeś nie raz, że ich nie oglądasz:D

0

@AlexDark00 Czyli oglądałeś 5 spotkań(i tak miał 5 bramek i 6 asyst w tych meczach) na 47 Bayernu z tam tego sezonu:D

0

@AlexDark00 Jak mieli taka samą to Xavi lepiej wypadł:D

0

@AlexDark00 Ile oglądałeś Bayernu w LM w tam tym sezonie? :D

15

@Roobo Oczywiście, że tak. Sam Messi tak twierdził jak otrzymał rok później.

0

Za tam ten rok mu się należy.

0

@Bobert_Kubicki Jakby otrzymał to byś zawału dostał.

1

@AlexDark00 Z strzałami z tam tego sezonu w lidze też kłamiesz:D Np. Benzema na mecz miał więcej(LL) :D

0

@AlexDark00 To jest kłamstwo:D

1

@AlexDark00 Korzystają z tego, że ile w debiucie zostało królem strzelców? :D Kto pisał o 30 bramkach w samej lidze? :D

0

@Inko Bajkopisarzem jesteś Ty i @Muszynianka

0

@Inko Przykład z @Muszynianka ? Bo mi nie odpisał. Czy to już ok?

2

@Muszynianka Rozumiem, że pracownicy kawiarni nie obchodzą:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?