0

@Czarny_ck Endrick to nuta przyszłości i może być dobry, ale Kounde jest za słaby i nie ma mentalu. Przecież nie chodzi o biznes, a do tego w innym klubie się pokazali.

0

@Czarny_ck Endrick to tyle zagrał, że można go tak nazywać. Blanco czy Reguilón też są bardzo dobrzy?

0

@Odcinkowy Chyba nie 100, ale coś podobnego czytałem.

0

@Objectivo Wreszcie zrozumiałeś to co napisałeś, super, dzięki.

1

@VegetaPolska Weź przeczytaj ta dyskusję z rozumieniem.

0

@VegetaPolska Przecież takich nie podał. No to właśnie o to chodzi, Real nie jest jakiś wyjątkowy.

0

@Objectivo Jeszcze raz. Nie chodzi o powody postępowania, a o przykłady. Raz w piszesz by grali w 11 jak w Barcelonie, a w Realu juz nie muszą itp.

0

@VegetaPolska Co było 10-12 lat temu?

0

@VegetaPolska Mbappe bez odstępnego za to premia i kasa za podpis. Narzekasz ma transfery z przed kilkunastu lat, a sam podajesz Militao z 2019 roku z okienka np. Hazarda.

@Zoker Endrick za ok 47 mln., Blanco, Reinier, Mayoral pasują do narracji?

0

@Objectivo Jeszcze raz. Przeczytaj co napisałeś, a nie powody podajesz takiego postępowania..

1

@Fake69 Właśnie @Objectivo jest taki "obiektywny".

1

@Objectivo " U Was w sumie tylko Yamal i w tej chwili Cubarsi to podstawa, poza tym większość tych wychowanków to wielka niewiadoma bo ten sezon mieli dobry ale nie wiadomo jak to będzie w przyszłość. Gavi i Balde po poważnych kontuzjach również może być ciężko żeby wrócić do dobrej formy. Gdybyście mieli kasę to tak samo jak Real kupowalibyście zawodników za grube mln. " Zastosuj to do Realu.

1

@Objectivo A te słowa oznaczają cała 11 czy cała kadrę?

1

@Rust_Cohle Za podpis tyle nie dostaną co Mbappe, do tego premie i prawa do wizerunku. Też jak tak powiedział cała 11 czy cała kadra ma być z szkółki?

0

@AlexDark00 Przecież jeden napisał chyba, a drugi zapytał.

0

@AlexDark00 Oglądaj Barcelonę:D

0

@Piotr777 555 to kilka lat, do tego brutto i premię. 15 to jest rok, netto, bez premii.

@Litman Ile dostanie premii i praw do wizerunku przy takiej pensji?

5

@Litman A weźmiesz pod uwagę inne rzeczy czy nie pasują do narracji?

0

@kibicblaugrany Jak tak uważasz to tak:D Tylko Konfa ma takie podejście? :D

@AlexDark00 Dlatego to Konfa ma takie wyniki:D Ciekawe kto tu stosuje podwójne standardy, zresztą o tylko tu::D

0

@AlexDark00 To więc co asysty i kluczowe podania oznaczają? :D

0

@AlexDark00 Np. Braun, czy to UE zła, a chcą w ich parlamencie być'D

0

@AlexDark00 O egoizmie mowa? :D

0

@AlexDark00 Uczy się od Konfy:D

0

@AlexDark00 I dlatego ma więcej asyst niż pomocnik i kluczowe podania:D

0

@AlexDark00 Weź czasem pomyśl:D

0

0

@maroon Tak samo ty w Messiego.

5

@Opta Oznacz wszystkich "obiektywnych" za Realem by wsparli w dyskusji:D

@HighestInTheRoom Barcelona to teraz kraina mlekiem i miodem płynąca, a jakoś są kibice. Co do samej Argentyny na ostatnim CA grali inaczej i Messi nie był liderem, zmienili na mundialu, jak wypadł im ważny zawodnik i przegrali.

1

@barcanawieki Bo wie, że tylko na to ma szansę:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?