0

@bartas97 Nie zrozumiałeś, ale nie dziwne bo nie na korzyść Realu.

0

@Hindus @kuz To kto częściej był e finale LM w tym okresie? :)

0

@Hindus 2013 i 2024 to 30 lat? Nie.

1

@Hindus Dlatego w 1997 wygrali LM, a w 2013 byli w finale.

0

@bartas97 "− Bayern narzeka na spalonego z końcówki spotkania? Ok… W takim razie my będziemy narzekać na anulowanego gola Nacho… Ponieważ Kimmich nurkował w tej sytuacji – powiedział Ancelotti na konferen " - więc sobie daruj, że tylko kibice Barcelony narzekają na sędziów.

0

@AlexDark00 Co sobie znowu wmawiasz? :D

0

@AlexDark00 "Gdybyś tylko nie przekręcał słów to również świat byłby lepszy. " : D o ZP czy najlepszy Lewandowski piszesz:D

0

@AlexDark00 A to wszystko jasne:D

0

@AlexDark00 Kto zagrał lepszy dwumeczu: Kane z 1 bramką czy Joselu z 2? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AlexDark00 Co ja? :D Z czym będziesz kłamał? :D

0

@AlexDark00 Przygadał kocioł garnkowi:D

0

@AlexDark00 Nie oglądający tak napisał:D

0

@AlexDark00 Tak Norweg lepszy bo hejter nie oglądający tak napisał:D

1

2

@Bykunn czy @maroon Messi też doi Miami? Ile dawał jak był młodszy?

0

@RosjaninBut Weź pod uwagę to, że piłkarz może mieć wahania formy.

1

@Barca-Messi10 Albo im jeszcze płacić:D

0

@PIWOSZ89 Szczególnie w ostatnich latach.
@SawneyBean Tyle co klub na nim zarobił to chyba nie dojenie:)

0

@RosjaninBut Dobrze, według mnie już czasem grał tam ok.

1

@maroon A ile powinien tak zawodnik zarabiać byś nie pisał o dojeniu?

@Bykunn Oczywiście, a po za aspektem sportowym dodaj aspekt marketingowy. Ile klub na nim zarobił?

1

@Gaz @Bykunn To dalej twierdzi, że Messi za dużo zarabiał.

1

@PizzerMan Oby pomogło.

0

@AlexDark00 Bo widzi jak inni grają:D

0

@Emhyr To racja, dlatego też nie wymieniłem tych wypożyczonych. Z Dumfries uważam, że chwilowo stracił miejsce, myślę, że odzyska. Ogólnie uważam, że masz rację bo to kpina z nas, że oni grają w LM tak słabo od lat. Od kilku lat są takie mecze jak z PSG rewanż. A przecież to głównie nam się zdarza. Inni odpadają bo byli gorsi, a u nas zawsze coś, mental itp. Teraz wymówka, że niby lepsi jesteśmy. Dramat.

0

@AlexDark00 Super, już kolejny raz o napisałeś:D

0

@Emhyr Ja bym zostawił Ter Stegena, a dodał Araujo (wkurzają już mnie jego błędy, nie mam na myśli tylko PSG). Do sprzedanych dodałbym Roberto, Romeu, Alonso. Cancelo i Felixa nie kupowałbym. Kupiłbym Dumfries, wtedy Koundé wraca na środek, mamy kasę na Wirtza lub Silva, Williams lub Chiesa, Bruno, a resztę kadry dopełnił szkółka.

1

@AlexDark00 Chcesz postawić na Dovbyka bo wyszedł mu jeden sezon mając 26/27 lat:D Do tego Girona gra inaczej. Oriol R. jest stamtąd, a chyba wszyscy wiemy jaki jest fatalny u nas, a jak tam grał. O Schicku podobne rzeczy pisałeś. Inteligencją ty nie grzeszysz:D

0

@MOLESTA Chyba to różnica jak United SAF-a, gdzie znaczna większość posługiwała się angielskim.

0

@Hindus Tłumacz w czasie meczu? Dlaczego z Dembele się śmiano? Bo właśnie miał taki problem z komunikacją, zauważ też, że zawodnicy się trzymają w grupach w których nie ma problemu komunikacji. Np. w Barcelonie jest grupa się trzyma co Niemieckim się posługują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?