1

0

@Aferzysta Dobrze, że udało im się wygrać CA nie to co Portugalii mundial.

0

@Encore Twój bo nie umiesz czytać.

0

@Aferzysta Nie to co w Maroko.

0

@Encore To jak Yamal był skreślony bo nie będzie miał kariery jak Messi? Jak tam Arsenal w LM? Czemu PL lepsza obecnie od LL?

1

@Aferzysta Może mu się uda w końcu zdobyć bramkę w fazie pucharowej.

". I życzę zwycięstwa jemu i Cancelo oraz Felixowi": nie pisałeś by Hiszpania wygrała z Yamalem?

0

@Aferzysta Cudownie.

0

@Aferzysta Dobrze, że wiesz, iż jesteś w błędzie.

0

@Aferzysta twoje myślenie jak nadzieja są błędne.

0

@Aferzysta A, gdzie napisałem, że to wspólne(polityka i CR czy mundial)?

3

@Aferzysta Tak jak wyniki CR na Euro, a potem przychodzi mundial(szczególnie w fazie pucharowej).

0

@Aferzysta Dobrze, że to nie Maroko i faza pucharowa mundialu:D

0

@Aferzysta Już się nie mogę doczekać:D

0

@Aferzysta Portugalia z CR dziś nie gra.

0

@PaPo @Roobo (i zna protokół flagowy) będzie wiedział bo Braun się na tym zna.

3

@Kapitan hawk Pamiętaj, że Słowenia to Europa i wyższy poziom:D

0

@Encore Albo nie umiesz czytać z rozumieniem:D

To tylko twoje widzimisię:D Jakoś o LM cisza:D

0

@Aferzysta Może Euro wygra bo w końcu do tej pory 3 razy Hiszpania wygrała Euro, dobrze, że to nie mundial. Dobrze tez, że nie Maroka.

0

@Stinger_ A ciekawe też czy CR się chce i wygra Euro. Ważne, że to nie mundial i nie ma Maroka.

1

@Encore I gdzie jest skreślony Yamal? Bo napisane, że nie będzie miał kariery jak Messi?

3

@Aferzysta Szczególnie w reprezentacji i CR bo gra w słabszej Europie. Może zdobyć Mistrzostwo Europy jak Portugalia, a na mundialu grać słabo. Albo jak Holandia wygrać Euro, a mundialu nie. Hiszpania 3x Euro, a mundial raz. Dania raz Euro, 0 mundial. Widać co trudniejsze.

@maroon Dobrze, że oświecony już jest. Ciekawe czemu jak o Messim jest to twój komentarz?

@Encore Nie będzie tak dobry jak Bruno F. Arsenal już wie, że są półkę wyżej? Bo jak Barcelona 2 w lidze, ćwierćfinał LM.

1

@Amidamaru A mnie bardziej bawiło jak mistrz Europy wychodzi z 3 miejsca w grupie, a w fazie pucharowej ma Chorwację, Polskę, Walię, Francję.

0

@Popitek12 Oczywiście.

0

@Popitek12 Tak dobrym jak Ukraina-Macedonia Północna?

5

@Popitek12 Szczególnie jak gra CR.

0

@Aferzysta Nie, lepsze są twoje wymysły np. Chorwacja:D A Argentyna nie była wtedy od nas niżej:D

0

@Aferzysta Sprawdź ranking FIFA to będziesz wiedzał:D

0

@Aferzysta Bo zagrali na Euro? Czy według twojego widzimisię?

0

@Aferzysta A na Euro jest/byly Macedonia Północna, Irlandia Północna, Albania, Węgry, Gruzja... może na kolejnym Euro też będą:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?