0

@PJ777 To zobacz kto najwięcej korzysta na tych sędziach.

0

@PJ777 Czyli jak są zarzuty, gdzie wiadomo, że to bzdura to o sędziach nie pisać?

0

@lysy1015 Ja wiem, że żal ściska, ale bez przesady. Barcelonie jest postawiony zarzut, ale czy są skazani? Druga rzecz, nie można wtedy pisać o spalonych, gdzie Real zdobywał bramki mimo to?

3

@PJ777 Poczytaj dokładnie, sędziowie sa za nami co nam sędziowali w tam tym okresie, np. nie uznanie bramki, gdzie piłka była znacznie za linią. Tak właśnie wyglądalo to opłacanie.

0

@AlexDark00 Ban np. za kłamstwa lub wmawianie:D

0

@AlexDark00 tobie się to nie zdarza:D

0

@AlexDark00 Skoro tak napisałeś:D

0

@AlexDark00 Chodzi o kłamstwo:D

0

@AlexDark00 Kolejne twoje kłamstwo co do 50 mln za niego:D

0

@AlexDark00 A, gdzie napisałem, że ma najwięcej kasy czy najwyższy status?:D

0

@AlexDark00 Widać jak oglądasz jak dla ciebie to parę główek i trochę biegu:D

1

@AlexDark00 Statusu i pieniędzy:D Jak uważasz, że nie zazdrościsz to faktem jest, że kłamiesz o 30 golach w lidze:D

1

@AlexDark00 To jest kłamstwo jak podałem artykuł i komentarze pod nim :D

0

@AlexDark00 Wcześniej, zobacz, które miejsce mieli w LL jak zaczął grać:D Sam pisałeś o tytułach:D

1

@AlexDark00 https://www.fcbarca.com/105753-oficjalnie-robert-lewandowski-pilkarzem-fc-barcelony.html

Tu masz ten artykuł, jakoś nie ma tych o 30 golach w samej lidze:D

0

@Zoker Opinia:D

8

@mekston To jest kolejna próba umniejszania.

2

@AlexDark00 Nie było takich komentarzy.

0

@AlexDark00 A w LE nie grał? W lidze też nie? Nie zaczęli lepiej grać wcześniej?

3

@AlexDark00 Nie kłam o tych 30 golach w samej lidze.

2

@mekston Dokładnie, ale tak jak wcześniej pisaliśmy, oczywiście umniejsza temu hat-trickowi.

0

@AlexDark00 Napisałeś o tytule i LM:D

15

@AlexDark00 A to Lewandowski za wszystko odpowiada? :D

0

@AlexDark00 Tak jak Aubameyang czy De Jong? :D

13

@AlexDark00 Dobrze, że Cancelo tak nie przeszedł, a nie czekaj zawalił z PSG i Realem 4 bramki to wolę Lewandowskiego:D

2

@mekston Oby mu się udało.

2

@kigani Nie zgadzam się z tym. Messi nie musi grać tylko tam.

2

@Lionel_Messi10 Ta liga słabsza, ale robi wrażenie:)

@Emhyr Mi się wydaje, że przez to nie był bo ma złe relacje z władzami klubu. Neymar to nas pozwał, taka różnica.

0

@korn234 Strzelił z Napoli w 1/8, w SPH z Realem, w lidze z Atletico.

0

@Zoker Opinia:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?