0

@AlexDark00 A tak napisali? :D

1

@AlexDark00 Według protokołu było dobrze. Tyle.

1

@Natenczas https://samorzad.pap.pl/kategoria/prawo/kolejnosc-flag-rzeczpospolita-polska-zawsze-na-pierwszym-miejscu

Masz, zapoznaj się, może nie będziesz wypisywał od rzeczy bez zapoznania z tematem, choć wątpię.

1

@Roobo @Saviola88 No i jakie jest złamanie tego tutaj? :D

0

@norbi77 @AlexDark00 Opinia? :D

0

@AlexDark00 Przecież chodzi o umniejszanie(kiedy tylko możesz) i hejtowanie:D

0

@AlexDark00 Pomyślmy dlaczego tak jest.

1

@icmmii I o tym "mowa", ale @AlexDark00 tego nie rozumie.

0

@AlexDark00 To ty "robisz" z Suáreza nie wiadomo kogo, a wygrał 1 LM z Messim, z taka serią w LM i gorszy niż z 23 lat król strzelców bez Leo w Hiszpanii:D

1

0

@macio_944 @Roobo Opinia?

0

@Roobo Ńa pewno jego głos czy zachowanie zmieni to:D

0

@Roobo Dobrze, że wyborcy pamiętali, że Konfa to taka antyUnia:D

0

@TR3YWAY A ja się odnoszę do tego co jest tu i napisałeś, a nie do Lewandowskiego słów.

0

@TR3YWAY Nawet czytanie z rozumieniem cie przerasta, a żarty nie są twoją mocną stroną (choć uważasz inaczej) :D

0

0

@AlexDark00 Czytaj z rozumieniem bo logicznego myślenia po tobie się nie spodziewam:D

0

@AlexDark00 Czytaj z rozumieniem hejterze Lewandowskiego:D

0

@maroon No oczywiście. W wieku 19 lat wygrał swoją pierwszą LM.

@Bykunn Potwierdzi?

0

@DonAndresFCB Szczególnie w tam tym sezonie jak przegrali z nami ligę i SPH.

0

@AlexDark00 Wiadomo hejterze:D

2

@Aferzysta Dzięki za komentarz.

2

@Balboa901 @AlexDark00 będzie wiedział:D

0

@TR3YWAY To jest żart, a nie jak twoje:D

1

@maroon Ahh ten twój obiektywizm i nie umniejszanie zawodnikom. Wiadomo zależy którym.

2

@_Specjalista Już inne czynniki mają znaczenie, co za szok:)

0

@_Specjalista No jakoś twoje są błędne co udowadniają fakty. Islandia miała ogromny kłopot gospodarczy, a nie jest w UE.

0

@macio_944 @AlexDark00 Opinia? :D

0

@_Specjalista Jak chcesz rozmawiać o faktach, ok.

Dlaczego Wielkiej Brytanii zwiększył się dług publiczny po wyjściu z UE?

https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/wielka-brytania-dlug-publiczny-przekroczyl-100-proc-pkb/5qs9fbp

Estonia będąc w UE ma niski:https://ies.lublin.pl/komentarze/estonia-w-obliczu-gospodarczych-trudnosci-analiza-spadku-pkb-i-perspektywy-na-przyszlosc/

Co teraz wymyślisz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?