Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Aferzysta https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14528227#comment-14528458
Tu o nich nie pisałeś. To jak w końcu?
0
@Aferzysta Dobrze, że udało im się wygrać CA nie to co Portugalii mundial.
0
@Encore Twój bo nie umiesz czytać.
0
@Aferzysta Nie to co w Maroko.
0
@Encore To jak Yamal był skreślony bo nie będzie miał kariery jak Messi? Jak tam Arsenal w LM? Czemu PL lepsza obecnie od LL?
1
@Aferzysta Może mu się uda w końcu zdobyć bramkę w fazie pucharowej.
". I życzę zwycięstwa jemu i Cancelo oraz Felixowi": nie pisałeś by Hiszpania wygrała z Yamalem?
0
@Aferzysta Cudownie.
0
@Aferzysta Dobrze, że wiesz, iż jesteś w błędzie.
0
@Aferzysta twoje myślenie jak nadzieja są błędne.
0
@Aferzysta A, gdzie napisałem, że to wspólne(polityka i CR czy mundial)?
3
@Aferzysta Tak jak wyniki CR na Euro, a potem przychodzi mundial(szczególnie w fazie pucharowej).
0
@Aferzysta Dobrze, że to nie Maroko i faza pucharowa mundialu:D
0
@Aferzysta Już się nie mogę doczekać:D
0
@Aferzysta Portugalia z CR dziś nie gra.
0
@PaPo @Roobo (i zna protokół flagowy) będzie wiedział bo Braun się na tym zna.
3
@Kapitan hawk Pamiętaj, że Słowenia to Europa i wyższy poziom:D
0
@jondeca No chyba nie albo Ty słabo pamiętasz:https://www.transfermarkt.pl/bojan-krkic/leistungsdatendetails/spieler/44675/plus/0?saison=&verein=131&liga=&wettbewerb=&pos=&trainer_id=
0
@Encore Albo nie umiesz czytać z rozumieniem:D
To tylko twoje widzimisię:D Jakoś o LM cisza:D
0
@Aferzysta Może Euro wygra bo w końcu do tej pory 3 razy Hiszpania wygrała Euro, dobrze, że to nie mundial. Dobrze tez, że nie Maroka.
0
@Stinger_ A ciekawe też czy CR się chce i wygra Euro. Ważne, że to nie mundial i nie ma Maroka.
1
@Encore I gdzie jest skreślony Yamal? Bo napisane, że nie będzie miał kariery jak Messi?
3
@Aferzysta Szczególnie w reprezentacji i CR bo gra w słabszej Europie. Może zdobyć Mistrzostwo Europy jak Portugalia, a na mundialu grać słabo. Albo jak Holandia wygrać Euro, a mundialu nie. Hiszpania 3x Euro, a mundial raz. Dania raz Euro, 0 mundial. Widać co trudniejsze.
@maroon Dobrze, że oświecony już jest. Ciekawe czemu jak o Messim jest to twój komentarz?
@Encore Nie będzie tak dobry jak Bruno F. Arsenal już wie, że są półkę wyżej? Bo jak Barcelona 2 w lidze, ćwierćfinał LM.
1
@Amidamaru A mnie bardziej bawiło jak mistrz Europy wychodzi z 3 miejsca w grupie, a w fazie pucharowej ma Chorwację, Polskę, Walię, Francję.
0
@Popitek12 Oczywiście.
0
@Popitek12 Tak dobrym jak Ukraina-Macedonia Północna?
5
@Popitek12 Szczególnie jak gra CR.
0
@Aferzysta Nie, lepsze są twoje wymysły np. Chorwacja:D A Argentyna nie była wtedy od nas niżej:D
0
@Aferzysta Sprawdź ranking FIFA to będziesz wiedzał:D
0
@Aferzysta Bo zagrali na Euro? Czy według twojego widzimisię?
0
@Aferzysta A na Euro jest/byly Macedonia Północna, Irlandia Północna, Albania, Węgry, Gruzja... może na kolejnym Euro też będą:D