Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho @Zoker Opinia:D
0
@Kamiloza91 @Zoker Opinia:D
8
@Lionel_Messi10 Powtarzam się, ale tak żałuję, że nie gra już u nas.
2
@mekston Pewnie tak:)
0
@Lucyfffer Nie wiem z czego to wynika, ale na rozgrzewce strzela bardzo dobrze, a w czasie meczu nie podchodzi.
2
@mekston Pewnie będzie umniejszal jak to ma w zwyczaju.
0
@AlexDark00 Żart to twoje komentarze:D
0
@AlexDark00 Król strzelców i najlepszy strzelec drużyny tak dobija:D
0
@AlexDark00 Czytaj z rozumieniem:D
@Pawel13sz Jak 24 latek Torres
na 9 to jak narzekałeś? Strzelił ten emeryt w 1/8, a w 1/4 zagrał bardzo dobrze (nawet są głosy, że to był najlepszy mecz u nas), w tam tym sezonie ile w grupie sam miał, do tego jak kłub podniósł ilość bramek.
0
@FCB_dimiC Kolejne wmawiasz sobie by pasowało do narracji:D Ja chce by wszystkich równo traktowano, napisałem to też do @Danny Gaucho . A ludzie nie pracują więcej tylko z kodeksem pracy.
0
@FCB_dimiC Jak tak robisz to może też tu wszystko zsumujemy.
O czym Ty piszesz? Przecież wymieniłem wiele zawodów nie tylko kawiarnia. Przykład KFC nie pasuje do narracji?
0
@FCB_dimiC A Ty jesteś w stanie przybliżyć takie liczby? I więcej pracowników sklepu czy kawiarni?
0
@AlexDark00 Coś podobnego jak o ZP dla niego w tych latach lub gwarant 30 goli w lidze:D
0
@AlexDark00 Napisałeś co innego nie raz:D Zresztą widać jakie masz do niego podejście:D
0
@MesQueUnClub_87 A wiesz, że pracownik sklepu czy kina sam sobie to wybrał? I to co opisałeś nie jest standardem.
0
@Prorokk To jest jego wybór.
@FCB_dimiC Czemu podobne zawody tak nie mają?
@Dari0G A jak do tego ma się pracownik kawiarni, np. KFC?
0
@mleczkoo Pracownik kina... oh, wait..,
0
@AlexDark00 Napisałeś nie raz, że ich nie oglądasz:D
0
@AlexDark00 Czyli oglądałeś 5 spotkań(i tak miał 5 bramek i 6 asyst w tych meczach) na 47 Bayernu z tam tego sezonu:D
0
@AlexDark00 Jak mieli taka samą to Xavi lepiej wypadł:D
0
@AlexDark00 Ile oglądałeś Bayernu w LM w tam tym sezonie? :D
15
@Roobo Oczywiście, że tak. Sam Messi tak twierdził jak otrzymał rok później.
0
Za tam ten rok mu się należy.
0
@Bobert_Kubicki Jakby otrzymał to byś zawału dostał.
1
@AlexDark00 Z strzałami z tam tego sezonu w lidze też kłamiesz:D Np. Benzema na mecz miał więcej(LL) :D
0
@AlexDark00 To jest kłamstwo:D
1
@AlexDark00 Korzystają z tego, że ile w debiucie zostało królem strzelców? :D Kto pisał o 30 bramkach w samej lidze? :D
0
@Inko Bajkopisarzem jesteś Ty i @Muszynianka
0
@Inko Przykład z @Muszynianka ? Bo mi nie odpisał. Czy to już ok?
2
@Muszynianka Rozumiem, że pracownicy kawiarni nie obchodzą:D