Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PJ777 To zobacz kto najwięcej korzysta na tych sędziach.
0
@PJ777 Czyli jak są zarzuty, gdzie wiadomo, że to bzdura to o sędziach nie pisać?
0
@lysy1015 Ja wiem, że żal ściska, ale bez przesady. Barcelonie jest postawiony zarzut, ale czy są skazani? Druga rzecz, nie można wtedy pisać o spalonych, gdzie Real zdobywał bramki mimo to?
3
@PJ777 Poczytaj dokładnie, sędziowie sa za nami co nam sędziowali w tam tym okresie, np. nie uznanie bramki, gdzie piłka była znacznie za linią. Tak właśnie wyglądalo to opłacanie.
0
@AlexDark00 Ban np. za kłamstwa lub wmawianie:D
0
@AlexDark00 tobie się to nie zdarza:D
0
@AlexDark00 Skoro tak napisałeś:D
0
@AlexDark00 Chodzi o kłamstwo:D
0
@AlexDark00 Kolejne twoje kłamstwo co do 50 mln za niego:D
0
@AlexDark00 A, gdzie napisałem, że ma najwięcej kasy czy najwyższy status?:D
0
@AlexDark00 Widać jak oglądasz jak dla ciebie to parę główek i trochę biegu:D
1
@AlexDark00 Statusu i pieniędzy:D Jak uważasz, że nie zazdrościsz to faktem jest, że kłamiesz o 30 golach w lidze:D
1
@AlexDark00 To jest kłamstwo jak podałem artykuł i komentarze pod nim :D
0
@AlexDark00 Wcześniej, zobacz, które miejsce mieli w LL jak zaczął grać:D Sam pisałeś o tytułach:D
1
@AlexDark00 https://www.fcbarca.com/105753-oficjalnie-robert-lewandowski-pilkarzem-fc-barcelony.html
Tu masz ten artykuł, jakoś nie ma tych o 30 golach w samej lidze:D
0
@Zoker Opinia:D
8
@mekston To jest kolejna próba umniejszania.
2
@AlexDark00 Nie było takich komentarzy.
0
@AlexDark00 A w LE nie grał? W lidze też nie? Nie zaczęli lepiej grać wcześniej?
3
@AlexDark00 Nie kłam o tych 30 golach w samej lidze.
2
@mekston Dokładnie, ale tak jak wcześniej pisaliśmy, oczywiście umniejsza temu hat-trickowi.
0
@AlexDark00 Napisałeś o tytule i LM:D
15
@AlexDark00 A to Lewandowski za wszystko odpowiada? :D
0
@AlexDark00 Tak jak Aubameyang czy De Jong? :D
13
@AlexDark00 Dobrze, że Cancelo tak nie przeszedł, a nie czekaj zawalił z PSG i Realem 4 bramki to wolę Lewandowskiego:D
2
@mekston Oby mu się udało.
2
@kigani Nie zgadzam się z tym. Messi nie musi grać tylko tam.
2
@Lionel_Messi10 Ta liga słabsza, ale robi wrażenie:)
@Emhyr Mi się wydaje, że przez to nie był bo ma złe relacje z władzami klubu. Neymar to nas pozwał, taka różnica.
0
@korn234 Strzelił z Napoli w 1/8, w SPH z Realem, w lidze z Atletico.
0
@Zoker Opinia:D