Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 twoje tym bardziej są śmieszne np. z królem strzelców:D
4
@AlexDark00 twoje o Lewandowskim nie są dla atencji:D
2
@AlexDark00 A ja położyłem twój. Król strzelców i ich najlepszy wynik w historii:D
1
@AlexDark00 Zabawne jest to, ze twój kolejny argument upadł:D
0
@AlexDark00 Najwyższe miejsce w historii:D
0
@AlexDark00 No tak dla Girony 3 miejsce tp standard:D
0
@AlexDark00 Na faktach jak lubisz; Girona w tam tym sezonie 10, w tym 3 z królem strzelców.
0
@VegetaPolska A skąd wiesz jak było? Przecież wyszła twoja niewiedza, do tego wszyscy mają się zachowywać jak ty.
0
@VegetaPolska I dlatego chcesz by każdy się zachowywał jak ty.
0
@VegetaPolska Koleiny raz udowadniasz, że twoje zachowanie i co tobie się dzieje to musi być tak u wszystkich, do tego wyszła twoja niewiedza.
1
@AlexDark00 Konfederacja w parlamencie to zablokuje:D
0
@AlexDark00 Czytaj z rozumieniem.
0
@AlexDark00 Hegemona ligi nie lubisz?:D A no tak, jak Lewandowski tam był to byli hegemonem, teraz z Kane'm są 3 i mniej bramek niż z Lewandowskim:D
0
@AlexDark00 Dramat to twoje zrozumienie, napisałem co sobie wmawiasz. On żartował jak ty:"Flick to czwarty Niemiec u nas. Ter Stegen, Gundogan, Löwy i Hansi. ", a może to prawda? :D
0
@AlexDark00 ciebie bardziej:D Ten sam Aubameyang odpadł z Barceloną w LE z średniakiem z Niemiec:D A z tym, że jest najlepszy to sobie wmawiasz tak samo jak 30 bramek w samej lidze:D
1
@AlexDark00 Dlatego w Barcelonie z tym Aubameyang odpali w LE z średnikiem z Niemiec(jak ich nazywasz) :D
5
@MesQueUnClub96 Kompromitacją to jest twoja wiedza :https://www.transfermarkt.pl/stefan-ortega/leistungsdatendetails/spieler/85941/plus/0?saison=2023&verein=&liga=&wettbewerb=&pos=&trainer_id=
A najsłabszy w historii United w tych rozgrywkach przeszedł Liverpool.
0
@AlexDark00 Czytaj z rozumieniem, o Messim napisałem:D
0
@AlexDark00 Tak jak gra dobrze to mu umniejszasz:D Barcelona najważniejsza, a nie widzisz aspektu, jaki daje Lewandowski w postaci marketingu bo nie jest Messim:D
0
@AlexDark00 Weź oglądaj te spotkania:D
0
@AlexDark00 "Flick to czwarty Niemiec u nas. Ter Stegen, Gundogan, Löwy i Hansi. ".
0
@AlexDark00 Naprawdę? :D
1
@Kapitan hawk Cóż delikatnie mówiąc...ahh. Jesteś gwiazdą:D I to tam nie pierwszy raz, a potem będą płakać, że ich zachowania są śmieszne:D
@Objectivo Wniosek jest taki, że czytajcie z rozumieniem.
0
@Objectivo I właśnie o to chodzi (o problem z liczbami głównie dla Was, ja dałem możliwość wniosku, a sami tak zinterpretowaliście).
0
@Objectivo Napisałem wtedy konkretnie do artykułu, a ty sumówaleś.
0
@TR3YWAY Ahh co za żart:D
0
@Objectivo Zawsze jak Ty nie zrozumieć czytanego tekstu.
0
@Stinger_ Przecież napisałem dwa razy jak kłamałeś(o tym samym) :D
1
@Kapitan hawk Dramat, ale utwierdzam się z każdym kolejnym wątkiem jakie mają problemy z rozumieniem czytanego tekstu i logiką.
@Objectivo Ciekawi Cię co będzie po finale, a na początku napisałeś, że masz to gdzieś?
0
@Stinger_ A to mnie nie dziwi.