Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden Może coś przeoczyłem, gdzie tak powiedział?
1
@Kapitan hawk Ciekawe jak długo tym razem.
0
@JordiAlbion Przecież nie zrobił tego od razu i faulu nie było.
1
@Aferzysta To było to widowisko CR i Portugalii? :D
1
@Rust_Cohle https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14532858#comment-14532858
Dziwne, że tak jest, w końcu gra najlepszy strzelec w historii.
2
@Aferzysta "oczywiście a czemu nie mam tak uważać? Xd"; to niech tak zagra nawet na słabym Euro:D
2
@Aferzysta To tak samo w drugą stronę. Jak Messi wygrał MŚ to mundialowi zaczęto umniejszać albo pisanie, że Yamal to największy talent... oczywiście to tylko przykłady.
0
@Aferzysta Aha:D
0
@Aferzysta Przcież to ty zacząłeś:D
@Benz Cudownie.
0
@Aferzysta Na kogo?
0
@Aferzysta Jakoś nie przeszkadzało ci to w porównaniu z Pedrim
0
@Popitek12 Szkoda, że nie na mundialu, na tak słabym turnieju:D
@Aferzysta A ty zdecydowałeś komu kibicujesz? :D
0
@Aferzysta Przciez to inne pozycję. Ma gorsze niż największy talent Yamal.
0
@Aferzysta Dobrze, że to nie mundial i faza pucharowa to może strzeli.
@Popitek12 Racja, dlatego dobrze, że nie ma Maroko.
2
@Aferzysta Szczególnie na ławce w Realu Madryt.
0
@Aferzysta A to jest jeden Yamal? Nie ma Pedri,Gavi, Araujo, Cubarsí?
0
@Aferzysta Yamal to największy talent, więc czemu niestety?
1
@AFA Mam nadzieję, że i na tym niedługo.
1
@Eziusz Przecież ja trofea podałem Messiego, a nie CR. A w porównaniu dałem cały okres, a nie najlepsze lata.
1
@Aferzysta Dobrze, oby strzelił bramkę w fazie pucharowej mundialu to będzie lepszy niż CR:D
5
@Aferzysta Żebyś miał jasność ile musi wygrać największy talent:Za Messiego w składzie przez 17 lat w Barcelonie"
- jest 26 lig czyli doszło 10(Realowi w tym czasie doszło 5 i mają teraz 34 lig),
- jest 31 więc doszło 7 CdR(Realowi w tym czasie doszło 2 i mają 19 CdR),
- jest 13 SPH doszło 8(Realowi w tym czasie doszło 4 i mają 11 SPH),
- jest 5 LM czyli doszło 4(Realowi w tym czasie doszło 4 i mają 13 LM), Bayern 2,Chelsea 2, reszta po 1, więc widać jaka przepaść,
- jest 3 KMŚ więc doszło 3(Realowi w tym czasie doszło 4....według mnie tu jedna przewaga, która ma znaczenie),
- pomiędzy Realem a Barceloną było 225 spotkań. Przed Leo było 180 spotkań w tym 76 wygranych Madrytu, 67 Barcelony i 34. Za Leo było 45 oficjalnych spotkań z Realem, gdzie FCB wygrała 19 razy, 11 razy remis, 15 porażek.
I, żeby było jasne, Messi sam tego nie wygrał, ale pokazuje to jaki był genialny. LM wygrywali częściej z nim, a byli tu Maradona/Cruijff/Romario/Rivaldo/Ronaldo itd.Wszyscy przychodzili wtedy z ogromne pieniądze. Zarabiali też odpowiednio na tam te czasy.
1
@Aferzysta Zobaczymy za parę lat:D
0
@Aferzysta To się okaże:D Musi sporo wygrywać i strzelać w klubie i reprezentacji by się pobić CR i GOATA Messiego:D Np. więcej niż 50 bramek w samej lidze czy wygrać Euro i mundial:D
0
@Aferzysta Zobaczymy jak dalej będzie:D
0
@Aferzysta Aha:D
0
@Aferzysta Nie największym, ale ok:D
0
@Aferzysta Z Korea Północną kto odpadł? Bo z Maroko, Portugalia.
1
@Aferzysta Tu jeszcze inaczej:https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14522373#comment-14522425
Też zapomniałeś?
0
@Aferzysta Maroko takie mocne?
0
@Aferzysta Jak będzie można wyjść z 3 miejsca i będą trafiali drużyny z Europy.