0

0

0

@Encore Bo nie doczekałem się odpowiedzi: "@Bagsik88 Wymysliles i powtarzasz to po raz 500.Tacy jak @AFA ci przyklasną bo są fanami Argentyny i CA ale no z faktami ciezko dyskutowac ^>^' -co wymyśliłem?

0

@BorzyKrzys Ale cię boli, że ktoś ma inne zdanie:D Zgadza się:D

0

@BorzyKrzys No ewidentnie nie.

2

@BorzyKrzys Na pewno nie ty.

0

@Encore Na mundialu ominęli i odpadli z Urugwajem i Maroko.

0

@AlexDark00 Czytaj z rozumieniem:D

0

@AlexDark00 ty nie przebijesz tymi swoimi komentarzami:D

0

@AlexDark00 Czytaj z rozumieniem.

0

@Kondziubarca @AlexDark00 Dziwne, że akurat wy to napisaliście:D

2

@Danny Gaucho Ok.

@mekston Dokładnie, w LM podobnie, w 1/4 trafić np. Galate.

2

@Danny Gaucho Robi wrażenie. Pewnie zagrał najwięcej spotkań przez te 6 turniejów, ale też przez zwiększenie liczby uczestników (obecnie 24).

0

@Encore W tym co napisalem jest nieprawdą? Żebyś nie kłamał:https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14540379#comment-14540699

2

@Culer9002 @Encore uważa inaczej bo według niego Urugwaj nie wygrał meczu w fazie pucharowej na turnieju od 10 lat:R

0

@Encore Dobrze, że to Euro, a nie mundial i Urugwaj( ten słaby:D) czy Maroko.

0

@Encore Dokładnie, postać w futbolu:Jindřich Staněk (bramkarz Czech):

"Nic mnie w życiu tak nie zdenerwowało jak Cristiano Ronaldo w 92 minucie który biegł w moim kierunku i krzyczał z radości prosto w moją twarz..."

0

@Encore Miała być według ciebie autobus Turcji.

0

@Encore I co tam jest ekspercie? Znowu autobus przeciwko Portugalii?

1

@Encore Bołądź w formie(dla mnie nie, miał lepsze czasy-mecze)nie ma podjazdu do Kurka czy Kaczmarka (tak wiem o jego problemach w tym sezonie).

0

0

@bartas97 O jesteś. Tak, ten.

1

@Stinger_ Sugerujesz, że przez baraże, że Euro to łatwiejszy turniej?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore twoje widzimisię lepsze? :D

1

@Encore Czyli u jednego się nie sprawdza to i wszystkich? :D I wtedy jak byli w ćwierćfinale Euro to tak:D Lepsze niż twoje widzimisię:D

0

@Encore Po karnych:D W 2021 mieli 15 miejsce w rankingu FIFA;D

1

@Encore Urugwaj(jak zwykle w błędzie jesteś bo w 2018 przeszli Portugalię w fazie pucharowej mundialu) odpadli z Francją(chyba to jest topowa drużyna?):D Na Copa ostatnich po karnych:D 50/50 bo ty tak twierdzisz? :D Bayern Monachium więcej przechodził niż Arsenal:D

1

@Encore Ale i tak nie przebije twojego czytania:D

0

@Encore Tak samo jak Arsenal w LM? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?