Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ Weź przeczytaj z rozumieniem.
1
@Stinger_ Dramat, masz co napisałem na samym początku: Euro można wygrać wychodząc na 3 miejscu w grupie za takimi tuzami jak Islandia czy Węgry, potem w fazie pucharowej Chorwacja, Polska, Walia, Francja. W 1/4 LM można mieć: APOEL Nikosia, Galatasaray, Wolfsburg ciekawe na czym zrobił przewagę..
Masz zapoznaj się z LM jak to wyglądało:https://www.messivsronaldo.app/club-stats/champions-league/
https://www.transfermarkt.pl/cristiano-ronaldo/leistungsdatendetails/spieler/8198/plus/0?saison=&verein=&liga=&wettbewerb=CL&pos=&trainer_id=
0
@Stinger_ Dramat.
2
@against_modern_football Na Euro nikt nie zaprasza Kataru, ale są takie tuzy jak Albania, Macedonia Północna, Irlandia Północna. Euro wygrało 10 państw w tym Grecja (z całym szacunkiem). Są 24 kraje (poprzednie dwie edycję, wychodzisz z 3 miejsca.
@Kapitan hawk Na to wychodzi.
0
@Stinger_ Jeszcze raz, nie pisze o ilości bramek tylko o jakości rywali. To chyba proste i powtarzane od początku.
0
@Stinger_ Jeszcze raz przeczytaj od początku moje i jego komentarze.
2
@Stinger_ Przecież napisałem na samym początku o co chodzi, tak samo @Kapitan hawk Ci przekazuje od samego początku.
0
@Roobo Skoro tak napisałeś:D
0
@Stinger_ A gdzie napisałem, że łłatwe i tylko to?
No masz podane statystyki konkretnych faz LM.
2
@michaelski Skoro tak to nie jest ważne, że CR strzela w Arabii, a Messi w USA i są faworytami ZP, a nie Mbappe czy Vini.
0
@Sigma Masz rację. CA jest trudniejsze.
@mariosss20 W Euro w 2016 było 24 ekipy. Na Euro były takie tuzy Albanii, Irlandii Północnej, gdzie na słabszym mundialu nie grali. Na Euro 2020 grała Macedonia Północna. Mundial wygrało 8 Państw, a Euro 10.
@Stinger_ Euro można wygrać wychodząc na 3 miejscu w grupie za takimi tuzami jak Islandia czy Węgry, potem w fazie pucharowej Chorwacja, Polska, Walia, Francja. W 1/4 LM można mieć: APOEL Nikosia, Galatasaray, Wolfsburg ciekawe na czym zrobił przewagę..
Masz zapoznaj się z LM jak to wyglądało:https://www.messivsronaldo.app/club-stats/champions-league/
https://www.transfermarkt.pl/cristiano-ronaldo/leistungsdatendetails/spieler/8198/plus/0?saison=&verein=&liga=&wettbewerb=CL&pos=&trainer_id=
0
@LukaszFan Ostatnie El miał słabe, ale bez przesady... strzelał na ostatnim mundialu, euro czy barażach.
0
@LukaszFan A jakość reprezentacji Polski ma znaczenie czy już nie?
0
@tadzik447 Inne 9 strzeliły więcej, a nie czekaj, z tych co zagrali 4 meecze był który:https://www.transfermarkt.pl/weltmeisterschaft-2022/torschuetzenliste/pokalwettbewerb/WM22/saison_id/2021
0
@LukaszFan Dlatego na ostatnim mundialu zdobył 2 bramki.
1
@Roobo Więc pasuje tak do narracji i kolejna interpretacja(nieudolna, ale zawsze coś, choć próbowałeś) ;D
1
@Roobo To może tobie jest potrzebny do kolejnej interpretacji:D Nie trzeba flagi wynosić, więc opierając się o protokoł czemu nie zaprotestował jak wyniosła? :D Bo tak pasuje do narracji? :D
1
@Roobo Nie trzeba co oznacza? :D W protokole są dwie flagi, a nie trzy:D
1
@Roobo Aha czyli dalej sobie interpretujesz jak chcesz:D Nie było też problemu jak była unijna, nie trzeba jej wynosić według protokołu na który się powołujesz:D
3
@Roobo To czemu nie zaprotestował jak wyniosła? :D I pokazywał ręką flagi, a nie kolejność:D
2
@Roobo To Braun o co się przyczepił? :D
3
@Roobo Wciąż czekam na informacje czemu flaga została wyniesiona według protokołu?
0
@AlexDark00 A potem się dziw, że są takie komentarze jak wczoraj:D
@Roobo To jak z ta flagą? Była według protokołu? Czemu unijna została wyniesiona?
3
@AlexDark00 On jak będzie tam to nie będzie zielonych ladów itp:D
2
@Natenczas To jest twoja interpretacja, wcale tak nie musi być pseudoznawco.
1
@Natenczas Bo napisałem, żebyś zapytał Brauna i zwróciłem uwagę jak się "odzywasz" to jestem napięty? :D Hehe:D
1
@Donnie_Darko @Natenczas A może zapytaj tego co miał problem? Kultura ci obca?
1
@Donnie_Darko To jeśli chodzi o kolejność to czemu została wyniesiona?
5
@Roobo Tak trudno zrozumieć, że flaga Polski była pierwsza(po naszej lewej), potem była UE? I jeśli chodziło o kolejność to czemu została wyniesiona?
1
@Roobo Gdzie jest, że ma być dwie Polski? :D Ty sobie tak interpretujesz:D