Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 21/22 Unal>Suarez:D
0
@AlexDark00 Sezon 21/22, takie urojenia:D
0
@AlexDark00 Suárez jest gorszy od Turka z ligi holenderskiej:D
0
@AlexDark00 Też i moim, ale musisz wmawiać:D A nie zmienia to faktu, że Suárez był gorszy od pomocnika czy tow lidze czy LM:D
0
@AlexDark00 Boli cię słabość twojego bożka w Hiszpanii? :D
0
@AlexDark00 Słaby to jest Suárez co przegrał z pomocnikiem w lidze i Turkiem z ligi holenderskiej, a w LM gorszy niż pomocnik:D
0
@AlexDark00 Suárez ma mniej goli w LM niż Kaka. Słaby był?
0
@AlexDark00 Spore osiągnięcie będąc pomocnikiem mieć mniej asyst od napastnika:D
0
@AlexDark00 I ma więcej asyst niż ten pomocnik:D
0
@AlexDark00 Bardziej są zabawne twoje komentarze i teorię na temat Lewandowskiego:D
0
@AlexDark00 Nie tak zabawne jak twoje komentarze o Lewandowskim:D
0
@VegetaPolska To się zdecyduj: raz media ok, drugi raz nie.
1
@VegetaPolska To czemu napisałeś, że pensja 15 mln netto?
0
@AlexDark00 ile klubów powtórzyło sekstet? :D
0
@VegetaPolska Jeżeli Mbappe przychodzi bez kasy dla PSG to jakie warunki po za 15 mln netto?
0
@TR3YWAY Ahh co żart, dziwne, ze głównie z Lewandowskiego, ale to pewnie przypadek..
1
@Rust_Cohle Liverpool.
Subiektywnie opisz ten klub jednym słowem.
0
@VegetaPolska @Emhyr to doskonale wyjaśnił z czego wynika tak niska pensja, jak trafi do Realu na tych warunkach.
1
@VegetaPolska No to doliczyć bonus podzielony na 12 miesięcy. Nie wyjdzie 15 netto.
1
@VegetaPolska CR w ostatnich latach zarabiał w Realu ok 21 netto, Bale ok 15 netto, naprawdę uważasz, że Mbappe nie dostanie minimum 20? Do tego Lewandowski też daje dużo marketingowo.
0
@Zoker Tak jak twój dotyczący Lewandowskiego.
0
@Bulbulator Tak.
0
@AlexDark00 Przeczytaj artykuł z rozumieniem to będziesz wiedział:D
0
@AlexDark00 Czy napisałem tylko to oraz tak jak ty? :D
0
@Zoker A nie pisałeś, że tyle się kopał po czole i został królem strzelców?
1
@Zoker i @AlexDark00
0
@AlexDark00 Ahh te twoje satyryczne komentarze:D
0
@AlexDark00 Ahh te twoje zabawne komentarze, strzelał z Atletico, Napoli, z PSG grał dobrze, pisz więcej:D
0
@Zoker A moje było poważne.
0
@Zoker Ja wiem, że czytanie nie jest twoją mocną stroną: "Każdy z redaktorów miał wskazać trzech graczy, wraz z odpowiednią punktacją (5 dla najlepszego, 3 dla drugiego, i 1 dla trzeciego). W ten sposób wyłoniony został triumfator. ".