Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Objectivo Swoim komentarzem pokazujesz jaki masz problem.
0
@VegetaPolska Napisałem jaki dokładnie artykuł. Czytaj z rozumieniem.
@Objectivo Następny, czytajcie co komentujecie.
@Barca-Messi10 Może czekają.
@Kapitan hawk Właśnie widzę jak zabolało:D
1
@Kapitan hawk i inni na naszej ulubionej stronie"Messi, Rubiales i Piqué negocjowali z UEFA, aby „przekierować” pieniądze na niektórych graczy ". artykuł z dziś o 10:00 i komentarzy 73, natomiast " Oficjalnie: Toni Kroos kończy piłkarską karierę" artykuł o takim ważnym zawodniku z dziś o 12:58 ma 58 komentarzy, co za przypadek.
0
@bartas97 Tak jak twoja o Roque:D
0
@bartas97 A gdzie tak napisałem? :D odniosłem się do twojego kłamstwa o piłce, gdzie była jak sędzia gwizdnął:D
0
@bartas97 To kolejne kłamstwo czy nie? :D
1
@Kapitan hawk @bartas97 "atakują" ci stronę Realu. Wypowiesz się?
0
@AlexDark00 Podobnie mają fanatycy Konfy:D
0
@AlexDark00 Dobrze, że Twoją jest:D I oczywiście gdybanie:D A hegemon ligi nie przegrał też z Stuttgart? :D
0
@AlexDark00 Kolejne fikołki: "Tyle, że Sorloth jest praktycznie na początku swojej kariery":D
Może być jak Schick:D
Jak tam hegemon ligi Bayern z lepszym Kane? :D
7
@alegre84 I dlatego więcej np. United wydaje w ostatnich latach.
5
@AlexDark00 Są hegemonem ligi czy jeszcze nie? :D
0
@Transu96 Dlatego za pierwszym razem tak wydał.
0
@ViscaelBarca2007 A co chcesz sprawdzić? :D Czy faktycznie tak było? :D Co do Auby sam nie wybierał Chelsea? :D U nas jest kraina mlekiem i miodem płynaca? :D
0
@AlexDark00 Skoro hejter tak napisał:D Jak tam Bayern z lepszym Kane, hegemon ligi? :D
@ViscaelBarca2007 Biedny Aubameyang, wiecznie pod górkę. No jakoś nasze przychody poszły w górę.
0
@mekston Lewandowski w tych Niemczech był bardzo niedoceniany. Kane zagrał,bardzo dobry sezon indywidualnie, a zobaczcie ostatni sezon Lewandowskiego w Bayernie. 36 vs 35 goli Polaka, asyst 8 vs 3. Wiadomo Lewandowski 34 mecze w lidze, a Kane 32, ale już minutowy wynik bardziej zbliżony bo 2844 min. Anglika vs 2952 min. Polaka. Polak lepszy w tych sezonach(Kane i Lewandowski tam ostatni)w kluczowe podania, drybling (w tym% prób), odzyskanie posiadanie, ilość strzałów mniejsza i jeszcze sporo innych statystyk.
https://www.sofascore.com/player/harry-kane/108579#tab:statistics
https://www.sofascore.com/player/robert-lewandowski/41789#tab:statistics
0
@Arden Aubameyang już na koniec grał słabo, w Anglii to kontynuował. Do tego Lewandowski to plus marketingowy.
0
@Stinger_ Masz rację. W ogóle ta liga poszła mocno do przodu co widać po ilości Polaków tam.
4
@Romario87 @AlexDark00 Hegemon ligi, a nie czekaj, jak gra tam Lewandowski:D
0
@AlexDark00 https://transfery.info/ekstra/artykuly/jak-chelsea-ominela-finansowe-fair-play/180053
0
@AlexDark00 A mnie dziwi, że można być takim hejterem jakiegoś piłkarza.
0
@AlexDark00 Znowu nie zrozumiałeś, cóż nie dziwne:D
2
@budel17 Zdecydowanie:D
1
@Deviler Tego nie wiemy, za to wiemy, że Lewandowski wygrywał tam i w BVB. A właśnie byli jeszcze gorsi od Stuttgart.
@PatrykBarca Racja:D
0
@AlexDark00 Jak tam hegemon ligi Niemieckiej Bayern? Z podobno lepszym Kanem i takim trenerem jak Tuchel zajęli 3 miejsce, mając 72 punkty strzelając 94 gole. Z Lewandowskim w ostatnim sezonie mieli pierwsze miejsce, z 77 punktami z 97 bramkami.Może tylko hegemon ligi jak grał tam Lewandowski?
0
@AlwaysBlaugrana https://www.transfermarkt.pl/ferran-torres/leistungsdatendetails/spieler/398184/plus/0?saison=2023&verein=&liga=&wettbewerb=&pos=&trainer_id=
Nawet tu grał w wrześniu jako środkowy.
@kuz I dlatego dobrze zagrał np. w lidze z Atletico, w LM strzelił w obu meczach z Napoli, z PSG dobry mecz, w SPH z Realem strzelił.
0
@Roobo Twój komentarz negatywny o Lewandowskim? Nowe, nie znałem.
0
@AlexDark00 ty na pewno ich nie oglądasz:D
2
@maroon Przecież jak możesz to Ty hejtujesz Messiego.
0
@AlexDark00 Oczywiście hejterze::D