Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czarny_ck Endrick to nuta przyszłości i może być dobry, ale Kounde jest za słaby i nie ma mentalu. Przecież nie chodzi o biznes, a do tego w innym klubie się pokazali.
0
@Jakchcesz https://sport.radiozet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/Luis-Suarez-z-najgorsza-passa-w-historii-Ligi-Mistrzow
Po części z tego powodu.
0
@Czarny_ck Endrick to tyle zagrał, że można go tak nazywać. Blanco czy Reguilón też są bardzo dobrzy?
0
@Odcinkowy Chyba nie 100, ale coś podobnego czytałem.
0
@Objectivo Wreszcie zrozumiałeś to co napisałeś, super, dzięki.
1
@VegetaPolska Weź przeczytaj ta dyskusję z rozumieniem.
0
@VegetaPolska Przecież takich nie podał. No to właśnie o to chodzi, Real nie jest jakiś wyjątkowy.
0
@Objectivo Jeszcze raz. Nie chodzi o powody postępowania, a o przykłady. Raz w piszesz by grali w 11 jak w Barcelonie, a w Realu juz nie muszą itp.
0
@VegetaPolska Co było 10-12 lat temu?
0
@VegetaPolska Mbappe bez odstępnego za to premia i kasa za podpis. Narzekasz ma transfery z przed kilkunastu lat, a sam podajesz Militao z 2019 roku z okienka np. Hazarda.
@Zoker Endrick za ok 47 mln., Blanco, Reinier, Mayoral pasują do narracji?
0
@Objectivo Jeszcze raz. Przeczytaj co napisałeś, a nie powody podajesz takiego postępowania..
1
@Fake69 Właśnie @Objectivo jest taki "obiektywny".
1
@Objectivo " U Was w sumie tylko Yamal i w tej chwili Cubarsi to podstawa, poza tym większość tych wychowanków to wielka niewiadoma bo ten sezon mieli dobry ale nie wiadomo jak to będzie w przyszłość. Gavi i Balde po poważnych kontuzjach również może być ciężko żeby wrócić do dobrej formy. Gdybyście mieli kasę to tak samo jak Real kupowalibyście zawodników za grube mln. " Zastosuj to do Realu.
1
@Objectivo A te słowa oznaczają cała 11 czy cała kadrę?
1
@Rust_Cohle Za podpis tyle nie dostaną co Mbappe, do tego premie i prawa do wizerunku. Też jak tak powiedział cała 11 czy cała kadra ma być z szkółki?
0
@AlexDark00 Przecież jeden napisał chyba, a drugi zapytał.
0
@AlexDark00 Oglądaj Barcelonę:D
0
@Piotr777 555 to kilka lat, do tego brutto i premię. 15 to jest rok, netto, bez premii.
@Litman Ile dostanie premii i praw do wizerunku przy takiej pensji?
5
@Litman A weźmiesz pod uwagę inne rzeczy czy nie pasują do narracji?
0
@kibicblaugrany Jak tak uważasz to tak:D Tylko Konfa ma takie podejście? :D
@AlexDark00 Dlatego to Konfa ma takie wyniki:D Ciekawe kto tu stosuje podwójne standardy, zresztą o tylko tu::D
0
@AlexDark00 To więc co asysty i kluczowe podania oznaczają? :D
0
@AlexDark00 Np. Braun, czy to UE zła, a chcą w ich parlamencie być'D
0
@AlexDark00 O egoizmie mowa? :D
0
@AlexDark00 Uczy się od Konfy:D
0
@AlexDark00 I dlatego ma więcej asyst niż pomocnik i kluczowe podania:D
0
@AlexDark00 Weź czasem pomyśl:D
0
@marcin62 @AlexDark00 Opinia?
0
@maroon Tak samo ty w Messiego.
5
@Opta Oznacz wszystkich "obiektywnych" za Realem by wsparli w dyskusji:D
@HighestInTheRoom Barcelona to teraz kraina mlekiem i miodem płynąca, a jakoś są kibice. Co do samej Argentyny na ostatnim CA grali inaczej i Messi nie był liderem, zmienili na mundialu, jak wypadł im ważny zawodnik i przegrali.
1
@barcanawieki Bo wie, że tylko na to ma szansę:D